Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 295192 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #330 dnia: Wt, 23 Lipiec 2019, 14:46:28 »
ja nie piszę głupot tylko swoje zdanie na tematy na forum dyskusyjnym.

Jedno nie wyklucza drugiego :)

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #331 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 15:37:35 »
Dyskusja "matematyczna" w temacie Studia Lain przypomniała mi tę o Bazyliszku i niniejszym przyznaję mu rację, że jest traktowany na trochę innych zasadach, niż inni i to trochę niefajne. Weźmy takiego Szekaka - gość trolluje niemożebnie, o wiele bardziej, niż Bazyl, a krzywda mu się nie dzieje. Tym razem, we wspomnianej dyskusji, przeszedł już samego siebie - kilka osób już mu wytknęło fundamentalne błędy w rozumowaniu, a ten dalej brnie w swoje i udziela się co drugą wiadomość. Może jednak warto zacząć stosować zasady "antyspamowo-antytrollingowe", bo forum się rozrasta i coraz trudniej się je czyta, gdy np. połowa postów to takie głupoty. Nie róbmy z tego forum drugiej Gildii :)

Offline Szekak

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #332 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 15:49:08 »
Błędy w rozumowaniu to ja im wytknąłem i ninejszym wytykam tobie, odsyłając do prostego zadania dla dzieci, ale wątpię byś podołał.

https://www.matmana6.pl/zadania-uzytkownikow/procenty/4923/zadanie

podpunkt "e" mistrzu matematyki.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #333 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 15:55:30 »
Pomijając często długie dociekania Szekaka o potwierdzenie informacji, to nie widzę tutaj żadnego trollingu. Jest wyraźnie napisane, że chodzi o stosunek nakładu limitki do nakładu podstawowego wariantu, a nie do całego.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Koalar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #334 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 16:03:56 »
Sugeruję, aby nie były dopuszczalne odpowiedzi w stylu DOWN, tj. edytowanie swojego wcześniejszego posta i umieszczanie tam odpowiedzi na posta znajdującego się niżej (opublikowanego później). Według mnie zaburza to dyskusję (nowa odpowiedź powinna być w nowym poście), wymusza lawirowanie między postami (zamiast przewijać w dół, trzeba się cofać) i jest nieintuicyjne.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #335 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 17:08:26 »
@UP
Osobiście stosuję DOWN, kiedy moja odpowiedź na post poniżej jest krótka. Chodzi o to, żeby nie mnożyć postów ponad potrzebę i nie zaśmiecać tematu. Poza tym za jednolinijkowce pewnie też można osta złapać, po to podpada pod spamowanie.

@Apasz
Dzięki za dostrzeżenie problemu jak ja go widzę.

Offline misiokles

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #336 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 17:29:36 »
Dyskusja "matematyczna" w temacie Studia Lain przypomniała mi tę o Bazyliszku i niniejszym przyznaję mu rację, że jest traktowany na trochę innych zasadach, niż inni i to trochę niefajne.
Ale tylko jedna osoba na forum ma oznaki obsesji paranoidalnej na pewnym punkcie. Więc inne zasady są jak najbardziej zrozumiałe.

Online xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #337 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 17:31:40 »
To, że pewna osoba dostała bana na dwóch innych forach to na pewno był przypadek.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #338 dnia: Śr, 24 Lipiec 2019, 18:27:33 »
No przepraszam cię bardzo panie jednolinijkowcu w co drugim poście. Jak na Forum Gildii moderował fragsel, to sobie spokojnie mogłem pisać, bo widział że większość tych zgłoszeń, nie są dlatego że łamałem regulamin forum, tylko dlatego że się ze mną nie zgadzają albo/i mnie nie lubią. I osty leciały równo - dostał i mkolek i Blaskowitz i było ok. Jak coś dostałem, to wiedziałem że słusznie. Natomiast graves zamiast tak samo popatrzeć na sprawę, walną mi bana, bo 5-8 tych samych userów co mnie nie lubili ciągle pisało na mnie skargi. Acha - i jeszcze ośmieliłem się pisać do niego PW z pytaniami czemu tylko ja dostaję osty, a inni za takie same posty nie.

Ja tylko proszę o równe traktowanie. Jeśli do kosza lecą od razu 4 posty z jednego tematu, to czemu nikt nie dostaje nawet 1% ostrzeżenia, a ja od razu 30% z 0%? W koszu jest też masa postów np. @xanara, ale on ciągle zachowuje czyste konto. Wg mnie to nie jest sprawiedliwe.

BTW - czy powyższy post wnosi coś do dyskusji? IMHO nie - to kolejna w jego stylu wycieczka osobista, jakich rzuca sporo na forum.
« Ostatnia zmiana: Śr, 24 Lipiec 2019, 18:30:12 wysłana przez Bazyliszek »

Offline Antari

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #339 dnia: Cz, 25 Lipiec 2019, 00:48:57 »
8azyl taka myśl na wieczór dla Ciebie. Jak mawiał mój były profesor na studiach - sprawiedliwie nie zawsze znaczy po równo.

Itachi

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #340 dnia: Cz, 25 Lipiec 2019, 20:13:35 »
"Wymieniajcie się docinkami na PW. Za następne przepychanki polecą ostrzeżenia."

Moim zdaniem najwyższy czas. Popieram.

Offline Murazor

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #341 dnia: Cz, 25 Lipiec 2019, 20:33:17 »
Dokładnie, w kilku wątkach się trochę śmietnik porobił :-\

Offline Pawelek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #342 dnia: Wt, 30 Lipiec 2019, 14:05:14 »
Resztę wątków czytać się da
Przymknij oko na pierdoły
Już za miesiąc, może dwa
Dzieci wesoło wbiegną do szkoły.
Nikt już z małpą Cię nie zrówna
Ład znów zapanuje tu
Przyjdzie walec i wyrówna
Przyjdzie walec i wyró!
Przyjdzie walec i wyró!
 ;)

Online perek82

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #343 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 10:14:26 »
Nie wiem czy ktoś już o to pytał ale dlaczego niektóre wątki dopasowuja się do ekranu a niektóre trzeba ręcznie powiększać? Można tym jakoś sterować?
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #344 dnia: Cz, 01 Sierpień 2019, 14:01:30 »
Na komputerze czy na telefonie? Jaka jest ustawiona rozdzielczość ekranu na komputerze, ewentualnie skalowanie?
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami