Autor Wątek: Kandydaci na moderatora - zgłoszenia i dyskusja  (Przeczytany 6809 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PJP

Odp: Kandydaci na moderatora - zgłoszenia i dyskusja
« Odpowiedź #45 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 21:19:03 »
Zgłosiłbym siebie z minimalistycznym programem- koniec pieprzenia w tematach! Ale nie chce mi się  8)

Odp: Kandydaci na moderatora - zgłoszenia i dyskusja
« Odpowiedź #46 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 21:31:35 »
  Z takim programem w dobie problemów demograficznych w naszym kraju tylko byś się ośmieszył.

Offline Gieferg

Odp: Kandydaci na moderatora - zgłoszenia i dyskusja
« Odpowiedź #47 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 22:31:12 »
O, widzę, że skasowałeś głupotę, którą przed chwila napisałeś  ;D O czym to świadczy? Czyżby to samo co mi zarzucałeś?

Jaką głupotę? Napisałem przykład z innego forum, na to co może odwalić niezrównoważony moderator (celowo lub przypadkiem, bo tamten rozpieprzył forum "niechcący" co przy okazji wskazuje na jego niekompetencję), po czym uznałem, że może aż tak źle z tobą nie jest, więc przykład sobie daruję. Tak czy inaczej akcję ze skasowaniem konta wpisujesz się w tę samą kategorię co gość o którym mowa. Na miejscu admina nie brałbym cię w ogóle pod uwagę. Wystarczy że coś się nie spodoba i możesz znowu wyjść trzaskając drzwiami. Takie sobie wystawiłeś świadectwo, pretensje kieruj pod własnym adresem.

btw, byłem moderatorem na kilku różnych forach na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat - problem jest taki, że jak masz inna wizję niż admin, to jej nie zrealizujesz, a jak nie masz możliwości zrobić porządku ze szczekaczami szybko i skutecznie, to jeszcze większego narobią syfu płacząc, że "cenzura na forum!". Dlatego sam biorę się za takie rzeczy tylko gdy nikt nade mną nie stoi. Na tym forum jest jednak za duży ruch przy jednoczesnym za małym zaangażowaniu w samo forum z mojej strony, więc tak czy inaczej bym się na to nie pisał. W każdym razie potrzebny jest moderator który albo realizuje plan admina (o ile ten ma jakiś plan), albo ma wolną rękę i własny plan. Ludzie, którzy sobie po prostu pomyśleli "A, zostanę se modem i dokopię Bazylowi" się nie nadają.

Więc dobrze jakby się Mateusz określił, czego oczekuje od moderatorów i jaki przewiduje "zakres władzy", bo jak się okaże, że moderator nikogo nie może zbanować na dobre, to miłej zabawy z powracającymi w kółko tymi samymi trollami.

Offline stachel

Odp: Kandydaci na moderatora - zgłoszenia i dyskusja
« Odpowiedź #48 dnia: Pn, 01 Luty 2021, 23:03:18 »
W tym towarzystwie pewnie mam niewielkie szanse na zdobycie poparcia, ale proszę dopisać także moją kandydaturę.

Więc dobrze jakby się Mateusz określił, czego oczekuje od moderatorów i jaki przewiduje "zakres władzy", bo jak się okaże, że moderator nikogo nie może zbanować na dobre, to miłej zabawy z powracającymi w kółko tymi samymi trollami.

Dobrze napisane, mam podobne obawy co Gieferg. @Mateusz Opisz albo publicznie, albo do zainteresowanych przynajmniej, czego wymagasz, jaki masz plan i jak chcesz, żeby przyszły moderator działał.

« Ostatnia zmiana: Pn, 01 Luty 2021, 23:06:53 wysłana przez stachel »

ramirez82

  • Gość
Odp: Kandydaci na moderatora - zgłoszenia i dyskusja
« Odpowiedź #49 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 04:51:59 »
Jaką głupotę? Napisałem przykład z innego forum, na to co może odwalić niezrównoważony moderator...

Głupota, bo równie dobrze możesz znać przykład z innego forum, że jakiś typ usunął konto, zarejestrował się ponownie, a tydzień później się powiesił i odnosić to teraz do mnie. A jeżeli już tak szastasz tym "niezrównoważeniem", to chociaż sam bądź na tyle zrównoważony, by nie usuwać mądrości, które wypisujesz minute po wrzucenie ich tutaj. Świeć przykładem zrównoważenia.

Offline Gieferg

Odp: Kandydaci na moderatora - zgłoszenia i dyskusja
« Odpowiedź #50 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 05:10:34 »
No can do. Jestem zbyt niezrównoważony, żeby świecić przykładem zrównoważenia 8)
Z tym, że przynajmniej się nie pcham na stanowisko moderatora. O.
« Ostatnia zmiana: Wt, 02 Luty 2021, 05:35:07 wysłana przez Gieferg »

ramirez82

  • Gość
Odp: Kandydaci na moderatora - zgłoszenia i dyskusja
« Odpowiedź #51 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 07:05:34 »
No can do. Jestem zbyt niezrównoważony, żeby świecić przykładem zrównoważenia 8)
Z tym, że przynajmniej się nie pcham na stanowisko moderatora. O.

Za to bardzo przeżywasz fakt, że usunąłem konto i zarejestrowałem się ponownie, jak i to, że zgłosiłem się na moderatora.

Mam nadzieję, że jeśli nim zostanę, to jakoś się z tym pogodzisz?

btw, byłem moderatorem na kilku różnych forach na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat

Z tym, że przynajmniej się nie pcham na stanowisko moderatora. O.

Na pewno wszystko ok z tobą? ::)

W tym towarzystwie pewnie mam niewielkie szanse na zdobycie poparcia, ale proszę dopisać także moją kandydaturę.

Chyba nie czytałeś tego wątku od początku? Właśnie masz największe szansę, bo spełniasz warunki, jakich dotychczasowi kandydaci nie spełniają  :)
« Ostatnia zmiana: Wt, 02 Luty 2021, 07:13:57 wysłana przez ramirez82 »

Offline Mateusz

Odp: Kandydaci na moderatora - zgłoszenia i dyskusja
« Odpowiedź #52 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 11:15:38 »
Dobrze napisane, mam podobne obawy co Gieferg. @Mateusz Opisz albo publicznie, albo do zainteresowanych przynajmniej, czego wymagasz, jaki masz plan i jak chcesz, żeby przyszły moderator działał.

Wymagam przede wszystkim stałego moderowania forum, czyli utrzymania porządku w dyskusjach. Zostawiam przy tym dowolność w kwestiach wydzielania postów, przyznawania ostrzeżeń i banów. Oczywiście poczynania moderatora będę nadzorował i interweniował w ekstremalnych przypadkach, ale w większości spraw pozostawiam wolną rękę.

Skoro mamy pięciu kandydatów, to wstępnie zakładam, że wybierzemy dwóch moderatorów, no, chyba że jeden będzie miał zdecydowaną przewagę nad resztą.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline xanar

Odp: Kandydaci na moderatora - zgłoszenia i dyskusja
« Odpowiedź #53 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 11:38:36 »
Jeden ma zdecydowaną przewagę nad resztą  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline stachel

Odp: Kandydaci na moderatora - zgłoszenia i dyskusja
« Odpowiedź #54 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 11:40:47 »
Chyba nie czytałeś tego wątku od początku? Właśnie masz największe szansę, bo spełniasz warunki, jakich dotychczasowi kandydaci nie spełniają  :)

Czytałem, ale spełniać warunki, a wygrać w demokratycznych wyborach to dwie różne sprawy.

Offline chch

Odp: Kandydaci na moderatora - zgłoszenia i dyskusja
« Odpowiedź #55 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 12:14:13 »
Precz z nepotyzmem!
Stachel i Mateusz są rodziną, od razu widać po awatarach!
Spoiler: PokażUkryj
 ;)

Offline xanar

Odp: Kandydaci na moderatora - zgłoszenia i dyskusja
« Odpowiedź #56 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 12:17:08 »
W jakim sensie są rodziną  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline death_bird

Odp: Kandydaci na moderatora - zgłoszenia i dyskusja
« Odpowiedź #57 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 12:18:13 »
@chch - żartujesz? Te laski na awatarach są zupełnie do siebie niepodobne.  ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline chch

Odp: Kandydaci na moderatora - zgłoszenia i dyskusja
« Odpowiedź #58 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 12:30:41 »
@xanar, stopnia pokrewieństwa dokładnie nie ustalę, ale wygląda mi to na rodzeństwo.
@death_bird - a, no chyba że tak...

PS. w pierwszym poście brakuje dodanych do listy kandydatów stachela i bazyliszka.
PS 2. Zdaje się, że zaraz powinna się pojawić ankieta, teraz tylko duża frekwencja (min. 50 głosujących) i kolejny kamień milowy w rozwoju forum będzie za nami.
PS 3. Kapral/Flutek jest zbanowany czy nie pisze, bo już się obraził na forum?

Offline Mateusz

Odp: Kandydaci na moderatora - zgłoszenia i dyskusja
« Odpowiedź #59 dnia: Wt, 02 Luty 2021, 12:36:40 »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami