Pozostałe > O stronie i forum

Dziękuję!

(1/9) > >>

death_bird:
Ekhem... proszę o chwilę uwagi.
W zasadzie powinniśmy byli rozpocząć od tego: marian381/Mateusz (zgaduję po avatarze, że to jedna i ta sama osoba  ;) ), jak i wszyscy współuczestniczący: z tego miejsca chciałem podziękować i wyrazić słowa uznania za sam pomysł, jak i przeprowadzenie tej operacji. Nie chciałbym żeby zabrzmiało to jakoś strasznie górnolotnie, ale wygląda, że nasza zgraja właśnie otrzymuje nowy dom. I w związku z tą świetną inicjatywą (podejrzewam, że nie tylko we własnym imieniu) w krótkich żołnierskich słowach: Dziękuję! ;D

nocny:
Jestem zdumiony, właściwie nic się nie zmieni, kompletnie nie odczuję zamknięcia Gildii. Gratuluję. I to ot tak, w pięć minut sprawę kolega załatwił :D A gadania na Gildii było kilka miesięcy :D

Antari:
Myślę, że ogólnie te zmiany mogą wyjść nawet na plus! Administracja na forum Gildii nie specjalnie paliła się do wprowadzania jakichś ulepszeń (forum śmigało na starej wersji i generalnie mimo próśb ciężko było coś wprowadzić). Tymczasem tutaj już mamy system reputacji, o który proszono od dawna. Grunt teraz żeby jak najwięcej osób przeszło z Gildii.

Mateusz:
Dla formalności, potwierdzam. Marian381 z Gildii to Mateusz. :D Cóż mogę mieć jedynie nadzieję, że wszyscy użytkownicy Gildii znajdują tutaj swoje miejsce i będą zadowoleni. Ja i drugi administrator będziemy się o to starać.

nocny:
Ale muszę wyznać, że cholernie żal mi Michasia, napracował się, ma cholerny zapał i przekonał do siebie większość gildiowiczów (sądząc po ankiecie), zebrał u siebie nawet już część z nas (w tym mnie) a tu pyk i pozamiatane.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej