Autor Wątek: KOMIKSpec to super forum! poważnie!  (Przeczytany 3315 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline turucorp

Odp: KOMIKSpec to super forum! poważnie!
« Odpowiedź #45 dnia: So, 08 Czerwiec 2024, 17:06:05 »
Nie "amerykańskim" tylko "brytyjskim", o czym pisałem wyżej.
Nie "groził mu hejt" tylko był hejtowany i to bardziej, niż Ty kiedykolwiek.
Mój błąd, sorry, zdarza się (mam nadzieję, że nie potraktujesz tego jako formy hejtu względem Imperium Brytyjskiego?).
Dostawał hejt bardziej "hejterski" niż groźby dekapitacji i gwałtu od serbskich ekstremistów? Mam nadzieję, że masz na to jakieś dowody, zrzuty ekranowe, kopie maili czy coś? Bo inaczej będę zmuszony stwierdzić, że bajdurzysz.

« Odpowiedź #46 dnia: So, 08 Czerwiec 2024, 17:31:25 »
   ;D Prawie się osmarkałem.

Offline turucorp

« Odpowiedź #47 dnia: So, 08 Czerwiec 2024, 17:35:11 »
   ;D Prawie się osmarkałem.
Dobrze, że tylko prawie. Musisz być bardziej ostrożny, bo ci się mogą płyny ustrojowe na klawiaturze wymieszać.

« Odpowiedź #48 dnia: So, 08 Czerwiec 2024, 17:39:21 »
No właśnie!!! A tego bym nie chciał.

Offline Danio

« Odpowiedź #49 dnia: So, 08 Czerwiec 2024, 18:33:09 »
Forum potrafi być super, ale ten wątek przez ostatnie kilkadziesiąt postów raczej pokazuje jego gorszą stronę... :/

Online Xmen

« Odpowiedź #50 dnia: So, 08 Czerwiec 2024, 18:54:29 »
 Tak wygląda większość wątków, gdy Marek Turek przedstawia swoje racje.
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline turucorp

« Odpowiedź #51 dnia: So, 08 Czerwiec 2024, 20:19:22 »
Tak wygląda większość wątków, gdy Marek Turek przedstawia swoje racje.

Dopóki nie przedstawisz mi się z imienia i nazwiska, sugeruję żebyś dostosował się do zasad praktykowanych na forum i używał mojego nicka. To dosyć prosta zasada, nie powinieneś z nią mięć większego kłopotu.

Forum potrafi być super, ale ten wątek przez ostatnie kilkadziesiąt postów raczej pokazuje jego gorszą stronę... :/

Starannie wydzielony wątek, w odrębnym dziale, co musi się jeszcze stać, żeby użytkownicy niezainteresowani formą dyskusji jaka ma tutaj miejsce, nie wpadali na genialny pomysł, żeby tutaj niepotrzebnie zaglądać i dzielić się swoimi „opiniami”? Masz setki tematów, w kilkunastu działach, co cię skłoniło, żeby tutaj zawędrować?
Chcesz pogadać o komiksach? Śmiało, w odpowiednim dziale. O muzyce? O filmach? Grach? Książkach? Nie ma problemu.
Tutaj rozmawiamy o tym, jakim super forum jest Komispec.
Dołączasz i dzielisz się swoją opinią, czy będziesz marudził?

Offline Danio

« Odpowiedź #52 dnia: So, 08 Czerwiec 2024, 20:27:27 »
Tutaj rozmawiamy o tym, jakim super forum jest Komispec.
Dołączasz i dzielisz się swoją opinią, czy będziesz marudził?
Przecież przez ostatnie kilka stron uprawiasz tutaj jakąś  dziecinadę, a nie opinie o forum, a inni zamiast ignorować dają się w to wciągnąć i mamy ciągłe odbijanie piłeczki. Ja się nie dam i więcej ci nie odpowiem, baw się dobrze.

Offline turucorp

« Odpowiedź #53 dnia: So, 08 Czerwiec 2024, 20:38:04 »
Ja się nie dam i więcej nie odpowiem, baw się dobrze.

To miło, że zaznaczyłeś swoją obecność w tym wątku.
A  że „dziecinada”? No cóż, ważne, że w odpowiednim wątku i zachowując wszelkie zasady obowiązujące na forum. Czyż nie o zabawę i rozrywkę chodzi na tym forum?
Ja wiem, że znacznie dojrzalszym i poważniejszym jest debatowanie o Kaczorach Donaldach czy grzbietach WKKM, ale na tak poważne tematy jakoś nie mam akurat ochoty, zbyt mnie dołują.

Online Xmen

« Odpowiedź #54 dnia: So, 08 Czerwiec 2024, 21:00:37 »
Ja lubię prymitywne rozrywki np twoje posty i freak fighty, dzisiaj mam jedno i drugie, cudowny wieczór.
Jeleń to zwierzę leśne, którego widok napawa podziwem. Jego majestatyczny wygląd najlepiej podkreśla poroże – inaczej też wieniec, przypominający koronę. Jest postrzegany jako król lasu. Od początku dziejów pozostaje symbolem męstwa, witalności, władzy, a także walki i zwycięstwa.

Offline turucorp

« Odpowiedź #55 dnia: So, 08 Czerwiec 2024, 21:16:14 »
Ja lubię prymitywne rozrywki np twoje posty i freak fighty, dzisiaj mam jedno i drugie, cudowny wieczór.
Nie „prymitywne rozrywki” tylko wyrafinowaną dziecinadę, to spora różnica. Niemniej wciąż, elementarne zasady obowiązują, czy ci się to podoba czy nie.

Offline death_bird

« Odpowiedź #56 dnia: So, 08 Czerwiec 2024, 23:00:21 »
W konkursie na trollowanie wygrałem z Bazylem (bo go nie widzę w zestawieniu)?  ;D
Czuję się jakbym od tej pory sarkazmem góry mógł przenosić.  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".