Autor Wątek: Ciemny motyw forum - Ankieta  (Przeczytany 4540 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

John

  • Gość
Ciemny motyw forum - Ankieta
« dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 17:52:09 »
Poruszyłem kwestię ciemniejszego theme dla forum, który każdy mógłby sobie zmienić sam w profilu. Darmowych skórek do Simple Machines, czyli silnika którego używa KomikSpec, nie brakuje. Zatem osoby, które wyrażają chęć by taką skórkę zainstalować, które preferują czytanie stron w ciemnym kolorze chciałyby sobie taką ustawić, proszę o oddanie głosu.

Uprzedzająć pytania:

Nie ma opcji "Nie", bo dlaczego by miała taka być? Mowa tylko o dodaniu dodatkowej skórki, którą każdy może sobie ustawić jeśli zechce, nie o zmianie domyślnego wyglądu forum. Więc nie rozumiem co miałoby kimś motywować by głosować na "nie", bo nie chce by część osób miała motyw sprofilowany pod siebie. Chyba że ktoś jest zwyczajnie złośliwy, są tu niestety takie osobniki, więc tym bardziej nie ma co zostawiać im furtki.

Tutaj można przejrzeć listę skórek których można użyć:

https://custom.simplemachines.org/themes/index.php

Offline PJP

Odp: Ciemny motyw forum - Ankieta
« Odpowiedź #1 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 18:31:33 »
Myślę, że to dobry pomysł. Tak samo emotikonki w mniej domyślnym zestawie :) Nie pamiętam też nazwy wtyczki ale było coś takiego, że w panelu newsów nad forum wrzucało kolorowe linki ciekawych=chyba pod względem odsłon czy komentarzy, dyskusji. Czatu nie proponuję bo to generalnie zabija ideę forum dyskusyjnego ;)
« Ostatnia zmiana: Nd, 08 Wrzesień 2019, 18:33:54 wysłana przez PJP »

Offline Pawlik89

Odp: Ciemny motyw forum - Ankieta
« Odpowiedź #2 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 19:26:05 »
Myślę, że spoko pomysł :)

Syn Gotham

  • Gość
Odp: Ciemny motyw forum - Ankieta
« Odpowiedź #3 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 19:53:56 »
Jestem jak najbardziej za. Sam przede wszystkim jestem nocnym markiem, a w nocy jasna skórka strasznie daje po oczach. Myślę, że wprowadzenie ciemnej skórki to nie jest zbyt dużo pracy dla admina, a na pewno jest to udogodnienie dla takich użytkowników jak ja czy koledzy wyżej.

Offline Deg

Odp: Ciemny motyw forum - Ankieta
« Odpowiedź #4 dnia: Nd, 08 Wrzesień 2019, 23:23:21 »
Jeśli to możliwe, jestem za. Dobrze mieć wybór :)
This is my truth, tell me yours.

Offline Gazza

Odp: Ciemny motyw forum - Ankieta
« Odpowiedź #5 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 08:04:30 »
Dziwię się, że tak późno! :)
Popieram, zwłaszcza, że długie wieczory przed nami, a zawsze będzie można nieco wzroku przyoszczędzić. ;)

Offline R~Q

Odp: Ciemny motyw forum - Ankieta
« Odpowiedź #6 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 08:05:55 »
Jasna jest najlepsza ale do wyboru mogą być oczywiście. A może niech ktoś :) zrobi skórkę w klimacie komiksowym hehe

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Ciemny motyw forum - Ankieta
« Odpowiedź #7 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 08:47:11 »
Zmiana wyglądu forum, z opcją wyboru nie jednej a wielu skórek jest bardzo dobrą inicjatywą, i jestem jak najbardziej za wprowadzeniem takiej zmiany. Ciemna, czy to jasna skórka z różnym wzornictwem i jeszcze dodatkowo kursorem myszki, który też by można ustawić w obrębie funkcjonowania forum, to byłoby coś niezwykle dla użytkowników dobrego! 

Offline Daniello

Odp: Ciemny motyw forum - Ankieta
« Odpowiedź #8 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 15:21:23 »
Osobiście wolę zawsze jaśniejsze kolory, ale nawet ja mam czasem potrzebę zmiany koloru na ciemny, przykładowo przy przeglądaniu internetu po ciemku. Wybór jasne/ciemne zawsze jest dobrym pomysłem. Bardzo za.

Offline Martin Eden

Odp: Ciemny motyw forum - Ankieta
« Odpowiedź #9 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 18:41:37 »
Nie przeszkadza mi to, jeśli będzie. A jeśli będzie, to może kiedyś skorzystam. Niech więc będzie.

Online szulig

Odp: Ciemny motyw forum - Ankieta
« Odpowiedź #10 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 19:18:50 »
Jestem za mozliwoscia zmiany na ciemny motyw. Czesto czytam w nocy przy zgaszonym swietle i nie zle daje po oczach jasne tlo.

Offline OokamiG

Odp: Ciemny motyw forum - Ankieta
« Odpowiedź #11 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 19:26:35 »
Wybór to zawsze dobra rzecz, sam korzystam z czarnego youtube'a.

Bender

  • Gość
Odp: Ciemny motyw forum - Ankieta
« Odpowiedź #12 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 19:33:52 »
Myślę, że to dobry pomysł, zwłaszcza na wieczory.

Online Teli

Odp: Ciemny motyw forum - Ankieta
« Odpowiedź #13 dnia: Pn, 09 Wrzesień 2019, 23:17:46 »
Popieram wniosek, w długie zimowe wieczory ograniczy to szkodliwe promieniowanie z ekranowego solarium :)

Offline komiksowe_warianty

Odp: Ciemny motyw forum - Ankieta
« Odpowiedź #14 dnia: Wt, 10 Wrzesień 2019, 21:28:44 »
Uważam, że to dobry pomysł. Lubię czarne motywy na stronach i w aplikacjach.