Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294807 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Castiglione

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1275 dnia: Wt, 27 Lipiec 2021, 20:59:22 »
A ja myślę, że najlepiej będzie przestać już drążyć ten temat. Jest podział, ok, zostawmy to i pójdźmy dalej. To nie jest tak istotna kwestia, żeby tyle się nad tym rozwodzić.

Offline donT

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1276 dnia: Wt, 27 Lipiec 2021, 21:45:40 »
A moze zamiast sie tu wzajemnie cisnac - napiszecie cos o jakims komiksie, ktory ostatnio przeczytaliscie?
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline ilon

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1277 dnia: Wt, 27 Lipiec 2021, 23:12:09 »
Ja zauważyłam ze Itachi wrócił na forum..  :)

Offline Pan M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1278 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 04:10:29 »
Ja zauważyłam ze Itachi wrócił na forum..  :)

Powrót kogoś to wcześniej  pisał tutaj merytorycznie i z nutką pasji  na temat, przy równoczesnym znikaniu trolli z forum vide Apasz i Kapral to dobra jaskółka.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1279 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 10:55:23 »
To proszę mi odpowiedzieć, jaką wartość merytoryczną ma łażenie tego usera za mną drugi dzień i co chwila powtarzanie, że mam obserwacje? Pse pani, a Paweł już stal w kącie! To typowe trolle zaczepki, na które nie reagujcie.

Bo ja mniej ostatnio postów pisałem, to @xanar czepił się kogoś innego. Taki jest. Jednozdaniowe posty i/lub obrażanie innych to jego główna cecha, która się na forum wybija. A to, że dostaje tak niskie ostrzeżenia, za ciągle takie same spamowanie, to niesprawiedliwość o której już tu pisałem. Tymczasem np. Nawimar czy Motyl łapią 30% za jeden emocjonalny post.  ::)

Gdyby to Forum miało tylko dział o komiksach, to ścisłe pilnowanie tematów byłoby zrozumiałe. Ale skoro są tu inne działy i to praktycznie o wszystkim - filmach, serialach, książkach, muzyce, to ja dalej nie rozumiem, czemu nie może być jednego małego temaciku "Polityka, gospodarka, społeczeństwo". Zabrania się pisania o czymś co chociaż niektórych forumowiczów wyraźnie interesuje. I to tak bardzo, że przelewa się do innych tematów. A potem robi się afera, bo nie ma kanałów odwadniających. Mój postulat - proszę o wprowadzenie wreszcie takiego tematu.

A co samych kwasów na forum. Niestety cały czas są tu (i pewnie w całym internecie) użytkownicy, którzy nie mogą się pogodzić, że ktoś ma inne zdanie niż on. Z uporem maniaka bronią własnej, jedynie słusznej "świętej linii czasu" :) i usiłują niszczyć każdego kto się z nimi nie zgadza i postrzega dany temat inaczej. I w sumie spoko by było, bo takie piętrowe dyskusje np. "Kolekcje vs wydawnictwa" i przerzucanie się swoimi zdaniami, mnie zawsze bawiły (Marvel Unlimited, Marvel Unlimited, Marvel Unlimited). Szkoda tylko, że ci zakrzykiwacze spamowali moderację wnioskami o ukaranie innych za to że dyskutują na forum dyskusyjnym. Brak równego rzucania ostów przez modów, to dla mnie był zawsze główny powód niesprawiedliwości i rozzuchwalenia niektórych. Zresztą wystarczy popatrzeć - zawsze o wszystko złe na forum byłem oskarżany ja - 8azyliszek. Nie pisałem na forum z półtora miesiąca i co? Polepszyło się? Nie, bo taki np. xanar zawsze znajdzie sobie kogoś innego do czepiania się i rzucania głupich "żarcików".
« Ostatnia zmiana: Śr, 28 Lipiec 2021, 11:16:08 wysłana przez Bazyliszek »

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1280 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 11:04:49 »
Gdyby to Forum miało tylko dział o komiksach, to ścisłe pilnowanie tematów byłoby zrozumiałe. Ale skoro są tu inne działy i to praktycznie o wszystkim - filmach, serialach, książkach, muzyce, to ja dalej nie rozumiem, czemu nie może być jednego małego temaciku "Polityka, gospodarka, społeczeństwo". Zabrania się pisania o czymś co chociaż niektórych forumowiczów wyraźnie interesuje. I to tak bardzo, że przelewa się do innych tematów. A potem robi się afera, bo nie ma kanałów odwadniających. Mój postulat - proszę o wprowadzenie wreszcie takiego tematu.

Takiego tematu nie będzie i musisz się z tym pogodzić. Jest wiele innych miejsc w Internecie, w których możesz dyskutować o polityce, gospodarce i innych światopoglądowych kwestiach. Nie musisz tego robić akurat w tym miejscu.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Koalar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1281 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 11:53:35 »
Czy ja mam taką słabą pamięć, czy o co chodzi? Wydaje mi się, że podobny wątek już był. I został zamknięty. I ludzie pisali, żeby został przywrócony. I padały argumenty, dlaczego nie warto, aby taki wątek tu był. Sytuacja się powtarza. No to powtarzam te argumenty. Wątek polityczno-światopoglądowy przemieniał się zwykle w szambo, w którym ludzie się nawzajem obrażali. Nie było tam merytorycznych rozmów, tylko przepychanki. Generalnie nie był żadnym ujściem (dla osób mających potrzebę prowadzenia tego typu dysput), tylko powodował (dodatkowe) konflikty pomiędzy forumowiczami. To jest forum (głównie) komiksowe. Nie ma sensu, żeby forumowicze się dodatkowo poróżniali w tematach niekomiksowych, co przenosi się na całe forum (a nie - jak w założeniu - z całego forum przenosi się do osobnego wątku).
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1282 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 12:18:17 »
@UP
Ech, gdyby tak było jak piszesz. Niektórych nie obchodzi w jakim temacie piszą, żeby uprawiać swoje przepychanki i konflikty. Przykład z dzisiaj.

Na bilet w jedną stronę do UK. Tam będzie miał dostęp do wszystkiego a kaczki będzie sprowadzał sobie z Polszy xD

Deportują go.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1283 dnia: Śr, 28 Lipiec 2021, 14:32:29 »
Tyle czasu Cię nie było i był spokój. Wróciłeś i znowu piszesz bzdury po raz enty, mimo przekazywania Ci faktów. Specjalnie prowokujesz.

@admin

Jeśli to NIE JEST trollowanie....


Tak, tak. Właśnie przeczytałem parę stron wstecz tego tematu i słyszę jaki to właśnie był "spokój" jak nie pisałem na forum. A te osty xanara i innych to wpadły właśnie przez ten spokój?



Chyba że spokojem nazywasz to, że wszyscy awanturnicy forumowi nie rzucają się tylko na mnie, a po równo obrażają wszystkich innych, bo się okazuje, że nie tylko ja mam odmienne zdanie.

Też mam uwagę. Dla mnie trolowaniem są właśnie takie posty. Żyłka komuś pęka tylko dlatego, że ja piszę jakikolwiek post. Od razu trzeba wyrazić swoje oburzenie, że jak to tak można? Za to że ja piszę o komiksach w temacie poświęconym komiksom. Straszne po prostu.
« Ostatnia zmiana: Śr, 28 Lipiec 2021, 14:50:28 wysłana przez Bazyliszek »

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1284 dnia: Wt, 17 Sierpień 2021, 15:49:29 »
Usuwam konto. Yoł. ;D

Offline OokamiG

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1285 dnia: Wt, 17 Sierpień 2021, 16:11:10 »
Yoł.

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1286 dnia: Wt, 17 Sierpień 2021, 16:40:14 »
Nara.

Offline burberry

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1287 dnia: Wt, 17 Sierpień 2021, 17:14:28 »

Offline xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1288 dnia: Wt, 17 Sierpień 2021, 18:50:45 »
Się obraził.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Pan M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1289 dnia: Śr, 18 Sierpień 2021, 12:35:18 »
czemu?

Bo spadła na niego mała krytyka za produkowany w jego stylu słowotok. W sumie ja tą krytykę zaczałęm, więc jestem jakby głównym winnym  ;D