Autor Wątek: Dziękuję!  (Przeczytany 10629 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline AntekSocjalny

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #15 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 10:35:33 »
Swietna robota i witam wszystkich  8)

Offline Dracos

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #16 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 12:19:02 »
Również dziękuję, a nawet nie potrafiłbym przelać na monitor tej ulgi gdy się okazało że nie trzeba być skazanym na facebooka.

Offline Gorzki

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #17 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 12:43:09 »
Idealne miejsce na debiutancki post
Dzięki

Offline R~Q

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #18 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 13:53:45 »
Doceniam chęci, ale nie ma takiej potrzeby. Naprawdę.
Ale nie założyłeś forum na serwerze firmy ojca albo coś takiego, prawda??? Tutaj pozdrowienia dla Moonridera i Adamantytowej Wieży.  ;)

Offline Mateusz

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #19 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 14:21:28 »
Możesz być spokojny. ;D
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline s-ebola

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #20 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 19:03:53 »
Witam wszystkich,ale bomba,jak na starej Gildii,mega czad ;D



Offline radioblackmetal

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #21 dnia: Wt, 05 Luty 2019, 23:56:59 »
Dołączam się do podziękowań za FG 2.0  8)
Tolerancja nie oznacza akceptacji.


The darkness will swallow everything

Offline Martin Eden

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #22 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 08:14:41 »
Stałem na dworcu w Katowicach,  czekając na pociąg, kiedy gruchnął ten wpis o komikspecu. Kilka dni i juz dzisiaj chyba większy tutaj ruch niż na Gildii, którą pewnie będę podglądać do samego końca, mojego lub jej...

To był iście komiksowy zwrot akcji.
Uniwersum już nigdy nie będzie takie same.

Dzięki, Marian/Mateusz- to była niezła akcja. A na filmozercow i tak będę zaglądał, tylko wrzucaj Wasze fotorelacje komiksowych kolekcji i tutaj!

Offline perek82

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #23 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 08:47:03 »
Również się przyłączam do podziękowań. Na gildie już nie zagladam.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline TranwaY

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #24 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 11:10:12 »
Dzięki wielkie!

Offline Teli

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #25 dnia: Śr, 06 Luty 2019, 15:51:08 »
Również dołączam się do podziękowań, stare forum a przede wszystkim jego społeczność to bezcenne źródło wiedzy z którego mogą czerpać zarówno nowi komiksiarze jak i weterani tego sportu. Gdyby wszystko poszło w rozsypkę w maju polski światek komiksowy znacząco by ucierpiał. Choć sam mało udzielałem się na starym forum to i tak sprawdzałem posty co dziennie i przez te trzy lata od kiedy wróciłem do komiksu było ono dla mnie nieocenioną pomocą. Także cieszę się, że wszystko zostanie po staremu/nowemu. Jeszcze raz dzięki i gratulacje!  :)

Offline folko

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #26 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 07:15:42 »
Również dziękuję. Na gildi nie byłem zarejestrowany, tylko czytałem (dobre kilka lat chyba), tu postanowiłem się zarejestrować, a co tam ;)

Offline Voitas

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #27 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 12:26:27 »
Wielkie dzięki, głównie za TapaTalk :)

Offline Lou

Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #28 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 13:20:07 »
Na Gildii udzielałam się dawno temu, gdzieś w okolicach lat 2005-2006. Potem stamtąd uciekłam, jedynie od czasu do czasu zerkając, co nowego słychać. Przenosiny zachęciły mnie do zarejestrowania się i być może zagoszczenia tu na dłużej. Dzięki.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

John_

  • Gość
Odp: Dziękuję!
« Odpowiedź #29 dnia: Cz, 07 Luty 2019, 21:50:18 »
Dołączam się do podziękowań. Ostatni post na Gildii napisałem ok. 2010 roku, ale Wasza walka o internetowy skansen jakim jest forum dla komiksiarzy zainspirowała mnie by ponownie socjalizować się z innymi fanami. Cieszę się że nie jestem skazany tylko na komiksowe grupy FB, które uważam za porażkę.