Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 295144 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Lafar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1290 dnia: Śr, 18 Sierpień 2021, 15:21:32 »
Czy możemy wprowadzić system ostrzeżeń za zaśmiecanie tematów? Chodzi głównie o tematy o wyprzedażach - mimo posiadania tematów na komentarze i linki do wyprzedaży i ciągłego zwracania uwagi i zgłaszania ludzie i tak sobie nic z tego nie robią.

Jeżeli nie ma takiej możliwości to lepiej już połączyć te dwa tematy w jedno bo aktualnie robi się z tego strasznego bagno mimo tego, że posty są wyrzucane (szybciej lub wolniej)

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1291 dnia: Śr, 18 Sierpień 2021, 23:37:34 »
Droga i kochana administracjo: chciałbym prosić o wywalenie w diabły i w kosmos wszystkiego co w wątku "Daredevil" napisano od połowy strony 33 do samego końca. Bo tego nie da się czytać.
Jednocześnie chciałem zapytać co się musi stać żebyście przestali tolerować gada, którego jedynym celem bytności na tym forum jest robienie burdelu gdzie to tylko możliwe.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Gieferg

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1292 dnia: Cz, 19 Sierpień 2021, 09:36:32 »

Bender

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1293 dnia: Cz, 19 Sierpień 2021, 09:53:01 »
W końcu.

....życzliwość, od której od razu lepiej sie robi na sercu.
Może to nie były posty, które bym czytał, ale nie pamiętam, żeby był nieuprzejmy czy żeby spamował.

Online donT

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1294 dnia: Cz, 19 Sierpień 2021, 11:42:19 »
Ja, wbrew wiekszosci, bardzo lubilem czytac posty Michaela, choc raczej na zasadzie "guilty pleasure".
Uwazam, ze stawianie go w jednej linii z kolekcyjnym trolem to duza niegrzecznosc.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Gazza

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1295 dnia: Cz, 19 Sierpień 2021, 13:38:21 »
Mnie smuci odejście każdego usera, ale nie rozumiem jak dorośli mogą się tak obrażać i strzelać fochami usuwając konta. Mimo, że ostatnimi czasy @M_K był pełen sprzeczności to w niczym mi nie przeszkadzał. Ani sobą, ani swoim kwiecistym stylem.

Nesumi

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1296 dnia: Cz, 19 Sierpień 2021, 16:47:07 »
Mnie smuci odejście każdego usera, ale nie rozumiem jak dorośli mogą się tak obrażać i strzelać fochami usuwając konta.

Gazza, skąd wniosek, ze MK to dorosły? Ja na skutek tej całej pseudo barokowości stylu miałem wrażenie, że obcuję z kimś bardzo infantylnym. Wydaje mi się nawet, że w jakimś miejscu ów kolega zamieszczał próbkę swej twórczości i na wszelkie konstruktywne uwagi osób mordujących się z tym tekstem, miał odpowiedzieć: Nie interesują mnie wasze uwagi, tekst jest ok, ja po prostu mam taki styl.

sum41

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1297 dnia: Cz, 19 Sierpień 2021, 17:00:59 »
Teksty mial napakowane super odniesieniami do pop kultury, pisal jak prawdziwy fan/nerd/geek ja lubilem te kwieciste teksty, mial do tego talent.

Offline Pan M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1298 dnia: Pt, 20 Sierpień 2021, 00:21:49 »
Od kiedy niby bycie nerdem równa się tworzeniem językowych mutacji? Poza tym to było ciężkostrawne i to bardzo a nie kwieciste.


Co do samego odejścia Korvaca to  cytując jego samego "Komiksy też idą w odstawne; wyprzedaję (chyba tak się to pisze) caluteńką domową kolekcję - moim ,,popkulturowym" planem będzie inwestycja w Puzzle tematyczne, LEGO (od minifigurek po zestawy), filmy Blu-Ray/UHD, gry pudełkowe na Ps4/Ps5 i w literaturę: reportaż/ lit.faktu i tego typu treści, biografia sportowa, fantastyka naukowa i horror." także wygląda na to, że pasja do komiksów okazała się tylko zajawką i wygasła- tego nie oceniam- ustępując czemuś innemu. Najlepsze, że niecałe dwa tygodnie wcześniej komiksy były jego oczkiem w głowie.

Na temat MCU, które wcześniej było chwalebne i cudowne to napisał tak "cóż, porzucam nawet i obrazy kinowe z tego sławetnego Kinowego Uniwersum Marvela."

Także raczej on i tak by to konto usunął nawet jakby nie komentarze ludzie tutaj. Tak, wiem też komentowałem ostatnio jego twórczość forumową.

Poza tym nie, żebym naskakiwał już w tym momencie na człowieka, ale mimo wszystko 95% jego postów to były monologi do których i tak mało kto się odnosił. Jeżeli  ktoś odnosił to i tak na moje wychodziło śmiesznie i niezręcznie bo facet  tym stylem nadawał  strasznie dziwny ton dyskusji, nawet trochę jakby stawiał się na pozycji kogoś wyżej od reszty forumowiczów.
« Ostatnia zmiana: Pt, 20 Sierpień 2021, 00:36:32 wysłana przez Pan M »

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1299 dnia: Pt, 20 Sierpień 2021, 00:35:40 »
Dobra, dobra to weź coś zrób żeby taki jeszcze jeden gościu się obraził :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1300 dnia: Śr, 25 Sierpień 2021, 01:00:29 »
Skoro nawet @JanT usunął konto, to każdy (poza mną) ma swoją granicę wytrzymałości. Ale zgadzam się ze słowami, że dorośli ludzie, obrażający się za słowa pisane na forum przez innych użytkowników czy też xanara, wydają się niepoważni. A jeśli MK ma te mniej niż 16 lat, to może to tylko okres dorastania tak na niego wpływa i kiedyś wróci. Ja po upadku TM Semic myślałem, ze mój czas zbierania nowych komiksów superhero przepadł bezpowrotnie, a jednak los się do mnie uśmiechnął.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1301 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 00:26:02 »
Ja dostaję ostrzeżenie za moje własne przypuszczenia, a xanar oczywiście za swój radosny spam i wycieczki osobiste bez związku z tematami, oraz jednozdaniowymi postami, nic nie dostaje. Tak nie powinna wyglądać moderacja na forum, to jest niesprawiedliwe.

Bo nie było kolekcji to pokasowali  ;D

Będą same Batmany :)
« Ostatnia zmiana: Cz, 26 Sierpień 2021, 00:29:00 wysłana przez Bazyliszek »

Offline Castiglione

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1302 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 11:46:24 »
To może pora darować sobie dzielenie się swoimi radosnymi przemyśleniami kolekcyjno-egmontowo-TK to zło?

Offline SawiK

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1303 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 12:59:12 »
Zawsze przypuszczenia zero konkretów ciągle ta sama 💩💩💩śpiewka 😜

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1304 dnia: Cz, 26 Sierpień 2021, 13:13:27 »
Ja dostaję ostrzeżenie za moje własne przypuszczenia, a xanar oczywiście za swój radosny spam i wycieczki osobiste bez związku z tematami, oraz jednozdaniowymi postami, nic nie dostaje. Tak nie powinna wyglądać moderacja na forum, to jest niesprawiedliwe.


Nie wiem o co ci chodzi, ktoś inny nie może mieć takich samych przypuszczeń jak ty  ::)
Sugerując, że ktoś inny powinien dostać ostrzeżenia za przypuszczenia takie tak ty masz potwierdzasz jedynie, że dostałeś je słusznie.  ::)

Z tego co widzę to ty stosujesz wycieczki osobiste w moja stronę, jakoś nie przypominam sobie żebym użył twojego nicku w jakimkolwiek z ostatnich postów, za to ty zrobiłeś to np. w tym temacie i to dwa razy ::)
Twój komiks jest lepszy niż mój