Autor Wątek: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!  (Przeczytany 40163 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #30 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 18:49:56 »
Krótko mówiąc - dla mnie teraz są mało wiarygodni. "Postaramy się niebawem przywrócić możliwość rejestracji i zaproponować takie zmiany by z forum korzystało się Wam przyjemniej." Czyli cholera wie co to będzie. Mogą sobie wymyślić np. abonament na korzystanie z forum. Logowanie przez FB. Cokolwiek. Mieli czas, zdecydowali się olać wszystkich i w zasadzie niczego nie wyjaśniać. Równie dobrze za parę miesięcy mogą stwierdzić, że jednak zmienili zdanie, bo okazaliśmy się niewdzięczni. Ja głosuję na nie. Może ktoś zrobi w tym wątku ankietę - wracać czy zostać? Bo jasne jest, że tutaj jednostkowe działania nie mają sensu.

Offline carnivale

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #31 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 18:51:50 »
Teoria spiskowa mode on
Dwóch tygodni potrzebowali włodarze Gildii aby zrozumieć , że Forum= Sklep ?
Teoria spiskowa mode off

Mark Riddle

  • Gość
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #32 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 18:53:12 »
Tymczasem dzisiaj na forum gildii : ,,Drodzy Forumowicze! Zostałem upoważniony by przekazać Wam dobrą wiadomość w imieniu Gildii! Wiem, że trochę to trwało, ale Gildia podjęła decyzję o niezamykaniu forum, ani jego "wyciszaniu". Trafiają do nas argumenty, że jest to solidny kawałek historii polskiego komiksu, który nie powinien przepaść. Zdecydowaliśmy, że forum zostanie utrzymane. Postaramy się niebawem przywrócić możliwość rejestracji i zaproponować takie zmiany by z forum korzystało się Wam przyjemniej. Pozdrawiam! Jacek "CD Jack" Gdaniec"


To jest jeden z tych momentów, w których przydałaby się umiejętność o nazwie Falcon Punch!

Online Moreroms

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #33 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 18:54:03 »
Ja ponownie podążę za większością, jednak osobiście jestem za pozostaniem tutaj.

Zawsze możnaby poczekać na zmiany które mają wprowadzić, ale do tego czasu to już się wszyscy zadomowią.

Offline tabasko21

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #34 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 18:55:33 »
Za wiele się tu nie udzielam ale ogólnie te nowe forum bardziej mi podchodzi zwłaszcza możliwość korzystania z tapatalka, system polubien i z tego co widzę moderator jest skory by realizować pomysły użytkowników jeżeli te są ciekawe  . Ogólnie widać że te forum jest bardziej adaptowalne do potrzeb użytkowników bo  gildia odzywa się tylko wtedy kiedy im wygodnie .

Offline asx76

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #35 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 18:55:49 »
Powrot na forum gildii to jak powrot do bylej dziewczyny. Takiej co to zerwala, sie foszyla i miala nas w dupie, ale nagle sie jej odmienilo...

... a historia lubi się powtarzać ;)


Waszmościowie! Gildia potraktowała nas jak wyżej, a teraz mamy wrócić tylko dlatego, że "dziewczyna" stwierdziła, że jednak będzie to dla niej bardziej opłacalne? No bez jaj... ;) Za "biznesowe" uczucia to ja dziękuję... :P

majkelus81

  • Gość
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #36 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 18:56:03 »
Mogą sobie wymyślić np. abonament na korzystanie z forum. Logowanie przez FB. Cokolwiek.
Ta informacja została podana też na grupach komiksowych na FB, więc wszystko możliwe.

Offline U.F.O

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #37 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 18:56:57 »
Śmieszne to, przez ostatnie kilka dni forum gildii praktycznie nie istniało, wszyscy wypowiadali się tutaj. Widać ktoś spanikował bo zobaczył ze cyferki się nie zgadzają i jest turbo mały ruch na gildii a ludzie jakoś z mostów nie skaczą bo zamykają forum.
Ja sam jedynie przeglądałem forum gildii przez jakieś 2-3lata czerpiąc jedynie wiedzę na temat danych komiksów, nigdy się nie wypowiadając, ale widząc tak fajna inicjatywę z komikspec'em, już pierwszego dnia założyłem konto. Fajne jest to ze to forum robią ludzie z zapałem i pasja do swojego hobby, a nie przysłowiowe 'corpo' któremu nagle cyferki się nie zgadzają bo ruch zmalał na stronce i panicznie podejmuje ruchy reanimacyjne.

Ja zostaje tutaj.

Offline Mateusz

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #38 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 18:58:39 »
Może ktoś zrobi w tym wątku ankietę - wracać czy zostać? Bo jasne jest, że tutaj jednostkowe działania nie mają sensu.
Dodałem ankietę.
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Luty 2019, 19:00:28 wysłana przez Mateusz »
Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

ramirez82

  • Gość
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #39 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 18:59:17 »
Powrot na forum gildii to jak powrot do bylej dziewczyny. Takiej co to zerwala, sie foszyla i miala nas w dupie, ale nagle sie jej odmienilo...

Może doprecyzuj? Jak powrót do byłej dziewczyny, kiedy obecnie masz już nową. Bo jakby się nie miało, to wiesz... zawsze na próbę można...

Offline Eragon

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #40 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 19:05:32 »
Ja się na sklep gildii nie obraziłem i nie mam zamiaru rezygnować z ich usług, ale co do forum hmmm chyba jednak lepiej pozostać tu. Wydaje mi się to pewniejsze( może znowu im się odwidzi).
Fan ,,majtek na głowie'' ;)

Offline Szekak

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #41 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 19:05:46 »
Śmieszne to, przez ostatnie kilka dni forum gildii praktycznie nie istniało, wszyscy wypowiadali się tutaj. Widać ktoś spanikował bo zobaczył ze cyferki się nie zgadzają i jest turbo mały ruch na gildii a ludzie jakoś z mostów nie skaczą bo zamykają forum.
Ja sam jedynie przeglądałem forum gildii przez jakieś 2-3lata czerpiąc jedynie wiedzę na temat danych komiksów, nigdy się nie wypowiadając, ale widząc tak fajna inicjatywę z komikspec'em, już pierwszego dnia założyłem konto. Fajne jest to ze to forum robią ludzie z zapałem i pasja do swojego hobby, a nie przysłowiowe 'corpo' któremu nagle cyferki się nie zgadzają bo ruch zmalał na stronce i panicznie podejmuje ruchy reanimacyjne.

Ja zostaje tutaj.
Chyba mnie przekonales. Panowieee zostajemyyyy! xD

A tak serio to sam nie wiem. Chyba bede sledzil oba fora na razie i tyle.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Death

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #42 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 19:11:45 »
To nasze środowisko komiksowe jest tak głupie, że już dubluje samo siebie na okrążeniu.
Było sobie kiedyś jedno forum i wszyscy byli tam. Potem sporo osób walnęło focha i poszło najpierw w niebyt, a potem na Facebooka. Na tymże Facebooku założono sporą grupę, potem znowu był foch i ludzie uciekli do innej grupy. Następnie Gildia sfochowała i kazała "spieprzaj dziadu", bo zamknie, więc przenieśliśmy się na inne forum. I nagle Gildia twierdzi, że jednak nie, w sumie to jest spoko. I obecnie mamy dwie duże grupy na Facebooku i dwa fora. Burdel nad burdelami. Ja nie mam czasu wchodzić dziennie w cztery miejsca, bo może gdzieś pojawi się coś ciekawego. I nie mam też czasu czytać tego samego cztery razy, bo ktoś wrzuci dane info wszędzie gdzie się da. Ja potrzebuję jednego fajnego ekskluzywnego przybytku, gdzie mam wszystkie kurtyzany w jednym miejscu, a nie czterech dziadowskich burdeli, że tak sobie zażartuję.

Offline wonap

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #43 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 19:15:51 »
szkoda, że mało to profesjonalne;)

JanT

  • Gość
Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #44 dnia: Wt, 12 Luty 2019, 19:16:09 »