Autor Wątek: Sugestie na temat forum  (Przeczytany 294794 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Zwirek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1980 dnia: Cz, 07 Grudzień 2023, 18:00:07 »
Z tymi multikontami to jakiś wydumany problem, albo teoria spiskowa, nawet jeśli coś takiego się kiedyś zdarzyło. Twierdzenie, że aktualnie jest z tym problem - na jakiej podstawie ja się pytam? Może ktoś ma żal, że jest często zgłaszany i wini za to multikonto? Tylko że liczba zgłoszeń nic nie znaczy, bo decyzję podejmuje admin, a nie algorytm. Co do innych pomysłów, typu ktoś promuje wydawcę, albo przeciwnie, robi mu zły pijar, to proszę o wskazanie konkretów, inaczej to jest zwykłe dumanie.

Offline Piterrini

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1981 dnia: Cz, 07 Grudzień 2023, 18:41:55 »
@turucorp dwie rzeczy, bo mimo że czytam co piszesz, to zagłębianie się w to nie jest warte czasu i negatywnych emocji z tym związanych:
1) parafrazuję z poprzednich stron - piszesz o negatywnej opinii o forum (żadna nowość), ale zapominasz, że forum to ja, Ty, kilku dorosłych a jednak niedojrzałych roszczeniowców, kilku atencjuszy i reszta, która się z tłumu nie wybija - opinia jaka "krąży" dotyczy tych, których "słychać", a więc również Ciebie, i to łączy się w ogólną opinię o forum, jeśli uważasz że opinia o "forum piwniczaków" itd. dotyczy innych, tylko nie Ciebie, to jesteś w błędzie;
2) i niejako kontynuacja powyższego, ale odnosząc się do innego cytatu, którego, wybacz, nie będę szukał, ale pamiętam dokładnie jak użyłeś tego argumentu w jednej z większych dyskusji ostatnio - wskazałeś swojemu rozmówcy/rozmówcom, że, parafrazuję - wszystko widać co piszemy, więc każdy widzi kto jest kim - tym samym podbijam co już kilka osób Tobie napisało (a w skali tylu lat w internecie to przypuszczalnie wielokrotność tej liczby) - spójrz w lustro, żadnego sensu nie ma strzępienie języka, kiedy każdy widzi z kim ma do czynienia, jednak z jakiegoś powodu, może w formie "przedstawienia"/autoreklamy, zdajesz się pozostawać nieświadomy jak jesteś widziany tu i w innych miejscach (Twoja osoba, nie Twoja sztuka).
Te tzw. ostrzeżenia jakie dostajesz mają służyć sygnalizowaniu konieczności zmiany postawy - zaraz na mnie naskoczysz że nie masz żadnej "konieczności" - jasne, jeśli chcesz być stale tak traktowany przez moderację, na każdym kroku krytykowany przez "tępych prymitywów", czy w normalnych warunkach (z wyjątkami jak teraz) ignorowany przeze mnie i mnie podobnych to oczywiście nic nie musisz zmieniać.

PS. widzę że kiedy to pisałem zostałeś "wyciszony" za użycie epitetów, które wyżej zacytowałem (obecnie w koszu).
PS2. @Mateusz proszę nie wyrzucaj tej wiadomości, mimo że to nie bezpośrednio "sugestie na temat forum", to odnoszą się wiadomości jakie zostały zachowane na poprzednich stronach tematu, a chciałbym żeby @turucorp przeczytał, bo w innych miejscach już nie adresuję do niego wypowiedzi.

Offline Bazyliszek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1982 dnia: Pn, 12 Luty 2024, 09:45:25 »
Ja stanowczo protestuję, że dostaję 70% ostrzeżenia za normalne posty które piszę. To są za duże kary wydawane tylko na podstawie arbitralnych decyzji moderatora. Ja piszę na temat i nikogo nie obrażam, a mimo to jestem blokowany. I potem nawet nie mogę się odwołać ani napisać jakie to niesprawiedliwe.

Offline Castiglione

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1983 dnia: Pn, 12 Luty 2024, 10:02:51 »
Oh shit, here we go again...
« Ostatnia zmiana: Pn, 12 Luty 2024, 10:09:32 wysłana przez Castiglione »

Offline Kandor

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1984 dnia: Pn, 12 Luty 2024, 11:10:22 »
Ja stanowczo protestuję, że dostaję 70% ostrzeżenia za normalne posty które piszę. To są za duże kary wydawane tylko na podstawie arbitralnych decyzji moderatora. Ja piszę na temat i nikogo nie obrażam, a mimo to jestem blokowany. I potem nawet nie mogę się odwołać ani napisać jakie to niesprawiedliwe.
To może spróbuj czegoś nowego? Np. każdy swój nowy post podziel sobie na trzy części: jedna w której jedziesz po panu Tomaszu Kołodziejczaku, jedna w której wdajesz się ostrą pyskówę z jednym z forumowiczów i jedna w której merytorycznie odnosisz się do jakiejś kwestii dyskutowanej na forum lub w której wyrażasz opinię na temat jakiegoś dzieła kultury czy jego zapowiedzi takowego. Potem przeczytaj sobie jeszcze raz całość i wyślij tylko JEDEN z takich segmentów, a resztę wykasuj (albo przekopiuj na swojego "oblężonego" bloga). Z drugiej strony istnieje takie powiedzonko "niektórzy nigdy się nie nauczą" i ono może dotyczyć właśnie takich osób jak ty.
« Ostatnia zmiana: Pn, 12 Luty 2024, 11:28:56 wysłana przez Kandor »

Online xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1985 dnia: Pn, 12 Luty 2024, 12:36:39 »
Zróbmy referendum o odebraniu prawa własności właścicielom tego forum, bo Bazyl się spłakał  :)
Pojawiły stanowcze protesty, że nie można normlanych postów pisać :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Leyek

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1986 dnia: Pn, 12 Luty 2024, 14:47:04 »
@up

I tak by się skończyło na "Trzeba anulować, bo przegramy" ;)

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1987 dnia: Pn, 12 Luty 2024, 15:58:27 »
  Jak ktoś ma opory ze względów moralnych, jakiegoś poczucia solidarności "zawodowej", zwykłej litości czy nie wiem, chciałby umyć od tego ręce, to proszę scedować ten obowiązek na mnie. Pociągnę za tę wajchę, w kapturze lub bez, wszystko mi jedno.

Offline death_bird

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1988 dnia: Pn, 12 Luty 2024, 15:59:34 »
Zróbmy referendum o odebraniu prawa własności właścicielom tego forum, bo Bazyl się spłakał  :)

Raczej dlatego, że pozwolono mu wrócić.  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online xanar

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1989 dnia: Pn, 12 Luty 2024, 16:03:22 »
To jest jakiś spisek międzynawowy, wszędzie gdzie pojawi się Bazyl to są źli moderatorzy  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline radioblackmetal

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1990 dnia: Pn, 12 Luty 2024, 22:23:14 »
Za każdym kolejnym razem wydłużać okres wyciszenia do uzyskania poprawy zachowania. Recydywa zwykle karana jest surowiej.
Tolerancja nie oznacza akceptacji.


The darkness will swallow everything

Offline Alexandrus888

Odp: Sugestie na temat forum
« Odpowiedź #1991 dnia: Wt, 13 Luty 2024, 06:32:49 »
Za każdym kolejnym razem wydłużać okres wyciszenia do uzyskania poprawy zachowania. Recydywa zwykle karana jest surowiej.
No i moderacja tak właśnie robi. Dlatego aż tyle % wpadło na raz.