Autor Wątek: Komentarze dot. wyborów moderatora  (Przeczytany 5669 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Teli

Odp: Komentarze dot. wyborów moderatora
« Odpowiedź #60 dnia: Pt, 05 Luty 2021, 09:19:11 »
No i masz... pech to pech. Nie było mnie raptem tydzień (mocno ograniczony dostęp do sieci) i taka fajny event mnie ominął. No nie maiłem możliwości dorzucić do pieca, sorki :(
W każdym razie gratulacje dla Stachela. Powodzenia na nowym stanowisku, nie daj się zjeść trollom :)

Offline Lafar

Odp: Komentarze dot. wyborów moderatora
« Odpowiedź #61 dnia: Pt, 05 Luty 2021, 09:57:33 »
Jestem mocno zawiedziony, że nie było jeszcze żadnych teorii spiskowych, że nowy mod ma WW na avatarze tak samo jak admin.  :(

Chociaż może już jakieś były ale poleciało tyle wiadomości, że nie ma jak tego ogarnąć nie siedząc 24h na dobę w tematach  ::)

ramirez82

  • Gość
Odp: Komentarze dot. wyborów moderatora
« Odpowiedź #62 dnia: Pt, 05 Luty 2021, 10:02:01 »
Jestem mocno zawiedziony, że nie było jeszcze żadnych teorii spiskowych, że nowy mod ma WW na avatarze tak samo jak admin.  :(

Spokojnie, były! :)

...nie ma jak tego ogarnąć nie siedząc 24h na dobę w tematach  ::)

I właśnie dlatego na czas głosowania wziąłem tydzień urlopu, by nadzorować wybory ;)

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Komentarze dot. wyborów moderatora
« Odpowiedź #63 dnia: Pn, 08 Luty 2021, 14:02:56 »
Dobrze, że to już koniec tej farsy.
Sporo osób głosując na najbardziej kontrowersyjnego kandydata, kierowało się niskimi pobudkami i karmiąc niezdrowe emocje, nie uszanowali wysiłku i czasu włożonego w ten projekt.
Jedynym plusem pozostałych kandydatur byłoby potencjalne ograniczenie czasu na prywatne wojenki i zaśmiecanie tematów postami nie na temat.

O, a to jest przykład posta godnego napiętnowania, za takie posty powinny lecieć ostrzeżenia, bo jest to ewidentna prowokacja na wywołanie gównoburzy. Można przecież wyrazić taką opinię bez epitetów o niskich pobudkach i niezdrowych emocjach. Albo można w ogóle nie komentować, bo causa finita. A po co pisać coś takiego? Jedynym motywem autora jest tu ewidentnie obrażenie użytkowników, którzy głosowali nie po jego myśli. W sumie takie to polskie....

Offline Lafar

Odp: Komentarze dot. wyborów moderatora
« Odpowiedź #64 dnia: Pn, 08 Luty 2021, 14:13:04 »
Wskrzeszając ten temat dużo bardziej przyczyniasz się do powstania nowej gównoburzy niż Hood swoim całkowicie normalnym komentarzu w którym po prostu wyraził swoje zdanie na temat głosowania i jego otoczki :)

---

Tak właściwie to już po ptakach, równie dobrze można temat zamknąć moim zdaniem.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Komentarze dot. wyborów moderatora
« Odpowiedź #65 dnia: Pn, 08 Luty 2021, 15:09:43 »
Wskrzeszając ten temat dużo bardziej przyczyniasz się do powstania nowej gównoburzy niż Hood swoim całkowicie normalnym komentarzu w którym po prostu wyraził swoje zdanie na temat głosowania i jego otoczki :)

---

Tak właściwie to już po ptakach, równie dobrze można temat zamknąć moim zdaniem.

"Wskrzesić" to można temat po kilku tygodniach/miesiącach nieaktywności. Ja na przykład nie siedzę tu od rana do wieczora, tylko wpadam raz dziennie, raz na dwa-trzy dni i wtedy odnoszę się do postów napisanych od mojej ostatniej wizyty. Co niniejszym uczyniłem.

Ale ok, możemy używać twojej nomenklatury. Zatem ja wyraziłem swoje zdanie na temat opinii o głosowaniu.

Offline stachel

Odp: Komentarze dot. wyborów moderatora
« Odpowiedź #66 dnia: Pn, 08 Luty 2021, 16:24:37 »
Od wyborów minęło już trochę czasu, wiec zgadzam się z @Lafar, że pora ten temat zamknąć. Jeśli macie jakieś uwagi bezpośrednio do mnie to zapraszam na priv lub do tematu "Sugestie na temat forum".