Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294787 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1320 dnia: Nd, 31 Październik 2021, 19:15:08 »
Nie tylko ty otrzymałeś ostrzeżenie. Otrzymali je użytkownicy, którzy nadal prowadzili dyskusję na tematy niezwiązane z wątkiem (w tym światopoglądowe), mimo że tego typu posty były na bieżąco przenoszone do kosza.

mam Mateuszu pytanie, odpowiedz uczciwie: nie chcesz mnie na tym forum? To zlikwiduję konto i tyle.  I nie chowaj głowy w piasek, jak masz w zwyczaju, odpowiedz.

Nie wiem skąd taki wniosek, ale błędny.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Pawel.M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1321 dnia: Nd, 31 Październik 2021, 19:41:38 »
Z tego co widzę, to choć uczestniczyło pewnie kilkunastu userów, obserwowanych jest dwóch: ja i turu. Turu uczestniczył od początku, nasmarał morze postów. Ja pojawiłem się późno, napisałem dwa posty i zostałem potraktowany jak prowodyr.

Część postów ideologicznych poleciała do kosza (poza mną i turem nikt nie dostał procentów), część nadal wisi w wątku. Skąd ja mam wiedzieć co zakwalifikujecie do zostawienia, co do kosza, a co do kosza i procentów? Czy dyskusja - bardzo długa i rozciągnięta na dwa wątki - o kobietach w wojsku była na temat, czy nie na temat? Światopoglądowa czy nie? Jeśli merytoryczna - to czemu wywaliłeś do kosza, jeśli nie na temat - to gdzie procenty dla uczestników*? To samo z Murzynem - nie ja zacząłem ten wątek. Proszę odpowiedzieć na pogrubione.

Dlaczego nie stosujecie interwencji moderatorskich w postaci komunikatu w wątku? Typu: Robicie off top, proszę wrócić do tematu, bo będą procenty. Czemu bez ostrzeżenia ni z gruchy, ni pietruchy wlepiacie wybrańcom procenty? Nie wszystkimi, tylko wybranym wg zupełnie nieznanych kryteriów.

Cytuj
Nie wiem skąd taki wniosek, ale błędny.
Może stąd, że po raz kolejny zostałem niesprawiedliwie potraktowany przez moderację. Kilkanaście osób cały dzień robi off topy, ja się pojawiam i po dwóch postach - jako de facto jedyny - dostaję procenty. Twoim zdaniem, to jest OK i sprawiedliwe?
___________
* Nie, nie domagam się teraz, żebyś wszystkim ładował procenty, tylko pokazuję, jak jesteś niesprawiedliwym moderatorem.
« Ostatnia zmiana: Nd, 31 Październik 2021, 19:46:06 wysłana przez Pawel.M »

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1322 dnia: Nd, 31 Październik 2021, 19:52:32 »
Nie tylko ty otrzymałeś ostrzeżenie. Otrzymali je użytkownicy, którzy nadal prowadzili dyskusję na tematy niezwiązane z wątkiem (w tym światopoglądowe), mimo że tego typu posty były na bieżąco przenoszone do kosza.

Ale faktycznie można było zamieścić jasny i jednoznaczny komunikat typu: "OT leci do kosza, od tej pory kto będzie go ciągnął ten otrzyma procenty" i wtedy nie byłoby wątpliwości.
Inna sprawa, że w niektórych aspektach dyskusja była mimo wszystko ciekawa.


"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1323 dnia: Nd, 31 Październik 2021, 19:57:41 »
Oj nie przesadzaj, ja też dostałem i to najwięcej, za co nie pytam bo wiem, po prostu nie znoszę głupoty połączonej z zakłamaniem i megalomanią.

Offline Pawel.M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1324 dnia: Nd, 31 Październik 2021, 20:34:03 »
SkandalistaLarryFlynt
Ale jeśli zdarza się to po raz któryś, to zaczyna wkurzać i zaczynasz się zastanawiać o co chodzi. Przypomnę zdarzenie sprzed paru miesięcy, kiedy za ostrą dyskusję, bez bluzgów, dostałem 50%, a bluzgający mnie od idioty uluru dostał całe 10%. Twoim zdaniem, to OK?

Inna rzecz, że tu jest całkowita moderatorska wolna amerykanka. Podobne posty mogą zostać w wątku, wylecieć do kosza, albo wylecieć do kosza z procentami dla autora - zupełnie niezrozumiałe kryteria. I święte słowa death_bird:
Cytuj
Ale faktycznie można było zamieścić jasny i jednoznaczny komunikat typu: "OT leci do kosza, od tej pory kto będzie go ciągnął ten otrzyma procenty" i wtedy nie byłoby wątpliwości.
Tu w ogóle nie praktykuje się czegoś, znanego z innych forów - komunikatów moderacji w wątku. Co za problem napisać na czerwono właśnie coś z przywołaniem towarzystwa do porządku?

Aaa, tak - Twoje 20% przy 10% adwersarza też jest niezrozumiałe.
« Ostatnia zmiana: Nd, 31 Październik 2021, 20:38:33 wysłana przez Pawel.M »

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1325 dnia: Nd, 31 Październik 2021, 20:46:36 »
   No tak jak to przedstawiasz, to pewnie nie ale nie znam sytuacji to nie będę się wypowiadał. A słowo idiota to w dzisiejszych czasach żaden bluzg. Bycie idiotą  umożliwia dołączenie do znakomitej reprezentacji ludzi świata polityki, sztuki, nauki, mediów czy też sportu. Dla mnie szczerze mówiąc jest jest całkiem zrozumiałe, ale szkoda mi więcej ryja strzępić na ten kabaretowy przypadek.

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1326 dnia: Pn, 01 Listopad 2021, 09:42:46 »
Otrzymali je użytkownicy, którzy nadal prowadzili dyskusję na tematy niezwiązane z wątkiem…

Czy ty człowieku jesteś normalny?
Dokładasz mi cały czas ostrzeżenia, tylko i wyłącznie dla tego, że piszę NA TEMAT.
Jeśli masz problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu, to zrzeknij się funkcji moderatora, a nie odstawiasz taką kompromitującą żenadę.

sum41

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1327 dnia: Pn, 01 Listopad 2021, 11:29:21 »
Turu podobno takie rzeczy cie nie ruszaja (pisales o tym w jednym z postow) ale jak widac chyba jednak bardzo:)

Ogolnie zaowazylem ze jak cos nie idzie z twoim tokiem myslenia to sie strasznie szybko irytujesz, wyluzuj troche :)

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1328 dnia: Pn, 01 Listopad 2021, 12:02:43 »
Teraz rząd (i pewne grupy, o których nie można mówić, że są sponsorowane przez Kreml) wsadzają swoje łapska, doprowadzając kobiety do śmierci

Przypominam, że na forum stronimy od polityki i treści, które doprowadzają do politycznych przepychanek. Jeśli natomiast twierdzisz, że tego typu zdanie nie jest nacechowane politycznie i nie da się bez niego prowadzić dyskusji, to nic już na to nie poradzę.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Online Leyek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1329 dnia: Pn, 01 Listopad 2021, 12:51:36 »
Widzę @Mateusz, że dla Ciebie prawda czy jeszcze gorzej śmierć jest kwestią polityczną. Smutne. Ładnie zostaliśmy przez ostatnie 6 lat jako społeczeństwo przeorani, że każdy (dla niektórych) temat można łatwiutko podłączyć pod politykę, a wtedy cisza, o tym nie gadamy.

Inna sprawa jak tekst @turu miał się do merytoryki wątku czy wypowiedzi. Ale musiałem się odezwać, bo jak widzę, jak sprawy społeczne czy najprostsze międzyludzkie podciąga się pod politykę to się gotuję.

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1330 dnia: Pn, 01 Listopad 2021, 13:59:17 »
Przypominam, że na forum stronimy od polityki i treści, które doprowadzają do politycznych przepychanek. Jeśli natomiast twierdzisz, że tego typu zdanie nie jest nacechowane politycznie i nie da się bez niego prowadzić dyskusji, to nic już na to nie poradzę.
Bezmyślne wycinanie całych wypowiedzi pod płaszczykiem "polityki" i "nagradzanie" osoby piszącej znacznie większą liczbą ostrzeżenień niż osoby otwarcie i w sposób wulgarny naruszające regulamin, wyraźnie pokazuje jak tendencyjne są twoje decyzje. To nie powinno mieć miejsca, a jeśli już, to nie w takiej formie jak obecnie. Utrwalając dyskryminujące względem kobiet schematy, łamiesz regulamin forum, którego przestrzegania powinieneś pilnować.

Damien

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1331 dnia: So, 06 Listopad 2021, 00:18:13 »
Proszę o zdjęcie bana dla Turucorpa. To uznany twórca i banowanie kogoś takiego jest ciosem w prestiż tego miejsca, które ma zadatki by przyciągać tu innych polskich twórców jak niegdyś Gildia.

Offline admin

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1332 dnia: So, 06 Listopad 2021, 13:12:51 »
Użytkownik turucorp nie został permanentnie zbanowany. Możliwość pisania postów wróci po tym, jak poziom ostrzeżeń spadnie poniżej 60%.

Offline gashu

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1333 dnia: Pn, 08 Listopad 2021, 08:47:41 »
Czy silnik forum umożliwia odblokowanie możliwości edycji postów dla konkretnych tematów?
Mam tu na myśli konkretnie "Giełdę" w dziale "Zakupy".
Możliwość edycji posta po upływnie dłuższego czasu (chociażby celem usuwania z niego już sprzedanych pozycji) byłaby w tym przypadku sporym ułatwieniem.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1334 dnia: Pn, 08 Listopad 2021, 10:26:35 »
Niestety nie ma takiej możliwości. Jeśli ktoś chce zaktualizować listę sprzedanych pozycji, to najlepiej wrzucić nowy post, a poprzedni zgłosić do usunięcia, albo podrzucić do mnie na PW nową listę, to zrobię aktualizację.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami