Komiksy > Nasze komiksowe kolekcje

Zdjecia calych kolekcji

(1/11) > >>

donT:
Pozwolilem sobie zalozyc ten temat, gdzie wrzucamy fotki naszych CALYCH KOLEKCJI.
Jezeli Pan Moderator uwaza, ze nie trzeba to prosze o usuniecie.

Mateusz:
Ja bym to widział tak, że każdy z użytkowników, który chce pokazać swoją kolekcję, to zakłada swój indywidualny temat i tam wrzuca zarówno zdjęcia całości (w pierwszym poście) i kolejne zdjęcia swoich zakupów. Przykład nazwy takiego tematu: "Mateusz - moja kolekcja komiksów". Tak od lat działamy na filmowym forum i stąd moje przyzwyczajenie do takiego schematu. Do tego może być oczywiście temat poświęcony ostatnim zakupom dla osób, które niekoniecznie chcą zakładać temat poświęcony swojej kolekcji. Można go też podwiesić, żeby nie zginął wśród pozostałych wątków.

Jeśli jednak jesteście za zbiorczym tematem dla wszystkich użytkowników, to nie ma problemu. Warto to przedyskutować.

OokamiG:
Uważam taki podział za niepotrzebny. Na gildii wszytko było w jednym temacie i to działało. Wspólny temat napędzał dyskusje, a w przypadku podziału nie dość, ze wszytko będzie rozproszone to może spowodować chaos w nawigacji, kiedy będziemy mieli kilkadziesiąt podobnie działających tematów. Wg. mnie jest to zupełnie zbędne. Z kolei podział na kolekcje i ostanie zakupy to udoskonalenie poprzedniej formuły, więc w tym przypadku jestem za.

Antari:
Ja jestem zdania jak Mateusz. Indywidualne wątki dla każdego usera. Też spotkałem się z takim podziałem na innym forum i to działało. A oprócz tego jeden z comiesięcznym haulem, czyli jak tutaj - nowy nabytek zakupowy. Na gildii to wyglądało tak, że w temacie ze zdjęciami kolekcji wrzucano także małe zakupy z poprzedniego miesiąca. Na skutek czego nietypowych kolekcji takich jak np. użytkownika lsr nie dało się odnaleźć w gąszczu.

sad_drone:
Popieram Ookamig , wspólny temat ściąga więcej ludzi w jedno miejsce i generuje dyskusje, a problem znikania zdjęć całych kolekcji pod haulami zakupowymi rozwiązuje (bardzo dobre) rozbicie na dwa tematy. Dodatkowo myślę że możliwość zakładania tematów z własnymi kolekcjami wygeneruje w efekcie mnóstwo martwych wątków, w których udziela się autor i może 1-2 osoby zainteresowane jego kolekcją.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej