Autor Wątek: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!  (Przeczytany 40202 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wonap

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #165 dnia: Wt, 26 Luty 2019, 17:52:40 »
widać z czasem doszło do polaryzacji bo szczyt na forum to 12lutego jeśli chodzi o ilość użytkowników a i na Gildii już więcej jak bywało w czasie zawieruchy

Online parsom

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #166 dnia: Wt, 26 Luty 2019, 20:39:56 »
Polaryzacją bym tego nie nazwał - na gildii pojawiają się czasem jakieś niezbyt liczne wpisy i to przy ciągłych staraniach moderatorów o ożywienie dyskusji.

Offline misiokles

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #167 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 15:57:55 »
Ale zniknęła wygodna opcja 'pokaż posty od ostatniej wizyty'. Ani chybi idą w zachowanie archiwum postów.
« Ostatnia zmiana: Śr, 27 Luty 2019, 17:20:44 wysłana przez misiokles »

Offline Cypher

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #168 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 16:09:47 »
'Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty'? U mnie to działa, no chyba że coś w miedzyczasie grzebią.

Offline misiokles

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #169 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 17:21:24 »
Dobra, głupi ja - zwinąłem sobie nieopatrznie ten panel strzałką :/  >:(

Offline Krakers

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #170 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 13:13:44 »
Forum Gildii PRZETRWA. Nie wiem czy już wiecie, ale otwarli ponownie rejestrację i rozesłali regulamin. Jest też jakiś przycisk "Like". Na razie nie skonfigurowali SSL poprawnie, ale wystarczy zatwierdzić ręcznie i można wejść. Teraz mam dylemat, czy pisać tu czy tam.
Strona „Krakersa” - komiks.top

Offline asx76

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #171 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 13:21:05 »
Oczywiście że tu. Nasz komiksowy dom jest na KOMIKSpec! :)

Offline robbirob

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #172 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 14:57:38 »
Forum Gildii PRZETRWA. Nie wiem czy już wiecie, ale otwarli ponownie rejestrację i rozesłali regulamin. Jest też jakiś przycisk "Like". Na razie nie skonfigurowali SSL poprawnie, ale wystarczy zatwierdzić ręcznie i można wejść. Teraz mam dylemat, czy pisać tu czy tam.
A widziałeś ile osób tam pisze? Ile spośród tych piszących to nie-admini?

Offline Deg

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #173 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 21:31:14 »
Forum Gildii nie przetrwa bez użytkowników. Problem (?) w tym, że prawie wszyscy są tutaj.
This is my truth, tell me yours.

Offline Darth_Simon

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #174 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 22:00:47 »
Nie chce mi się tam nawet rejestrować.

Gdy nie było Komikspeca to z tego co obserwowałem forum gildii umierało i traktowane było jako niepotrzebne.
Nie dało się rejestrować i tylko czekało się na nieuchronne zamknięcie bez sensownej wizji przyszłości.

Nagle jako alternatywa powstał Komikspec i masa ludzi się zarejestrowała i zaczęła pisać tutaj.

Potem jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki "forum gildii nie zostanie skasowane".

Dla mnie to była pokryta fałszem hipokryzja, gdyż skoro dało się utrzymać stare forum i przywrócić rejestrację i dodać jakieś funkcjonalności o które prosili użytkownicy to po co była ta cała szopka z zamykaniem.

Moim zdaniem stracili sporo na wiarygodności i teraz ewentualny powrót masy ludzi do nich i możliwy w konsekwencji upadek komikspeca były niekorzystny dla użytkowników forum komiksowych , gdyż nie wiadomo czy taka akcja z wygaszeniem za kilka lat by się nie powtórzyła (jakby nie było już konkurencji)

P.S.

Zauważyliście że info o tym że zapowiedzi Egmontu "mielą się" pojawiło się tylko tutaj i tu było standardowo komentowane o zgadywanki i życzenia. Tam nic nie było .
Dark side of the Force is the pathway to many abilities some consider to be unnatural - Chancelor Palpatine to Anakin Skywalker

Offline komiksowe_warianty

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #175 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 08:25:33 »
beka z Gildii

Offline wonap

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #176 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 08:49:05 »
nie martwy sie na zapas;)
Ja też myślałem, że będzie koniec ale użytowników jednak jeszcze mają i wprowadzają zmiany;)
Jest konkurencja to tylko wyjdzie na dobre;)
Chociaż również zostaję tutaj;) a zakupy przeniosłem do Fantastycznych Swiatów;D

Offline jed84

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #177 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 18:31:35 »
Mały offtop ;-)
Jest jakiś aktualny kod zniżkowy na FS dla uzytkownikow forum? ;-)

Offline Mateusz

Zapraszamy na https://Filmozercy.com - serwis z najnowszymi newsami ze świata kina oraz ciekawymi filmowymi i komiksowymi artykułami

Offline Deg

Odp: Ogłoszenie Gildii: Bez paniki, forum zostaje!
« Odpowiedź #179 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 20:50:35 »
Forum Gildii PRZETRWA.
Może to nie ma wielkiego znaczenia, ale zauważyłem, że tak naprawdę nikt nie powiedział "forum przetrwa". Dokładnie brzmi to:
Cytuj
Komunikat, który kazano nam przekazać jest taki: forum nie zostanie wyłączone.

Różnica między tymi cytatami nie jest nawet subtelna  ::)

Pogrubienie moje.
This is my truth, tell me yours.