Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294715 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Mark Riddle

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #15 dnia: Nd, 03 Luty 2019, 23:52:33 »
Żeby nie było zbyt słodko to ja się pobawię w złego glinę.

Może mi ktoś wyjaśnić potrzebę istnienia systemu reputacji czy lajkowania postów? Skoro się ludzie domagali to pewnie ktoś wie.

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #16 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 00:04:07 »
Przyznam szczerze: na dzień dobry dziwnie się czuję z tą ikonką "lubię to". Bez urazy i z całym szacunkiem, ale dla mnie to jest dosyć dziwna maniera w stylu FB a nie forum dyskusyjnego... Rozmawiamy żeby rozmawiać czy żeby nabijać sobie punkty "popularności"?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline jed84

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #17 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 00:07:00 »
Przede wszystkim to 'Lubię to' za bardzo daje po oczach i jesli juz, to powinno byc wyjustowane do prawej.

Dodatkowa sugestia: mamy 2019, a nie 1999.
Proponuję zwiększyć szerokość forum w ustawieniach (to juz na gildii razilo).

Offline Antari

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #18 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 00:12:51 »
Lajki w teorii pomagają trochę ograniczyć spam, bo czasem ludzie aprobują w formie posta typu "zgadzam się", "dzięki" itd. łatwiej kliknąć "lubię to". Choć w sumie widzę, że ten mod działa bardziej jak reputacja i łączna liczba wyświetla się po lewej przy profilu. Myślałem, że będą po prostu pod danym postem.
« Ostatnia zmiana: Pn, 04 Luty 2019, 00:14:23 wysłana przez Antari »

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #19 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 00:20:08 »
Tekst "Lubię to" można zmienić, z tym nie ma problemu. Na razie zmieniliśmy kolor, żeby się tak nie rzucało w oczy. Lepiej?

Choć w sumie widzę, że ten mod działa bardziej jak reputacja i łączna liczba wyświetla się po lewej przy profilu. Myślałem, że będą po prostu pod danym postem.

Jest w poście adnotacja, ile osób go polubiło i po kliknięciu można sprawdzić kto. Informację o ilości punktów umieszczoną pod awatarem można usunąć.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Antari

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #20 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 00:26:01 »
Jak dla mnie jest spoko, kwestia przyzwyczajenia.

Niektóre tematy można by przykleić w ramach działów, żeby nie zginęły ale to już pozostaje w mocy adminów i moderatorów.

Offline jed84

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #21 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 00:30:30 »
'Lubię to' najlepiej byłoby zamienić na 'Podziękuj'.

Offline jed84

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #22 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 00:34:05 »
BTW, dysponuję polskim tłumaczeniem forum po korekcie.
Może Mateusz jesteś zainteresowany podmianą (choć są drobne zmiany w nazewnitwie, ale na plus)?

Mark Riddle

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #23 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 00:40:23 »
Lajki w teorii pomagają trochę ograniczyć spam,
A w praktyce nie pomagają bo spam to niechciane reklamy i treści nie na temat.

bo czasem ludzie aprobują w formie posta typu "zgadzam się", "dzięki" itd. łatwiej kliknąć "lubię to".
Owszem łatwiej ale niekoniecznie lepiej. Atmosfera FB nie jest tolerowana przez moje trzewia więc w tej kwestii będę się dąsał.

Uwaga teraz będę uszczypliwy. Widzę dwie ikonki do modyfikacji posta. Czy mogę prosić o trzecią pod avatarem?

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #24 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 00:47:38 »
Zwróć uwagę, że one mają nieco inne przeznaczenie. Ta po prawej stronie umożliwia szybką edycję posta, a ta na górze pozwala dokonać edycji wiadomości w pełnym zakresie.

Co do reputacji, ktoś jeszcze jest za zmianą Lubię to na Podziękuj? Ewentualnie jakieś inne propozycje?
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Mark Riddle

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #25 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 00:52:13 »
Zwróć uwagę, że one mają nieco inne przeznaczenie. Ta po prawej stronie umożliwia szybką edycję posta, a ta na górze pozwala dokonać edycji wiadomości w pełnym zakresie.

A pełna edycja jest niewystarczająca?

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #26 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 00:56:00 »
Tak jest w standardzie. Na Gildii widzę też są dwie ikonki. Można wyłączyć tę do szybkiego jak chcecie. Niech się pozostali wypowiedzą, czy korzystają z jednej i drugiej, czy tylko z tej, która umożliwia pełną edycję.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Antari

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #27 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 01:06:11 »
Ja tylko z pełnej, ale obecność małej mi nie przeszkadza. Detal.

Mark Riddle

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #28 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 01:07:47 »
Tak jest w standardzie. Na Gildii widzę też są dwie ikonki. Można wyłączyć tę do szybkiego jak chcecie. Niech się pozostali wypowiedzą, czy korzystają z jednej i drugiej, czy tylko z tej, która umożliwia pełną edycję.

Oczywiście. Nie naciskam. Dziękuję za uwagę i dobranoc.

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #29 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 13:08:49 »
Co do reputacji, ktoś jeszcze jest za zmianą Lubię to na Podziękuj? Ewentualnie jakieś inne propozycje?

Dawno dawno temu miałem do czynienia z ikonką pt. "Pomógł". Wydaje mi się, że to może być optymalne. Przy czym obecnie istniejącą przesunąłbym gdzieś gdzie mniej daje po oczach. Może pod "Zapisane"?
P.S. Czy dobrze "nie widzę"? Nie ma opcji "Spoiler"?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".