Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294896 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #510 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 16:56:57 »
Turlam się ze śmiechu  ;D Kiedy ktoś lajkuje przeciwko mnie, to jest to oczywiście w porządku i tylko świadczy o tym jak bardzo forumowicze się ze mną nie zgadzają. Kiedy natomiast ktoś zalajkuje moją wypowiedź, to bardzo źle świadczy to o nim  ;D Dziękuję za ten humorystyczny element na zakończenie (niezbyt) ciężkiego dnia pracy :)
Jeżeli nie widzisz różnicy między tym, że grupka dwóch, trzech osób systematycznie lajkuje twoje posty, a tym, że grupa kilkunastu użytkowników zlajkowała jeden post innej osoby dotyczacy ciebie w bardzo krótki czasie, to... turlaj się ze śmiechu dalej, w sumie to najlepsze co ci pozostało. :)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #511 dnia: Pt, 06 Wrzesień 2019, 16:58:49 »
Wrzuciłeś na forum link do wpisu ze swojego bloga, więc powinieneś liczyć się z tym, że ktoś się ustosunkuje do jego treści. Nie widzę żadnego powodu, żeby usuwać ten post.

No ale to chyba należałoby do tematu o nowościach na blogach. Ja piszę o szyciu i wyklejce w temacie o WKKM a mimo to dostaję osta za off top. A on nie.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #512 dnia: So, 07 Wrzesień 2019, 22:58:11 »
Twoje cytaty nijak maja sie do twojej idiotycznej teorii drogi kolego.

Ten sam czopek to ty masz uprawiając to samo bajkopisarstwo. O kim mówisz per "wy"? Ja się odnoszę do tego co ty piszesz i nie rozwadniaj tematu, bo ja mówię o konkretnej sprawie, mianowicie o twojej teorii wyssanej z palca mówiącej, że na farcie ktoś tam go przekonywał i głupi Kołodziejczak się zgodził. Nie masz pojęcia jak było więc na jakiej podstawie wypisujesz takie bzdury?

Sam nie jestem fanem TK, ale to nie znaczy, że mam wymyślać jakichś głupich historii na jego temat.

Dzisiejsza dyskusja (po tym jak poszedłem do roboty) przeniesiona do tematu Wydawnictwa kontra kolekcje, jeszcze raz pokazuje, że nie chodzi o to kto pisze swoje posty. Tylko chodzi o to, że pewni użytkownicy nie mogą znieść innego zdania, sprzecznego z ich własnym. @Marvelek przedstawia sobie spokojnie jakie ma zdanie na temat Kolekcji, jakie ma swoje przypuszczenia (zastrzegając że tylko tak sobie myśli). A @Szekak z miejsca nazywa jego teorie idiotyczną, bo sam uważa zupełnie inaczej. I atakuje Marvelka tylko dlatego. Bo wychodzi na to, że racja Szekaka jest naracniejsza (wg niego).

I moim zdaniem to jest problem na forum. Że niektórzy nie rozumieją że dyskusja to wyrażanie różnych zdań, poglądów własnych przemyśleń. Każdy może uważać sobie co chce, jeśli kulturalnie wyraża swoje zdanie w postach i we właściwych tematach. Bo jak już mówiłem - nie mamy twardych danych od wydawnictw i dlatego każde nasze gdybanie może być jednocześnie prawdziwe i fałszywe. Ale my nie możemy tego rozstrzygnąć. Marvelek pisze spokojnie, Szekak go zaraz w taki dość chamski sposób atakuje i nie ma reakcji moderacji.

Online xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #513 dnia: So, 07 Wrzesień 2019, 23:57:33 »
No nie bardzo, gdybanie to może być w stylu - kolekcje słabo się sprzedają pewnie dla tego znikają, a nie uprawianie jakieś swojej propagandy z kosmosu, na którą nie ma się żadnych dowodów. To co napisałeś u siebie na blogu to już jest mistrzostwo świata.
I tak odnośnie kultury, to z twojej ostatniej twórczości ale sam dałeś linka:

 "Inne komiksy o nim też moglibyśmy mieć, gdyby nie Egmont. Bo nie dość, że udupili koncepcję Wydań Specjalnych WKKDC, to jeszcze jako listek figowy, na grobie WKKDC postanowili wydać całkowicie ze środka "Najczarniejszą Noc" - z pominięciem ze 3 wcześniejszych tomów. To jest właśnie logika Egmontu – najpierw zgnoić i zniszczyć jakąkolwiek alternatywę. Potem rzucić klientom jakiś ochłap."
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #514 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 00:10:55 »
@UP
U siebie na blogu piszę co chcę. Może rzeczywiście można by trochę łagodniejszych słów, ale emocje we mnie buzują wobec ostatnich wydarzeń. Natomiast na forum takich słów nie używam.

Moim zdaniem po to mamy to forum, by móc wyrażać swoje poglądy, nawet te najbardziej ekstremalne czy ekstrawaganckie. Jedni sobie oczami wyobraźni rozdmuchują czego to Egmont nie wyda w przyszłym roku i co tam ogłosi w Łodzi również nie mając żadnych danych/faktów na poparcie swych tez. A inni się zastanawiają dlaczego w innych krajach WKKM wychodzi dalej a w Polsce nie. Dyskutujemy sobie.

Online xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #515 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 00:26:46 »
Tylko trochę jest różnica, między tym co to Egmont nie wyda a tym, że jest odpowiedzialny za całe zło na świecie.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #516 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 05:54:27 »
Bazylu, przybiegłeś tu żaląc się, że Marvelek sobie przedstawia spokojnie swoje zdanie, a ja wyskakuję mu ni z gruchy, ni z pietruchy z tekstem o idiotycznej teorii. Otóż było odwrotnie, to ja przedstawiałem spokojnie swoje zdanie, a Marvelek (o którego zachowaniu nic nie wspominasz tylko dlatego, bo jest kolekcjofilem wymyślającym bajki na temat Egmontu jak ty), mnie zaatakował bez powodu w chamski sposób, stąd i tylko stąd moja odpowiedź. Sam z siebie nigdy bym nie zaczął z kimś dyskusji w ten sposób, ale jak ktoś wyskakuje z takim tekstem, to ja odpowiadając tak samo chcę mu pokazać to jak się zachowuje, by odczuł na własnej skórze własne metody dyskusji i retorykę. Taka nauka empatii. Fakty, czyli mój post w tej dyskusji:
A ile wydawalo komiksow superhero Hachette przed WKKM? Egmont wyczul koniunktore w tym samym momencie, H ruszylo z WKKM, a E z kolekcja New52.
I odpowiedź Marvelka:
Idiotyczne stwierdzenie (...)
I dopiero po tej wypowiedzi padła wypowiedź którą ty cytujesz. Mógłbym uznać, że nie zauważyłeś tego postu i stąd to twoje przeinaczanie faktów i bzdurne zarzuty, gdyby nie to, że post w którym Marvelek bez powodu w chamski sposób komentuje moje spokojnie przedstawione zdanie zlajkowałeś! Czyli podsumujmy - jak ktoś wyznający religię kolekcji tak jak ty zachowuje się chamsko bez powodu to lajkujesz, a jak ktoś odpowie takim samym językiem na jego wypowiedź, to donosimy, kłamiemy, manipulujemy. Jak w świetle twojego zachowania wyglądają te twoje teksty w powyższych postach o tym jak powinno się dyskutować? Masz ty jakąkolwiek godność człowieku, czy dla ubabrania osoby o odmiennych poglądach dopuścisz się każdej obrzydliwości? Nienawiść zaczęła ci przysłaniać wszystko inne, a metody których się łapiesz by tylko na kogoś donieść są haniebne i żałosne.


PS. Puszczanie wodzy fantacji na temat tego co wyda Egmont w przyszłym roku to co innego niż puszczanie fantazji na temat tego co robi TK i w jaki sposób podejmuje decyzje, co ty i Marvelek robicie. Jedno jest luźnymi przypuszczeniami, drugie bezpodstawnymi kłamstwami, więc zrównanie zwykłej dyskusji na temat tego co może wydać Egmont z powtarzanymi przez ciebie systematycznie bzdurami na temat Egmontu i TK to absurd.
« Ostatnia zmiana: Nd, 08 Wrzesień 2019, 07:34:43 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #517 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 08:41:05 »
On uznał za idiotyczne jedno twoje stwierdzenie. I fakt że nie powinien tego robić. Natomiast ty zaraz potem uznałeś za idiotyczną całą jego wypowiedź i to dwa razy. Poza tym uznałeś je za zboczenie światopogladowe  i nazwałeś jego teorię bzdurami. Moim zdaniem ty bardziej przekroczyłeś zasady netykiety. I to tylko dlatego że nie zgadzasz się ze zdaniem @Marvelka i od razu wsiadłeś na całą jego osobę. A on nie czepiał się ciebie osobiście, tylko nie zgadzał się z twoją jedną wypowiedzią.

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #518 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 08:48:18 »
Ale dlaczego nie powinien byl tego robic, skoro jak sam wczesniej mowisz Marvelek spokojnie przedstawial swoj poglad i byl przykladem tego jak nalezy dyskutowac? Teraz tez mowisz, ze ja bardziej przekroczylem netykiete, czyli on tez przekroczyl co nie tylko pomijasz w swoim manipulatorskim donosie, ale jeszcze klamiesz, ze to nie mialo miejsca.
Cytuj
@Marvelek przedstawia sobie spokojnie jakie ma zdanie na temat Kolekcji, jakie ma swoje przypuszczenia (zastrzegając że tylko tak sobie myśli). A @Szekak z miejsca nazywa jego teorie idiotyczną, bo sam uważa zupełnie inaczej. I atakuje Marvelka tylko dlatego.

Przeczysz sam sobie, jakbys mial honor to bys po prostu przeprosil za swoje klamstwa, a nie brnal w nie dalej.
« Ostatnia zmiana: Nd, 08 Wrzesień 2019, 09:22:45 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Kapral

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #519 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 09:11:30 »
Pse pani, a on się psezywa!

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #520 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 10:02:59 »
Nie brnę. Nie zauważyłem wcześniej tego "idiotycznego stwierdzenia" Marvelka o twojej jednej wypowiedzi. Natomiast twój atak personalny na niego - nie tylko jego wypowiedź tylko na wszystko co napisał i jego samego - od razu mnie uderzył.

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #521 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 10:14:13 »
Ja się normalnie wypowiedziałem, koleś podsumował moją wypowiedź jako idiotyczne stwierdzenie, ty to zlajkowałeś, ale tego nie zauważyłeś. Ja odpowiedziałem tekstem o idiotycznej teorii, ty tego nie zlajkowałeś, ale zauważyłeś i przyleciałeś na mnie kłamliwie donosić bredząc o personalnych atakach. Skończ się kompromitować.

Proponuję dodanie nowego punktu regulaminu forum, punktu, który już widziałem na kilku innych forach - zakaz donoszenia. Jest opcja zgłoszenia postu i to powinno zamykać temat, bo czytanie nagminnych donosów bazyliszka jest męczące. Jak widać opcja ignorowania opcją dobrą nie jest, bo bazyl kłamie i manipuluje w swoich donosach i z tą opcją włączoną nawet bronić się przed takim zachowaniem nie będzie możliwości.
« Ostatnia zmiana: Nd, 08 Wrzesień 2019, 10:27:24 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #522 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 10:27:02 »
przyleciałeś na mnie kłamliwie donosić bredząc o personalnych atakach. Skończ się kompromitować.

Proponuję dodanie nowego punktu regulaminu forum, punktu, który już widziałem na kilku innych forach - zakaz donoszenia. Jest opcja zgłoś post i to powinno zamykać temat, bo czytanie nagminnych donosów bazyliszka jest męczące. Jak widać opcja ignorowania opcją dobrą nie jest, bo bazyl kłamie i manipuluje w swoich donosach i z tą opcją włączoną nawet bronić się przed takim zachowaniem nie będzie możliwości.

Właśnie tak wyglądają twoje "normalne" wypowiedzi. Od razu przechodzisz do ataków personalnych i epitetów, bo ktoś ma inne zdanie, inne teorie, inne spojrzenie niż ty, albo zwyczajnie się z tobą nie zgadza. Zgłaszam takie twoje posty ale dalej sobie wiszą. Piszę więc tutaj by pokazać przykład w czym ja widzę problem na forum. Ograniczmy ataki personalne i wycieczki osobiste w takim stylu. Można się nie zgadzać z kimś i pisać o tym głośno, bez epitetów wobec jego całej osoby.

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #523 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 10:34:09 »
Nie, tak nie wyglądają moje normalne wypowiedzi, tak wyglądają moje wypowiedzi gdy ktoś donosi na mnie bezczelnie kłamiąc i manipulując. Ty przyleciałeś z donosem, donosem kłamliwym i manipulatorskim i mówisz coś o atakach i epitetach? Nie masz żadnego moralnego prawa by kogokolwiek pouczać w tych kwestiach po tym co zaserwowałeś. Co do problemów forum, to ty jesteś problemem tego forum i wszystkich poprzednich forów z których byłeś wyrzucany, całkiem słusznie zresztą. Życie w swojej bańce gdzie kolekcje to dobro, a Egmont to zło to jest jedno, to było dla mnie zabawne i urocze, ale kłamliwe i manipulatorskie donosy to już co innego. Niżej upaść się nie da.
« Ostatnia zmiana: Nd, 08 Wrzesień 2019, 11:06:54 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #524 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 10:40:27 »
Piszę więc tutaj by pokazać przykład w czym ja widzę problem na forum.

Jeśli posty, które zgłaszasz, nie zostały usunięte po dłuższym czasie, to znaczy, że Administracja uznała, że nie naruszają one regulaminu forum. To chyba jasne. Wygłaszasz swoje żale w tym temacie regularnie co kilka tygodni, ale one nic nie zmienią. Jeśli nie masz nowych argumentów, to przestać ciągle spamować swoimi utartymi hasłami. Odnosiłem się już do nich wielokrotnie i nie będę się ponownie powtarzał.
« Ostatnia zmiana: Nd, 08 Wrzesień 2019, 11:35:52 wysłana przez Mateusz »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami