Autor Wątek: Problemy techniczne  (Przeczytany 3808 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline p3rshing

Odp: Problemy techniczne
« Odpowiedź #15 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 11:12:17 »
Nie wiem na ile to problem techniczny, ale kolega założył kilka dni temu konto i cały czas czeka na jego akceptację przez admina. Czy ten czas oczekiwania jest po prostu dłuższy czy może np. jego konto w ogóle się nie utworzyło? Da się to sprawdzić?


Offline HugoL3

Odp: Problemy techniczne
« Odpowiedź #16 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 11:15:02 »
Próbował opcji "nie pamiętam hasła"? Powinien dostać info, czy dla takiego maila istnieje konto, czy nie.

Offline Mateusz

Odp: Problemy techniczne
« Odpowiedź #17 dnia: So, 22 Styczeń 2022, 13:11:20 »
Nie wiem na ile to problem techniczny, ale kolega założył kilka dni temu konto i cały czas czeka na jego akceptację przez admina. Czy ten czas oczekiwania jest po prostu dłuższy czy może np. jego konto w ogóle się nie utworzyło? Da się to sprawdzić?

Daj mi znać na PW pod jaką nazwą użytkownika się rejestrował.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Hobgoblin

Odp: Problemy techniczne
« Odpowiedź #18 dnia: Pt, 04 Luty 2022, 15:56:51 »
Nie wiem na ile to problem techniczny, ale kolega założył kilka dni temu konto i cały czas czeka na jego akceptację przez admina. Czy ten czas oczekiwania jest po prostu dłuższy czy może np. jego konto w ogóle się nie utworzyło? Da się to sprawdzić?

Potwierdzam jako nowy użytkownik też maila aktywacyjnego nie dostałem. Mimo, że w pierwszej wiadomości systemowej kazano czekać na aktywacje - nic nie przychodziło. Kliknąłem na zmień hasło i wtedy mnie zalogowało.

Warto zmienić treść tego maila powitalnego.

Offline Edgar

Odp: Problemy techniczne
« Odpowiedź #19 dnia: Pt, 27 Maj 2022, 23:06:47 »
Taką głupia sprawa. Ze strony głównej zniknął mój awatar i powitanie obok niego. Co gorsza zniknęły także odnośniki do nieprzeczytanych wiadomości, polubień itd.
Czy komuś jeszcze pojawił się taki problem, czy poknociłem coś z jakimiś ustawieniami?

Online misiokles

Odp: Problemy techniczne
« Odpowiedź #20 dnia: Pt, 27 Maj 2022, 23:14:08 »
Przypadkowo wcisnąłeś sobie strzałkę.

Offline Edgar

Odp: Problemy techniczne
« Odpowiedź #21 dnia: Pt, 27 Maj 2022, 23:42:56 »
Uratowałeś moją przyjemność korzystania z forum. Wielkie dzięki!  :)

Offline GarbatyAnioł

Odp: Problemy techniczne
« Odpowiedź #22 dnia: Śr, 08 Czerwiec 2022, 14:13:05 »
Witam, nie mogę uzupełnić podstawowych danych w ustawieniach profilu, cały czas wywala komentarz:
Cytuj
Wystąpił błąd!
Weryfikacja sesji nie powiodła się. Wyloguj i zaloguj się ponownie, a potem spróbuj jeszcze raz.

Próbuję od wczoraj i nic się nie poprawiło :-\

Offline HugoL3

Odp: Problemy techniczne
« Odpowiedź #23 dnia: Pn, 11 Lipiec 2022, 15:59:04 »
Kiedyś skomentowałem coś w temacie, który przestał mnie interesować. Nie chcę, aby dłużej był widoczny w sekcji "Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki". Jak cofnąć obserwowanie?

Online donT

Odp: Problemy techniczne
« Odpowiedź #24 dnia: Pn, 11 Lipiec 2022, 17:35:46 »
Witam, nie mogę uzupełnić podstawowych danych w ustawieniach profilu, cały czas wywala komentarz:
Próbuję od wczoraj i nic się nie poprawiło :-\


Tez to mialem. Skasuj cookies tej strony w swojej przegladarce.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline AntekSocjalny

Odp: Problemy techniczne
« Odpowiedź #25 dnia: Pt, 20 Styczeń 2023, 18:25:53 »
Cały dzień mam problem z zalogowaniem się na forum przez Tapatalk. Ktoś jeszcze ma ten problem? Odinstalowałem aplikację, zainstalowałem na nowo i nic się nie zmieniło.

Offline Eyeless

Odp: Problemy techniczne
« Odpowiedź #26 dnia: Pt, 20 Styczeń 2023, 22:09:34 »
Coś jest nie tak, ale u mnie objawia się długim otwieraniem wątków (ca. 10 s)

Online Lipa

Odp: Problemy techniczne
« Odpowiedź #27 dnia: Pt, 20 Styczeń 2023, 22:31:04 »
Tak, od wczoraj taki problem zauważyłem

Na innym forum też to występuje, więc chyba jednak wina leży po stronie tapatalka

Offline AntekSocjalny

Odp: Problemy techniczne
« Odpowiedź #28 dnia: So, 21 Styczeń 2023, 09:16:02 »
Dzięki za informację

Offline srogin

Odp: Problemy techniczne
« Odpowiedź #29 dnia: So, 01 Kwiecień 2023, 21:51:40 »
Chciałbym zablokować użytkownika sum41. Głupoty jakie on wypisuje sprawiają, że mam powracającą biegunkę. Czy jesteście w stanie mi przypomnieć jak się blokuje takich userów?