Pozostałe > O stronie i forum

Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!

(1/38) > >>

kaczogród:
Tymczasem dzisiaj na forum gildii : ,,Drodzy Forumowicze! Zostałem upoważniony by przekazać Wam dobrą wiadomość w imieniu Gildii! Wiem, że trochę to trwało, ale Gildia podjęła decyzję o niezamykaniu forum, ani jego "wyciszaniu". Trafiają do nas argumenty, że jest to solidny kawałek historii polskiego komiksu, który nie powinien przepaść. Zdecydowaliśmy, że forum zostanie utrzymane. Postaramy się niebawem przywrócić możliwość rejestracji i zaproponować takie zmiany by z forum korzystało się Wam przyjemniej. Pozdrawiam! Jacek "CD Jack" Gdaniec"

Eragon:
Ech...teraz jak nagle powstało i stało się od razu super aktywne nowe forum to się im odwidziało...

xanar:
Przekopiowane z forum gildia:

Drodzy Forumowicze!

Zostałem upoważniony by przekazać Wam dobrą wiadomość w imieniu Gildii!

Wiem, że trochę to trwało, ale Gildia podjęła decyzję o niezamykaniu forum, ani jego "wyciszaniu". Trafiają do nas argumenty, że jest to solidny kawałek historii polskiego komiksu, który nie powinien przepaść.

Zdecydowaliśmy, że forum zostanie utrzymane. Postaramy się niebawem przywrócić możliwość rejestracji i zaproponować takie zmiany by z forum korzystało się Wam przyjemniej.

Pozdrawiam!
Jacek "CD Jack" Gdaniec

Boro:
Zwroty akcji jak w Klanie. Mi tu w sumie dobrze, a Mateusz wydaje się niezłym moderatorem.

Moreroms:
Teraz, jak już spora część użytkowników przeniosła się tutaj?
No i kurcze, tapatalk to jednak wygodna rzecz :/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej