Autor Wątek: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!  (Przeczytany 40199 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #45 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 19:20:53 »
Jan w zależności, od którego momentu oglądasz gifa jest to gaszenie światła, albo zapalanie na nowo :D

John_

  • Gość
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #46 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 19:25:25 »
Gildia to piękny relikt, ale bałagan. Zostaję z Mateuszem, a Gildię będę czasami przeglądać jeśli będę musiał. KomikSpec to przyszłość; z administracją aktywną i słuchającą innych.

Offline U.F.O

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #47 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 19:26:01 »
Jeżeli ktoś myśli ze gildia z dobroci serca lub w dobrej wierze chce zreanimować forum, a nie patrzy jedynie na cyferki to ja wkleję coś takiego:

To forum istnieje doslownie 9dni, w ciagu tych 9dni:


Użytkowników w sumie:281 !  :D
Wiadomości w sumie:2538 !!  ;D
Wątków w sumie:136 !  ;)
Wszystkich wyświetleń strony:240805 !!!11

Można sobie popatrzeć w statach https://forum.komikspec.pl/index.php?action=stats



« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Luty 2019, 19:27:40 wysłana przez U.F.O »

Offline komiksowe_warianty

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #48 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 19:28:25 »
jaki dick move :/

Offline Death

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #49 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 19:28:49 »
Użytkowników w sumie:281 !  :D
Wiadomości w sumie:2538 !!  ;D
Wątków w sumie:136 !  ;)
Wszystkich wyświetleń strony:240805 !!!11
"Widzisz Wąski coś narobił? Urwałeś kurze złote jaja. Reaktywuj im tu zaraz to nasze forum!"

Offline Przemek

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #50 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 19:31:39 »
Strasznie to słabe. Nagle się obudzili. Żeby stworzyć to miejsce i klimat który tu jest sporo osób musiało się napracować. Teraz 'łaskawcy' z Glidii podzielą i tak małą już społeczność a może się zdarzyć i tak, że to miejsce z czasem przestanie istnieć...

Offline bogi1

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #51 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 19:32:43 »
Siedzieli cicho dopóki nie pojawił się komikspec  >:(

Offline isteklistek

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #52 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 19:35:40 »
"Trafiają do nas argumenty, że jest to solidny kawałek historii polskiego komiksu, który nie powinien przepaść".Jeżeli są tacy troskliwi, to powinni przekazać archiwum, o co też ich proszono nie raz, ale oczywiście tego nie zrobią, ani teraz, ani gdy przyjdzie się ostatecznie żegnać z forum. Pierwsze informacje o wygaszaniu forum pojawiły się pod koniec lipca 2018 i od tego czasu mnóstwo osób zaangażowało się lub wyraziła taką chęć, aby zachować ducha forum. Trzeba przyznać, że napracowali się solidnie - dostaliśmy dwa świetnie opracowane fora przy czym trzeba powiedzieć, że ta rywalizacja zakończyła się bez obrażania się i obie strony są tutaj użytkownikami.

Offline Voitas

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #53 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 19:35:46 »
Mi jest tu wygodniej! :-)

Offline robbirob

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #54 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 19:38:54 »
Powrot na forum gildii to jak powrot do bylej dziewczyny. Takiej co to zerwala, sie foszyla i miala nas w dupie, ale nagle sie jej odmienilo...
Idealne podsumowanie. Przynajmniej jak dla mnie. Zdecydowanie nie wracam.

Offline Deg

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #55 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 19:39:42 »
Mało to poważne. Najpierw nabieranie wody w usta, praktycznie żadnego odniesienia do pytań, propozycji, teraz nagle "wesoła nowina"? Po postach powyżej widzę, że nie tylko mnie brzydko to pachnie  >:(
"Trafiają do nas argumenty, że jest to solidny kawałek historii polskiego komiksu, który nie powinien przepaść".Jeżeli są tacy troskliwi, to powinni przekazać archiwum, o co też ich proszono nie raz, ale oczywiście tego nie zrobią, ani teraz, ani gdy przyjdzie się ostatecznie żegnać z forum.
Dokładnie tak.
This is my truth, tell me yours.

John_

  • Gość
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #56 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 19:40:30 »
Nie dajcie się nabrać. Lepiej docenić że mamy tam bogate archiwum dotyczące europejskiego komiksu, z którego można czerpać by rozwijać Speca. Na Gildii i tak od lat się nie udzielałem, KomikSpec na nowo zachęcił mnie by być częścią fandomu. Ktoś tu porównał sytuację do grup FB. Dobre porównanie, ponieważ obie są bardzo aktywne, mimo że podobnie jak Spec, jedna z nich była odłamem w którą uwierzono.

Offline kas1

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #57 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 19:49:26 »
Czyżby nastąpiła jakaś nowelizacja RODO? Kłamstwo ma jednak w tym przypadku bardzo króciutkie nóżki  8)

Offline wonap

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #58 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 19:53:53 »
To nasze środowisko komiksowe jest tak głupie, że już dubluje samo siebie na okrążeniu.
Było sobie kiedyś jedno forum i wszyscy byli tam. Potem sporo osób walnęło focha i poszło najpierw w niebyt, a potem na Facebooka. Na tymże Facebooku założono sporą grupę, potem znowu był foch i ludzie uciekli do innej grupy. Następnie Gildia sfochowała i kazała "spieprzaj dziadu", bo zamknie, więc przenieśliśmy się na inne forum. I nagle Gildia twierdzi, że jednak nie, w sumie to jest spoko. I obecnie mamy dwie duże grupy na Facebooku i dwa fora. Burdel nad burdelami. Ja nie mam czasu wchodzić dziennie w cztery miejsca, bo może gdzieś pojawi się coś ciekawego. I nie mam też czasu czytać tego samego cztery razy, bo ktoś wrzuci dane info wszędzie gdzie się da. Ja potrzebuję jednego fajnego ekskluzywnego przybytku, gdzie mam wszystkie kurtyzany w jednym miejscu, a nie czterech dziadowskich burdeli, że tak sobie zażartuję.

koło medium dla dzieci cięzko zorganizować coś poważnie;D

Offline carnivale

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #59 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 19:56:14 »
Moderator gildi napisał:Głównym powodem były kwestie prawne, ale znalazł się prawnik, który wesprze Gildię w ich uregulowaniu.