Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294793 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #525 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 11:11:31 »
@UP
Szekak mi wczoraj dostarczył nowych argumentów. Atakuje personalnie innych forumowiczów i nie ma reakcji moderacji. Znowu np. takie posty jak jego to nie jest spam, tylko moje które próbują zwrócić uwagę. Ale dobra - jak wszystko z Szekakiem czy np. xanarem jest wg @Mateusza ok, to już nic więcej teraz na ten temat pisać nie będę, jeśli nie pojawi się nic nowego.

Ale nie uważam że odniosłeś się do tego co ja pisałem @Mateusz. Nie wytłumaczyłeś mi czym konkretnie różnią się dane posty, które dla mnie są podobne w treści/wypowiedzi ale tylko ja dostaję osty. Albo że posty trzech użytkowników są usuwane jednocześnie ale tylko ja dostaję osta.
« Ostatnia zmiana: Nd, 08 Wrzesień 2019, 11:14:28 wysłana przez Bazyliszek »

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #526 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 11:15:16 »
już nic więcej teraz na ten temat pisać nie będę, jeśli nie pojawi się nic nowego.
Cóż za bezwstydna zapowiedź kolejnego kłamliwego i manipulatorskiego donosu.

Czemu wciąż powtarzasz kłamstwa? Jakich forumowiczów zaatakowałem personalnie wczoraj? Wymień ich nicki i cytaty z tymi personalnymi atakami na nich. Konkretnie albo wycofaj się z kłamstwa i zamykamy sprawę.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #527 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 11:19:11 »
Mi też wytłumacz kogo tak personalnie atakuje wielokrotnie, jak piszesz w swoich postach ?
Widzę, że to kolejne forum i kolejni admini, którzy ciebie nie rozumieją i są niesprawiedliwi.
« Ostatnia zmiana: Nd, 08 Wrzesień 2019, 12:09:23 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online misiokles

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #528 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 11:46:01 »
Dobrze, że Bazyli nikogo personalnie nie atakuje w swoich postach :D Chyba że chodzi o TK, ale TK nie jest użytkownikiem forum, więc to nie personalny atak ;)

Online xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #529 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 12:15:30 »
No i niesławne "Egmont to zło" tylko tam akurat pracuje trochę więcej osób niż sam TK, ale tak jak napisałeś pracownicy Egmontu to nie użytkownicy forum, także nie ma żadnego problemu.

Ja to się Bazyl tobie dziwnie, masz już swoje lata, zamiast robić z siebie męczennika całe życie nauczyłbyś tego angielskiego, hiszpańskiego czy nie wiem niemieckiego, to rozwiałoby wszystkiego twoje problemy.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Arion Flux

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #530 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 12:24:14 »
@Kapral: "Kuki, czy ty masz jakiś problem"?

Nie, nie mam żadnego problemu. Po prostu Ciebie w pewien szczególny sposób, nazwijmy to, darzę sympatią, tak jak sympatią darzę Bazyla i kilku innych użytkowników forum, którzy choć są zupełnie inaczej popaprani niż ja i często mają zupełnie inny ogląd spraw komiksowych, to jednak w moich oczach są kolorowi i tworzą pewien rodzaj subkultury komiksowej w Polsce.

Natomiast uważam, że aktualny Moderator, choć się z pewnością stara, to o prowadzeniu forum komiksowego dla takich "kolorowych wariatów" nie ma zielonego pojęcia. Ale to też nie jest problem aktualnego forum, bo i Moderator tego nie widzi, i większość aktualnych użytkowników również.

Zatem wszystko jest ok.

Kapral

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #531 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 13:06:33 »
@Kapral: "Kuki, czy ty masz jakiś problem"?

Nie, nie mam żadnego problemu. Po prostu Ciebie w pewien szczególny sposób, nazwijmy to, darzę sympatią, tak jak sympatią darzę Bazyla i kilku innych użytkowników forum, którzy choć są zupełnie inaczej popaprani niż ja i często mają zupełnie inny ogląd spraw komiksowych, to jednak w moich oczach są kolorowi i tworzą pewien rodzaj subkultury komiksowej w Polsce.

Natomiast uważam, że aktualny Moderator, choć się z pewnością stara, to o prowadzeniu forum komiksowego dla takich "kolorowych wariatów" nie ma zielonego pojęcia. Ale to też nie jest problem aktualnego forum, bo i Moderator tego nie widzi, i większość aktualnych użytkowników również.

Zatem wszystko jest ok.

Chyba jednak nie wszystko jest OK, skoro latasz za mną jak kot z pęcherzem po wszystkich wątkach i odpowiadasz na nieistniejące posty.
https://forum.komikspec.pl/dzial-ogolny/odp-ktore-polskie-wydawnictwa-najbardziej-przyczyniaja-sie-do-rozwoju-kk*/

Może dla odmiany napisałbyś coś o komiksach, bo (tu cię zaskoczę) jest to forum dla komiksiarzy, a nie dla męczliwych amatorów filozofowania.

Online xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #532 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 13:08:22 »
No przecież napisał " Po prostu Ciebie w pewien szczególny sposób, nazwijmy to, darzę sympatią" cokolwiek miało to znaczyć  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Kapral

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #533 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 13:23:17 »
No przecież napisał " Po prostu Ciebie w pewien szczególny sposób, nazwijmy to, darzę sympatią" cokolwiek miało to znaczyć  :)

Jeśli tak, to tym bardziej krępuje mnie sytuacja, kiedy jakiś facet ugania się za mną z powodu "szczególnej sympatii", jaką mnie darzy :/

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #534 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 13:23:45 »
Jak ktoś cię zacytuje to się cieszysz, że masz fana, a jak za tobą ktoś lata to się złościsz i denerwujesz. Nie rozumiem. :/
« Ostatnia zmiana: Nd, 08 Wrzesień 2019, 13:27:07 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline PJP

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #535 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 13:43:45 »
Kolorowi wariaci to dobra nazwa na jakiś band  8) Ale jak już jesteśmy przy forum, przydałyby się jakieś inne zestawy emotek. A i logo można by zmienić - szybki konkursik na projekt?

Offline Arion Flux

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #536 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 13:45:40 »
Jak ktoś cię zacytuje to się cieszysz, że masz fana, a jak za tobą ktoś lata to się złościsz i denerwujesz. Nie rozumiem. :/
Fana to może za dużo powiedziane. Po prostu Kaprala lubię, ponieważ niekiedy jego posty mnie bawią i nigdy nie byłbym w stanie się na niego obrazić, bo kto by się obrażał na błazna. Ot cała tajemnica mojej sympatii dla Kaprala.

Kapral

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #537 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 13:53:52 »
Fana to może za dużo powiedziane. Po prostu Kaprala lubię, ponieważ niekiedy jego posty mnie bawią i nigdy nie byłbym w stanie się na niego obrazić, bo kto by się obrażał na błazna. Ot cała tajemnica mojej sympatii dla Kaprala.

Mam o tobie dokładnie identyczne zdanie, ale nie wzbudza to jakoś mojej sympatii :)

John

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #538 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 14:07:14 »
Kolorowi wariaci to dobra nazwa na jakiś band  8) Ale jak już jesteśmy przy forum, przydałyby się jakieś inne zestawy emotek. A i logo można by zmienić - szybki konkursik na projekt?

W końcu jakiś normalny temat dotyczący forum. Ja kiedyś proponowałem by np. powiększyć rozmiary awatarów do 120x120 lub 150x150, dla efektu wizualnego. Logo właściwie mogłoby być problematyczne na tym layoucie, bo gdzie Mateusz miałby je wrzucić? Z tego co widzę jest na to miejsce tylko w lewym rogu. I dochodzi tutaj też pytanie, co miałoby się na nim znaleźć? Peleryniarze z USA? Przy całej niedojrzałej miłości do peleryniarzy, nie chcę by na logotypie polskiego forum komiksowego widniały jakieś Batmany i Spajdermeny. Może jakaś postać z polskich komiksów? Albo z innej części Europy, klasyków nie brakuje.

Można wymienić emitokinoy, czemu nie? Mateusz na pewno w 10 minut znajdzie z kilkanaście fajnych paczek emotikon. Albo jeszcze lepiej - my je znajdźmy, bo to nasza fanaberia, więc nie marnujmy czasu Mateusza. Znajdźmy nowe emitokony które można wgrać na SMF, i mu podeślijmy. Tak samo zresztą logo - takie rzeczy powinny być w naszej gestii, bo to ma być dla nas przyjemność, że forum jest ozdobione motywami które lubimy. Gdy Spec wystartował Mateusz musiał zagrać marketingowo - forum musiało być dokładnie takie, jak na Gildii. Lecz teraz? Dlaczego wygląd musi być Gildią-bis? Już nie musi, stworzyliśmy wspólnie własną markę, a takie powierzchowne "odłączenie się" od Gildii, imo byłoby dobrym wyjściem. Może teraz jest idealny czas na to.

Tylko niech ktoś się wypowie na ten temat. Gdy proponowałem powiększenie awatarów to nikt nie poparł ani nie zgnoił pomysłu. Musiałbym chyba dać jakąś aluzję polityczną żeby ktoś chciał odpowiedzieć, zasugerować że wygląd forum ma związek z lewacko-prawackim spiskiem. Wtedy pewnie zleciałoby się stado chętnych by swoje napisać.

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #539 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 14:10:29 »
Widocznie awatary w obecnych formie i rozmiarze nie budzą zastrzeżeń.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".