Autor Wątek: Dziękuję!  (Przeczytany 10630 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Dziękuję!
« dnia: Nd, 03 Luty 2019, 22:07:42 »
Ekhem... proszę o chwilę uwagi.
W zasadzie powinniśmy byli rozpocząć od tego: marian381/Mateusz (zgaduję po avatarze, że to jedna i ta sama osoba  ;) ), jak i wszyscy współuczestniczący: z tego miejsca chciałem podziękować i wyrazić słowa uznania za sam pomysł, jak i przeprowadzenie tej operacji. Nie chciałbym żeby zabrzmiało to jakoś strasznie górnolotnie, ale wygląda, że nasza zgraja właśnie otrzymuje nowy dom. I w związku z tą świetną inicjatywą (podejrzewam, że nie tylko we własnym imieniu) w krótkich żołnierskich słowach: Dziękuję! ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline nocny

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #1 dnia: Nd, 03 Luty 2019, 22:36:59 »
Jestem zdumiony, właściwie nic się nie zmieni, kompletnie nie odczuję zamknięcia Gildii. Gratuluję. I to ot tak, w pięć minut sprawę kolega załatwił :D A gadania na Gildii było kilka miesięcy :D

Offline Antari

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #2 dnia: Nd, 03 Luty 2019, 22:37:44 »
Myślę, że ogólnie te zmiany mogą wyjść nawet na plus! Administracja na forum Gildii nie specjalnie paliła się do wprowadzania jakichś ulepszeń (forum śmigało na starej wersji i generalnie mimo próśb ciężko było coś wprowadzić). Tymczasem tutaj już mamy system reputacji, o który proszono od dawna. Grunt teraz żeby jak najwięcej osób przeszło z Gildii.

Offline Mateusz

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #3 dnia: Nd, 03 Luty 2019, 22:38:44 »
Dla formalności, potwierdzam. Marian381 z Gildii to Mateusz. :D Cóż mogę mieć jedynie nadzieję, że wszyscy użytkownicy Gildii znajdują tutaj swoje miejsce i będą zadowoleni. Ja i drugi administrator będziemy się o to starać.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline nocny

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #4 dnia: Nd, 03 Luty 2019, 22:39:40 »
Ale muszę wyznać, że cholernie żal mi Michasia, napracował się, ma cholerny zapał i przekonał do siebie większość gildiowiczów (sądząc po ankiecie), zebrał u siebie nawet już część z nas (w tym mnie) a tu pyk i pozamiatane.

Offline Shinue

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #5 dnia: Nd, 03 Luty 2019, 23:52:15 »
Dżentelmeni o tym nie rozmawiają, ale wykupienie domeny i serwera musiało coś kosztować. Z chęcią wesprę symbolicznymi 10zł inicjatywę nowego forum. Poproszę o adres email do paypala lub nr konta. Zachęcam do wpłat innych użytkowników. Wiemy ile wydajemy na komiksy. Od 10zł nikt z nas nie zbiednieje.

I na koniec. Dziękuję Mateuszu za uratowanie forum. Chociaż mało się udzielam ale jednak dużo czytam.

Offline Mateusz

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #6 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 00:39:03 »
Doceniam chęci, ale nie ma takiej potrzeby. Naprawdę.
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Gieferg

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #7 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 06:39:14 »
Cytat: Gieferg w dniu 10.12.2016 na Filmożercach
Może lepiej byłoby zrobić OSOBNE forum i rozdzielić stronę na filmową i komiksową?

 To od początku było lepsze rozwiązanie niż upychanie działu komiksowego na forum o filmach, zarówno dla tych, których interesują wydania filmów jak i dla miłośników komiksów 8)
« Ostatnia zmiana: Pn, 04 Luty 2019, 06:46:14 wysłana przez Gieferg »

Offline KubciO

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #8 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 12:10:03 »
Chociaż mało się udzielam ale jednak dużo czytam.
U mnie podobnie, z tą jednak różnicą, że tylko przeglądam forum. Wiele przydatnych informacji można tam znaleźć.
Dziękuję!

Mark Riddle

  • Gość
Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #9 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 16:53:24 »
Dołączam się do podziękowań. Szata graficzna i łatwość obsługi to dwie rzeczy, które mnie przekonały do tego forum. Administracja zdaje się cierpliwie znosić moje muchy w nosie w temacie sugestii co jest kolejnym plusem.

Dziękuję.  :)

Offline LordDisneyland

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #10 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 17:30:43 »
Podziekowałem co prawda przez PW, ale....


Dziękuję raz jeszcze.
,, - Eeeeech.''

Offline wonap

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #11 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 22:22:26 »
Również bardzo dziękuje i liczę aby na forum dołączyło odpowiednio dużo osób;)

Offline Deg

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #12 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 22:55:35 »
Przyłączam się, świetna robota :)
This is my truth, tell me yours.

Offline asx76

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #13 dnia: Pn, 04 Luty 2019, 23:17:05 »
Podłączam się do gorących podziękowań! :)

Offline U.F.O

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #14 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 09:32:37 »
Osobiście, kilka lat lurkowalem na gildii i czekałem na rozwój sytuacji z exodusem. Długo nie czekałem z założeniem konta tutaj ;) Dzięki wielkie za założenie tego forum, dobra robota ! :)