Autor Wątek: Fantastyczne Światy na forum  (Przeczytany 9452 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mateusz

Fantastyczne Światy na forum
« dnia: Pn, 18 Luty 2019, 15:30:15 »
Mamy dobrą wiadomość!

Kilka dni temu zgłosił się do nas sklep FantastyczneSwiaty.pl z propozycją podjęcia wspólnej inicjatywy skierowanej do forumowiczów KOMIKSpeca. Jak zdążyliście zauważyć, na forum pojawił się już baner kierujący do oferty sklepu Fantastyczne Światy. Od dzisiaj takie banery informujące o ciekawych promocjach ze wspomnianego sklepu będą się nam wyświetlać, ale w zamian na dobry początek sklep przygotował specjalny kod rabatowy dla wszystkich forumowiczów, który upoważnia do zniżki w wysokości 8% na całe zakupy na FantastyczneSwiaty.pl.

Kod rabatowy w wysokości 8% znajdziecie w dziale: Unikalne kody i promocje - widocznym tylko dla zalogowanych użytkowników. Zniżka obowiązuje na cały asortyment sklepu Fantastyczne Światy. Kod ważny jest do niedzieli (24 lutego) do godz. 23:59.

Jeśli akcja spotka się z pozytywnym odzewem, to na tym nie poprzestaniemy, a mamy w planach kolejne wspólne inicjatywy.

Chciałbym też od razu rozwiać wszelkie wątpliwości. Forum oczywiście pozostaje w pełni niezależne - na czym zależy zarówno nam, jak i sklepowi. Nasza współpraca nie będzie w żaden sposób wpływała na funkcjonowanie forum i panujące na nim zwyczaje. Jedyna korzyść, jaka z tego płynie, skierowana jest wyłącznie w stronę forumowiczów.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Bender

  • Gość
Odp: Fantastyczne Światy na forum
« Odpowiedź #1 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 15:38:50 »
Inicjatywa słuszna. A bannery były na Gildii i dało się żyć, więc i tu się da. (tak długo jak nie będzie ich 5 na raz ;)

Offline robbirob

Odp: Fantastyczne Światy na forum
« Odpowiedź #2 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 15:45:30 »
Popieram. I fajnie że my coś z tego mamy.
Mateusz jesteś wielki.

Offline Antari

Odp: Fantastyczne Światy na forum
« Odpowiedź #3 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 15:54:22 »
Super pomysł. Myślę, że zysk jest obopólny tutaj. Banner był dzisiaj zaskoczeniem, ale myślę, że da się przywyknąć.

JanT

  • Gość
Odp: Fantastyczne Światy na forum
« Odpowiedź #4 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 16:23:28 »
Nawet ładniej wygląda z reklamą :)

Itachi

  • Gość
Odp: Fantastyczne Światy na forum
« Odpowiedź #5 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 16:39:18 »
Przemyślana reklama to dobra reklama, ta nie jest nachalna ani nie świeci po oczach. Jeśli reklamować się mają sklepy, które dbają o klientów i prowadzą je pasjonaci to czemu nie? Dobra robota.

Offline U.F.O

Odp: Fantastyczne Światy na forum
« Odpowiedź #6 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 17:25:07 »
Fajna sprawa, oby więcej takich akcji ;)

Offline wonap

Odp: Fantastyczne Światy na forum
« Odpowiedź #7 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 17:44:11 »
Sam zasugerowałem w temacie obok, że powinny być reklamy;) Chociaż myślałem o Google AdSense który daje zysk i małym stronom a bezpośrednio zazwyczaj na większych stronach ale w model biznesowy tutaj nie wchodzę;)
W każdym razie, zupełnie mi nie przeszkadza, także góra, dół, boki reklamy jak dla mnie mogą być. Przewrażliwiony na tym punkcie zupełnie nie jestem póki są to normalne reklamy a nie wyskakujące z szukaniem "x" przez pół minuty;)Jeśli właściciel forum zarobi to jedynie mnie to cieszy a z Fantastycznych Światów zaraz przejrzę co można zamówić wykorzystując promocję;)

Offline death_bird

Odp: Fantastyczne Światy na forum
« Odpowiedź #8 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 17:49:53 »
Tu nawet nie chodzi o reklamę jako taką tylko o fakt nawiązania współpracy. Jeżeli za tym pójdą inne sklepy/wydawnictwa to tych reklam może być więcej.  8)
I dzięki za inicjatywę. Świetna sprawa.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline robbirob

Odp: Fantastyczne Światy na forum
« Odpowiedź #9 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 19:22:30 »
Tu nawet nie chodzi o reklamę jako taką tylko o fakt nawiązania współpracy. Jeżeli za tym pójdą inne sklepy/wydawnictwa to tych reklam może być więcej.  8)
I dzięki za inicjatywę. Świetna sprawa.

Z tego co napisał Mateusz wynika że to sklep się odezwał z propozycją. To fajnie, tym bardziej że w planie są inne "wspólne inicjatywy". Taka współpraca może być dla forum korzystna (o ile dobrze zrozumiałem tylko użytkownicy widzą wątek z kodem, więc z czasem może być nas dzięki temu więcej). No i bardzo w porządku jest fakt że my użytkownicy mamy w zamian za reklamy wymierną korzyść. Rabat to świetna sprawa, a jak będzie to cykliczne, a z postu Mateusza tak wynika, to tym lepiej.
Jeszcze raz dzięki Mateusz za takie podejście do nas.

Offline nocny

Odp: Fantastyczne Światy na forum
« Odpowiedź #10 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 19:33:59 »
Super sprawa, ciekawe czy inne sklepy też się odezwą ;)
Wizualnie wygląda to dobrze, może nawet lepiej z reklamą niż bez, jakoś ładnie się zrobiło jak pojawiły się okładki komiksów na głównej.
Ja z kodu rabatowego skorzystałem, dwie pozycje kupione, za późno wszedłem na forum bo najpierw zrobiłem zakupy w dwóch innych sklepach a potem wszedłem na forum i zobaczyłem reklamę. Ale ostatnie dwa komiksy z zaległości jeszcze się załapały bo nie było ich tam gdzie zrobiłem wcześniej zakupy :)
 

Offline wonap

Odp: Fantastyczne Światy na forum
« Odpowiedź #11 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 19:41:01 »
hitem będzie reklama Gildii;D

Offline Teli

Odp: Fantastyczne Światy na forum
« Odpowiedź #12 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 19:42:38 »
Rano jak zobaczyłem baner od razu się uśmiechnąłem i pomyślałem że jest dobrze bo pojawiająca się reklama na pewno wpłynie dobrze na zabezpieczenie żywotności forum pod względem finansowym.
 Baner nie przeszkadza i pasuje klimatem. Fakt że sklep zgłosił się z propozycją świadczy że KomiksSpec mimo wieku niemowlęcego zaczyna być traktowany poważnie. Było nie było forum Gildii stało się w pewnym momencie swego istnienia dodatkiem do sklepu. Spec jest bardziej neutralny przez co też łatwiej o reklamodawców może z czasem o wsparcie reklamowo/finansowe pokuszą się jakieś inne sklepy/wydawcy, tylko proszę naszą kochaną Administrację by z reklamami mimo wszystko nie przesadzić. Dwa czy trzy zmieniające się banery są ok ale nadmiar wyskakujących okienek odstrasza ludzi ;)
Fantastycznym Światom dziękujemy za wsparcie naszego forum, kodzik który jest dobrem dla całej społeczności i oby tak dalej do przodu.  ;D

Offline Deg

Odp: Fantastyczne Światy na forum
« Odpowiedź #13 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 19:50:35 »
Banery tematyczne mi nie wadzą.

Jak pojawią się reklamy środków na potencję, to... się obrażę  :P
This is my truth, tell me yours.

Offline wonap

Odp: Fantastyczne Światy na forum
« Odpowiedź #14 dnia: Pn, 18 Luty 2019, 20:03:15 »
Banery tematyczne mi nie wadzą.

Jak pojawią się reklamy środków na potencję, to... się obrażę  :P
czyli spersonalizowanych nie lubisz?;) Zostawmy decyzje właścicielowi;)