Autor Wątek: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!  (Przeczytany 40179 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaxx

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #60 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 20:01:46 »
Takiego ruchu, jaki przez ostatnie dni wygenerowało nowe forum, nie było na Gildii przez kilka ostatnich tygodni, widać więc gołym okiem, że ludziom bardziej tu pasuje. Zachowanie Gildii moim zdaniem dość śmieszne - jak wszyscy sobie już poszli i rozkręcili komiksowo w nowym miejscu, to nagle wszystko jest do załatwienia, zostawienia i usprawnienia. A za miesiąc lub dwa okaże się, że ów wyciągnięty z kapelusza prawnik jednak nic nie zdziała. Moim zdaniem powinniśmy zostać tutaj - Gildia szansę przegapiła, nie doceniła fandomu, wręcz go ignorowała. Teraz niech sobie płaczą w poduszkę. Wydawcy pojawią się tutaj, bo tutaj są odbiorcy - o to można być spokojnym. Studio Lain już jest, pozostali też się zejdą.

Generalnie zgadzam się z Death - powinno być jedno, kompleksowe miejsce, a nie kilka rozstrzelonych. Ja też nie mam chęci skakać po kilku forach, aby czegoś nie przegapić. Już teraz męczy mnie to sprawdzanie Speca i Gildii na zmianę.
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Luty 2019, 20:04:25 wysłana przez Jaxx »

Bender

  • Gość
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #61 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 20:02:45 »
Panowie, olewali każdą próbę nawiązania dyskusji i propozycji z naszej strony.
Teraz "wracajcie"? Pfff..  Miejmy trochę szacunku do siebie samych. Nie chcieli forum, spoko. Ale nie będę latał jak piesek z podkulonym ogonem, bo łaskawie pozwolili jednak zostać. Pomijam już fakt, że kilka osób ruszyło tyłek, żeby coś dla nas zrobić a teraz się na nich wypniemy bezpardonowo? Kaman, tak się nie robi...

Offline U.F.O

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #62 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 20:07:12 »


Już teraz męczy mnie to sprawdzanie Speca i Gildii na zmianę.


Za bardzo chyba nie meczy, wszak na gildii praktycznie nic się nie dzieje :p

Offline Jaxx

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #63 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 20:13:06 »
Za bardzo chyba nie meczy, wszak na gildii praktycznie nic się nie dzieje :p

No niby nie, ale sprawdzić trzeba, czy czasem coś się gdzieś nie pojawiło :)

Offline pokia

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #64 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 20:18:11 »
KOMIKSpec wyraźnie dał nowego oddechu. Widać starych gildiowiczów, powroty oraz nowych użytkowników. Fajnie się tutaj zagląda, bo na Gildii to tak naprawdę pisało kilka osób i tyle - pozostali już najwyraźniej nie mieli ochoty. Warto zaznaczyć, że pierwsi to chyba uciekli z okrętu moderatorzy.

No i dla mnie ruch z umieszczeniem tego tematu tutaj!
Bo to, że na umierającym forum były dyskusje gdzie się przenieść, to zrozumiałe, ale żeby tutaj wrzucić temat: "Hej, hej! Chłopaki wracajcie do nas!"
No nie wiem, niech sobie tam Gildia zostanie, niech się nie zamyka. Oczywiście kara będzie wymierzona, a wysokość kary poznamy w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Offline death_bird

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #65 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 20:30:51 »
Dla mnie sprawa jest prosta: Gildia olewała nas na tyle długo, że wreszcie znaleźliśmy inną opcję. Teraz jesteśmy faktycznie i praktycznie u siebie a nie na łasce kogoś tam na górze Olimp z kim nie ma kontaktu. Gildia zostaje? Fantastycznie. Będziemy mieć nasze stare archiwum. Wracać? Mowy nie ma. Tutaj ktoś coś zrobił dla nas i gdybyśmy postanowili wrócić to zachowalibyśmy się gorzej niż źle. Nie bądźmy lemingami.

Jak dla mnie sytuacja jest perfekcyjna: mamy dostęp do archiwum starego forum i nowe do dyspozycji. Panie i Panowie - nie wiem jak Wy, ale ja nie ruszając się ze "Speca" otworzyłbym szampana za dzisiejszy twist fabularny.  ;D
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Luty 2019, 20:48:38 wysłana przez death_bird »
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline robbirob

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #66 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 20:34:21 »
Ciekawe co to za zmiany zaproponują.
Powycinają wątki w stylu "wyprzedaże i promocje w sklepach" żeby nie tracić klientów?


Przegapili szanse, olali ludzi, więc teraz niech spadają.
Dla mnie to zamknięta sprawa.

Offline Arion Flux

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #67 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 20:34:50 »
FAKT_1: Jak to mówią informatycy: "Albo wte, albo wewte".

FAKT_2: Jestem informatykiem.

FAKT_3: Zrobiłem "wte". 

WNIOSEK_1: Nie mogę zrobić "wewte" (nawet choćbym chciał, a nie chcę).

WNIOSEK_2: Nigdzie się stąd nie ruszam.


Offline KubciO

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #68 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 20:37:17 »
No ja nie mam do czego wracać - nie udzielałem sie na forum gildii, choć regularnie odwiedzałem. Ale to dla wielu przydatnych informacji, którymi ludzie się dzielili. I to dzięki forumowiczom miło mi sie czytało forum gildii. Tutaj mi sie podoba. Jak zauważył pokia, są starzy wyjadacze i młode wilki.

Offline jed84

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #69 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 20:50:40 »
Powrot na forum gildii to jak powrot do bylej dziewczyny. Takiej co to zerwala, sie foszyla i miala nas w dupie, ale nagle sie jej odmienilo...

W punkt.
Moje konto na Gildii już zdążyłem usunąć.

Liczy się komunikacja z administracją.

Na Gildii wyglądalo to tak:
- Prośba o obsługę tapatalka (przez 5 lat) - ignor.
- Lakoniczne info o wygaszeniu i pytania użytkowników - ignor.
- Prośba o pozostawienie domeny lub przekierowanie - ignor.
- Prośba o przeniesienie archiwum - ignor.
- Pojawienie się nowego forum - "Wracajcie!".

Gildio, nikt Was tym razem o nic nie pytał.
Dzięki za zaproszenie, ale nie.

Gildia będzie jak Google+ Miasto duchów i do zamknięcia.
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Luty 2019, 20:56:50 wysłana przez jed84 »

Offline robbirob

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #70 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 20:52:42 »
Zauważcie że tutaj powstało już 5 stron o powrocie forum.gildii a tam ledwo 1,5 strony na ten temat.
To o czymś świadczy.

Offline Red Fury

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #71 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 20:54:23 »

W sumie nie mam do czego wracać. Zarejestrować się na Gildi już nie dało, a wierzcie mi trochę nowych osób chciało się zarejestrować. Toteż z ukrycia czytało się interesujące posty i wypowiedzi. A teraz nagle hej no wracajcie, tęsknimy? Nieźle im się grunt zapalił pod nogami skoro wam tyle obiecują bylebyście starzy wyjadacze tam wrócili. KomikSpec zapowiada się naprawdę jako ciekawe forum, jest z kim pogadać na poziomie. Trzymam kciuki za nowe forum, mam szczerą nadzieję, że nie zmieni się w jakieś rakowisko.
It's too late...you had your chance...and I'm just getting started.

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #72 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 20:56:50 »
Ciekawe co to za zmiany zaproponują.
Powycinają wątki w stylu "wyprzedaże i promocje w sklepach" żeby nie tracić klientów?


Przegapili szanse, olali ludzi, więc teraz niech spadają.
Dla mnie to zamknięta sprawa.

ja bym zaczął od tej captchy która skutecznie zniechęcała do postowania

wracając do tematu - żenada na maxa.

Offline Darth_Simon

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #73 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 21:00:53 »
W sumie nie mam do czego wracać. Zarejestrować się na Gildi już nie dało, a wierzcie mi trochę nowych osób chciało się zarejestrować. Toteż z ukrycia czytało się interesujące posty i wypowiedzi. A teraz nagle hej no wracajcie, tęsknimy? Nieźle im się grunt zapalił pod nogami skoro wam tyle obiecują bylebyście starzy wyjadacze tam wrócili. KomikSpec zapowiada się naprawdę jako ciekawe forum, jest z kim pogadać na poziomie. Trzymam kciuki za nowe forum, mam szczerą nadzieję, że nie zmieni się w jakieś rakowisko.

W 100% się zgadzam
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline stempel

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #74 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 21:01:43 »
Skromnie się wypowiem, iż mi się tu po prostu podoba ;D