Autor Wątek: Komentarze dot. wyborów moderatora  (Przeczytany 5762 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #15 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 14:38:06 »
Jprdl

Po co wymyślać zasady, głosowanie, angażować ludzi i anulować to po kilku dniach?


JanT

  • Gość
Odp: Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #16 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 14:38:50 »
Żebyś nie przegrał z Bazylem  ;)

Odp: Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #17 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 14:39:32 »
Tak czy inaczej, czekamy na jakieś orędzie.

Online Nawimar III

Odp: Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #18 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 14:39:39 »
JanT: "I jeszcze to:"
 
Co ja narobiłem... Zdruzgotałem taką piękną koincydencję :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #19 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 14:39:45 »
To ja jestem przeciw takiej demokracji.

Offline chch

Odp: Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #20 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 15:06:45 »
To ja jestem przeciw takiej demokracji.

To nie miało nic wspólnego z demokracją. Decyzję podjęła samodzielnie i bez porozumienia z uzytkownikami forum jednostka (admin).

Mnie w sumie najbardziej śmieszy, że bazyl takie poparcie zdobył. Teraz dopisze to głosowanie do swojej listy forumowych prześladowań i niesprawiedliwego traktowania (i akurat tutaj będzie miał rację).

Acha, ciekawe, że osoby które tak gardłowały i wygrażały Mateuszowi odejściem z forum i ogólną apokalipsą nie zgłaszały żadnych zastrzeżeń do kandydatury bazyla, gdy się zgłosił na moderatora. Na początku były tylko śmieszki i kręcenie "beki". Jak się okazało, że faktycznie bazyl ma szanse zostać moderatorem, wtedy się dopiero zaczęło...

ramirez82

  • Gość
Odp: Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #21 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 15:12:38 »
Ale co się zaczęło? Skoro były ustalone zasady głosowania, kandydaci zostali zaakceptowani, głosy oddane, to skoro ludzie chcieli mieć moderatora Bazyla, to niezależnie od tego, komu to się podobało, a komu nie, powinno to być doprowadzone do końca.

Offline Szekak

Odp: Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #22 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 15:16:35 »
To nie miało nic wspólnego z demokracją. Decyzję podjęła samodzielnie i bez porozumienia z uzytkownikami forum jednostka (admin).

Mnie w sumie najbardziej śmieszy, że bazyl takie poparcie zdobył. Teraz dopisze to głosowanie do swojej listy forumowych prześladowań i niesprawiedliwego traktowania (i akurat tutaj będzie miał rację).

Acha, ciekawe, że osoby które tak gardłowały i wygrażały Mateuszowi odejściem z forum i ogólną apokalipsą nie zgłaszały żadnych zastrzeżeń do kandydatury bazyla, gdy się zgłosił na moderatora. Na początku były tylko śmieszki i kręcenie "beki". Jak się okazało, że faktycznie bazyl ma szanse zostać moderatorem, wtedy się dopiero zaczęło...
To wszystko sie tak szybko potoczylo, ze nawet nie ogarnalrm kiedy nagle pojawila sie lista z bazylem i tym dziewacznym regulaminem w ktorym moga wygrac dwie osoby, z ktorych drugiej licza sie glosy podwojnie. Jakby bylo to poprzedzone jakas debata to byloby gardlowanie wczesniej, a tak nie bylo nawet kiedy. Tempo organizacji odbilo sie na jakosci, natomiast dobrze, ze blad juz naprawiony.
« Ostatnia zmiana: Cz, 04 Luty 2021, 15:20:28 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Online xanar

Odp: Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #23 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 15:24:40 »
Ale co się zaczęło? Skoro były ustalone zasady głosowania, kandydaci zostali zaakceptowani, głosy oddane, to skoro ludzie chcieli mieć moderatora Bazyla, to niezależnie od tego, komu to się podobało, a komu nie, powinno to być doprowadzone do końca.
No dokładnie, jakieś niepoważnie to forum. "Trzeba anulować bo przegramy" widzę, że przykład idzie z góry.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #24 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 15:28:51 »
Cytuj
To nie miało nic wspólnego z demokracją. Decyzję podjęła samodzielnie i bez porozumienia z uzytkownikami forum jednostka (admin).

Mnie w sumie najbardziej śmieszy, że bazyl takie poparcie zdobył. Teraz dopisze to głosowanie do swojej listy forumowych prześladowań i niesprawiedliwego traktowania (i akurat tutaj będzie miał rację).

Acha, ciekawe, że osoby które tak gardłowały i wygrażały Mateuszowi odejściem z forum i ogólną apokalipsą nie zgłaszały żadnych zastrzeżeń do kandydatury bazyla, gdy się zgłosił na moderatora. Na początku były tylko śmieszki i kręcenie "beki". Jak się okazało, że faktycznie bazyl ma szanse zostać moderatorem, wtedy się dopiero zaczęło...

a) I bardzo dobrze, że tak zrobił, pierwsza męska decyzja.
b) To co on sobie dopisze i gdzie ma niewielkie znaczenie biorąc pod uwagę, że zakończy wcześniej czy później (zwiększyło się teraz prawdopodobieństwo że wcześniej) karierę na tym forum, tak samo jak na wszystkich innych.
c) Nie mówię za innych, mówię za siebie. Ani nie gardłowałem, ani nie się nie odgrażałem dla mnie to było stwierdzenie faktu, zresztą nazywaj to jak chcesz. Najpierw było trzech kandydatów, z których miałem wybrać żadnego a na drugi dzień jak wszedłem na forum to się okazało że dopisano jeszcze dwóch z których jeden miał głosów 40 a drugi 20. Sorry wszyscy mają czas śledzić 24 godziny na dobę co tu się dzieje.

Cytuj
Ale co się zaczęło? Skoro były ustalone zasady głosowania, kandydaci zostali zaakceptowani, głosy oddane, to skoro ludzie chcieli mieć moderatora Bazyla, to niezależnie od tego, komu to się podobało, a komu nie, powinno to być doprowadzone do końca.

  Luzik, najlepiej ogień podłożyć i patrzeć jak się buda jara. This is the Way.

ramirez82

  • Gość
Odp: Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #25 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 15:34:03 »
A w ogóle fakt, że skasowano temat głosowania, bez słowa wyjaśnienia, to totalny brak szacunku do forumowiczów.

Proponuje głosowanie na nowego admina 8) I od razu zgłaszam swoją kandydaturę!
« Ostatnia zmiana: Cz, 04 Luty 2021, 15:35:58 wysłana przez ramirez82 »

Offline Szekak

Odp: Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #26 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 15:41:57 »
Fakt, że skasowano tą komedie to to wyraz wielkiego szacunku do forumowiczów, brakiem szacunku było tego ciągnięcie. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Yossarian

  • Gość
Odp: Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #27 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 15:46:24 »
A w ogóle fakt, że skasowano temat głosowania, bez słowa wyjaśnienia, to totalny brak szacunku do forumowiczów.

Proponuje głosowanie na nowego admina 8) I od razu zgłaszam swoją kandydaturę!

Popieram!

Całe głosowanie zamiecione pod dywan...
W ten sposób każde ewentualne głosowanie w przyszłości (na jakikolwiek temat) będzie na starcie niepoważne, skoro może być w każdej w chwili przerwane, jeśli wyniki będą nie pomyśli szefostwa...

Miała być demokracja, a wyszła z tego "demokracja ludowa".

Offline Carnage

Odp: Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #28 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 15:46:43 »
Można powiedzieć, że forum samo się zaorało najpierw rozpoczynając wybory na moderatorów, a potem cichaczem bez zdania racji kasując je, wówczas gdy wyniki nie pasowały. Dla mnie to gwóźdź do trumny tego forum. Najpierw przepychanki i awantury między użytkownikami, nad którymi kompletnie nie mogła zapanować moderacja, a teraz jako wisienka na torcie taka akcja.
"W życiu nie ważne jest ile oddechów zaczerpniesz, lecz ile jest chwil, które odbiorą ci oddech"

Offline PJP

Odp: Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #29 dnia: Cz, 04 Luty 2021, 15:49:40 »
Należy zadać sobie bardzo ważne i kluczowe pytanie - czy musiało do tego dojść? 8) Widocznie musiało, skoro do tego doszło. Czyli co, znowu odchodzimy? ^^