Autor Wątek: Zdjecia calych kolekcji  (Przeczytany 26068 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GoNzO

Odp: Zdjecia calych kolekcji
« Odpowiedź #45 dnia: Nd, 05 Czerwiec 2022, 19:08:57 »
Świetna kolekcja. Skłoniła mnie do zamówienia tego albumu obrazów Beksińskiego :).

Offline Leyek

Odp: Zdjecia calych kolekcji
« Odpowiedź #46 dnia: Nd, 05 Czerwiec 2022, 19:40:53 »


[/spoiler]


Co to za książka/komiks z pierścieniem na grzbiecie? Jakiś Tolkien w zagranicznym wydaniu?

Widzę, że tak jak ja zgarnąłeś 2 karty tarota od MTurka :) Muszę wreszcie swoje grafiki też wreszcie ogarnąć na ścianę, bo 2 lata od przeprowadzki i dalej leżą w kartonie w ramkach, a i jeszcze w międzyczasie trochę nowych ciekawych przybyło.

A ogólnie to świetne zbiory :)

Online qprime

Odp: Zdjecia calych kolekcji
« Odpowiedź #47 dnia: Nd, 05 Czerwiec 2022, 19:59:35 »
Świetna kolekcja. Skłoniła mnie do zamówienia tego albumu obrazów Beksińskiego :).

Dzięki. Beksiński leżał kilka tygodni w salonie i był wielokrotnie kartkowany. To chyba najprzyjemniejsza forma przeglądania, taka bez konieczności rezerwowania sobie czasu :).

Co to za książka/komiks z pierścieniem na grzbiecie? Jakiś Tolkien w zagranicznym wydaniu?

Widzę, że tak jak ja zgarnąłeś 2 karty tarota od MTurka :) Muszę wreszcie swoje grafiki też wreszcie ogarnąć na ścianę, bo 2 lata od przeprowadzki i dalej leżą w kartonie w ramkach, a i jeszcze w międzyczasie trochę nowych ciekawych przybyło.

A ogólnie to świetne zbiory :)
Dzięki:) . Co do tego Tolkiena to book nook - taka durnostojka z aliexpress. Fatalne malowanie - będę musiał to poprawić.

Online 79ers

Odp: Zdjecia calych kolekcji
« Odpowiedź #48 dnia: Nd, 05 Czerwiec 2022, 21:15:00 »
Ciekawy zestaw. Nie potrafię jeszcze łączyć na półkach  komiksów z książkami, ale kiedy widzę, że się nie gryzą,  to nabieram optymizmu i chęci do eksperymentowania. Europejskie komiksy w zbiorach kolegów zawsze cieszą podwójnie  :D.


Online LukCook

Odp: Zdjecia calych kolekcji
« Odpowiedź #49 dnia: So, 28 Październik 2023, 20:56:43 »
Odświeżona kolekcja na nowych półkach  :)



















Online LukCook

Odp: Zdjecia calych kolekcji
« Odpowiedź #50 dnia: Nd, 29 Październik 2023, 13:04:00 »
Dodatkowo mniej chwalebna część kolekcji, czyli komiksy, które jeszcze nie wylądowały w bibliotece albo pudle.

Regał 'piwniczny':








Offline Sirius

Odp: Zdjecia calych kolekcji
« Odpowiedź #51 dnia: Nd, 31 Grudzień 2023, 13:18:04 »
Koniec roku - czas podsumowań, do tego ostatnio dobiłem do 500 sztuk komiksów, więc to dobry moment żeby podzielić się zdjęciami swoich zbiorów. Na fotkach co prawda mniej niż wspomniana pięćsetka. Kilka tytułów u taty, zeszytówki SW od Egmontu w osobnym kartonie, a kilka grubasów (Hellblazer, Lucyfer) ze wzgledów BHP w osobnej szafie.

Korzystając z okazji, kilka słów o moim czytelnictwie. W dzieciństwie zaczynałem od Asteriksa (granatowa edycja - nadal na półce) , miałem też spore zbiory Kaczora Donalda, do którego jak widać zostało mi zamiłowanie do teraz. Czytywałem też Smerfy i Thorgala, na którego chyba jednak byłem wówczas za młody. Trochę później jakimś przypadkiem trafił się jeszcze pierwszy tom Zemsty Hrabiego Skarbka, którego skompletowałem dopiero po długich latach. Jakoś pod koniec studiów kupiłem i przeczytałem Rycerzy Starej Republiki. Na dobre czytaniem (i kupowaniem) zająłem się jakoś w okolicy 2017-2018. Mocno obkupiłem się podczas jakiejś dużej promocji na Merlinie. Od tamtego czasu już jakoś poleciało. Oczywiście więcej kupuję niż czytam, ale kolekcję "obczytuję" wspólnie z tatą, więc jeśli liczyć nas obu to sporo już z tych półek przeczytaliśmy  ;)
Preferuję głównie europejski komiks. Od jakiegoś czasu staram się też kupować tytuły od polskich twórców i aktywnie wspierać lokalny biznes kupując komiksy od Studia Lain  ;D