Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 299098 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bender

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1200 dnia: So, 10 Lipiec 2021, 11:21:13 »
gloriadeus wygląda na kolejnego trolla który wpadł tylko po to, żeby syfu narobić, ewentualnie czyjeś multikonto. Kapral czy inna cholera.

patrząc na stopkę, ewidentnie

Offline gloriadeus

  • Wiadomości: 105
  • Polubień: 122
  • Obrona cywilnych ofiar to nie antysemityzm
    • Zobacz profil
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1201 dnia: So, 10 Lipiec 2021, 11:24:31 »
Może ustalmy jedno, nie jestem twoim „kolesiem” chłopaku.  ::)

Jesteś.

Jeżeli odpisujesz na pytania nie kierowane do ciebie i w ogóle oświecasz tu innych to kiedy pracujesz nad swoimi dziełami ?
Kto ratuje jednego palestyńczyka, ratuje cały świat.

Trybunał karny za ludobójstwo na Palestyńczykach!

Wykluczyć Izrael z rozgrywek sportowych!

"Maus. Opowieść ocalałego" nie jest wybitny tylko rozreklamowany, chociaż trzeba oddać Art Spiegelmanowi że jest wybitną świnią.

***** właścicieli TVN

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1202 dnia: So, 10 Lipiec 2021, 12:55:58 »
gloriadeus wygląda na kolejnego trolla który wpadł tylko po to, żeby syfu narobić, ewentualnie czyjeś multikonto. Kapral czy inna cholera.

Przypomnę, że do dziś nie wiemy, ile kont miał (ma nadal?) zbanowany jakiś czas temu spamer i pod jakimi nickami może tutaj nadal buszować.
Kapral jest czysty, kiedy coś robi, to robi to z podniesioną przyłbicą. A zresztą, gadaliśmy sobie ostatnio w Wawie, wycofał się całkowicie z tutejszej „zabawy” i nie widzę powodu, żeby nie ufać tej jego deklaracji  ;)

Jeżeli odpisujesz na pytania nie kierowane do ciebie i w ogóle oświecasz tu innych to kiedy pracujesz nad swoimi dziełami ?

O moją pracę nad komiksami się nie martw, i tak ich nie czytasz.
BTW nie miałeś przypadkiem ignorować moich wpisów, zadymiarzu?


« Ostatnia zmiana: So, 10 Lipiec 2021, 13:01:00 wysłana przez turucorp »

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1203 dnia: Nd, 11 Lipiec 2021, 19:13:01 »
Moderacja nie ma jaj i tylko dlatego tu jeszcze jesteś,

This.

Zbanujcie tego pajaca w końcu, bo rzygać się chce, jak się go czyta.

Po co ten hejt? Wy w ogóle udzielacie się na tym forum merytorycznie choć trochę? Bo większość waszych wpisów to hejtowanie poszczególnych użytkowników forum i nawoływanie do banowania kolejnych z nich. W piłce nożnej za mówienie sędziemu kogo ma wywalić z boiska dostaje się żółtą kartkę, może na tym forum warto zacząć postępować analogicznie? Jest regulamin, są moderatorzy do jego interpretacji, więc wy zajmijcie się swoimi sprawami, ok?

A na marginesie - dziwi mnie hejt akurat z waszej strony. Jeden z was jest gejem, a drugi hipisem, zatem w swoim życiu wielokrotnie zapewne doświadczyliście dyskryminacji i hejtu. Dziwi mnie, że robicie innym to samo...

Offline Pan M

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1204 dnia: Nd, 11 Lipiec 2021, 21:03:38 »
To forum powinno mieć jakiś dział pokroju hyde park, bo co raz więcej userów ma potrzebę wtrącania jakiś osobistych poglądów z d do działu gdzie ludzie sobie piszą po prostu  o komiksach.

Offline Toranga

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1205 dnia: Nd, 11 Lipiec 2021, 21:17:31 »
To forum powinno mieć jakiś dział pokroju hyde park, bo co raz więcej userów ma potrzebę wtrącania jakiś osobistych poglądów z d do działu gdzie ludzie sobie piszą po prostu  o komiksach.
Była już kiedyś taka propozycja (chyba po tym jak zabagniło wątek o rysunkach prasowych) , ale pomysł się nie przyjął.
Z tego co pamiętam admiralicja była przeciw.

Offline PJP

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1206 dnia: Nd, 11 Lipiec 2021, 21:33:53 »
Chyba jednak taki wątek by się przydał  8)

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1207 dnia: Nd, 11 Lipiec 2021, 22:54:03 »
To forum powinno mieć jakiś dział pokroju hyde park, bo co raz więcej userów ma potrzebę wtrącania jakiś osobistych poglądów z d do działu gdzie ludzie sobie piszą po prostu  o komiksach.

Ej, ale ja robię przecież komiksy o wierze, aspektach boskości i kondycji ludzkiego gatunku.  :o

Bender

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1208 dnia: Nd, 11 Lipiec 2021, 22:54:35 »
Bo większość waszych wpisów to hejtowanie poszczególnych użytkowników forum i nawoływanie do banowania kolejnych z nich.

Postaraj się bardziej, bo takie bzdury to już nawet nie trolling.

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1209 dnia: Pn, 12 Lipiec 2021, 03:49:28 »
Dobra, to teraz przez chwilę, trochę bardziej na poważnie.
Kilka godzin temu, podczas logowania na forum, system zgłosił mi przejęcie hasła (czyli włamanie na konto) i wymusił zmianę hasła (co też niezwłocznie uczyniłem).
Uspokajam „łowców okazji”, posty są cały czas moje.
Czy administracja jest w stanie zweryfikować takie włamanie?
A jeśli tak, to czy był to odosobniony przypadek, czy mamy tutaj do czynienia z jakąś szerszą akcją?
Po niedawnej wizycie na forum „dziwnych obcokrajowców” można odnieść wrażenie, że „ktoś przycelował” w to forum, moich „wielbicieli” nie podejrzewam o takie umiejętności (chociaż mogę się mylić).
Na razie oczywiście optymistycznie zakładam, że był to jednostkowy przypadek, wynikający z „przewrażliwienia” moich zabezpieczeń, ale wolałbym mieć pewność, a przy okazji sygnalizuję potencjalne zagrożenie innym użytkownikom.

Offline Mateusz

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1210 dnia: Pn, 12 Lipiec 2021, 10:39:21 »
Jaki system? Menedżer haseł na przeglądarce? Jeśli tak, to nie ma to najpewniej nic wspólnego z forum. Przeglądarka typu Chrome/Firefox/Safari może sygnalizować, że Twoje hasło znalazło się w jakiejś wykradzionej bazie haseł, ale nie musi być ono powiązane z Twoim mailem/loginem i może pochodzić z dowolnego wycieku - gdzieś na świecie ktoś mógł korzystać z takiego samego ciagu znaków. W ciągu ostatniej nocy nie odnotowano żadnego logowania na Twoje konto z innego IP niż to, z którego pisałeś posty.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1211 dnia: Pn, 12 Lipiec 2021, 12:55:12 »
Może to w ramach operacji "Ghostwriter"  ;D
Poważna sprawa, a my tak tutaj Turka nie doceniamy :)

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1212 dnia: Pn, 12 Lipiec 2021, 13:12:57 »
gdzieś na świecie ktoś mógł korzystać z takiego samego ciagu znaków. W ciągu ostatniej nocy nie odnotowano żadnego logowania na Twoje konto z innego IP niż to, z którego pisałeś posty.

To chyba najbardziej prawdopodobne wyjaśnienie, pierwszy raz w życiu widziałem ten komunikat i trochę zgłupiałem. Dzięki.

Offline turucorp

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1213 dnia: Wt, 13 Lipiec 2021, 02:16:29 »
Sorry za post pod postem.
Czy na forum jest jeszcze jakaś moderacja, czy może już nadszedł ten moment, że ściągamy rękawice i ring wolny?
Bo widzę aktywnego moderatora przeglądającego tematy, ale nie dostrzegam żadnej innej aktywności z jego strony.
Kuriozalne, nawet jak na tutejsze obyczaje  :o

Offline admin

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1214 dnia: Wt, 13 Lipiec 2021, 14:34:05 »
Z uwagi na tymczasową nieobecność moderatora, osobiście wyczyściłem tematy i przyznałem ostrzeżenia dla osób spamujących, offtopujących lub obrażających innych:

gloriadeus
Apasz
turucorp
Pawel.M
Nawimar III
AntekSocjalny
Kot Tip-Top