Autor Wątek: Zdjecia calych kolekcji  (Przeczytany 26044 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bazyliszek

Odp: Zdjecia calych kolekcji
« Odpowiedź #15 dnia: Śr, 18 Wrzesień 2019, 19:08:41 »
Te komiksy mam ze sobą w Gdańsku. Reszta została na lubelszczyźnie.






Offline Arion Flux

Odp: Zdjecia calych kolekcji
« Odpowiedź #16 dnia: Śr, 18 Wrzesień 2019, 19:28:43 »
Napiszę tylko, że to, co zrobiłeś z tutaj z panoramami, to dzieło sztuki. Jestem pod wrażeniem. Wielki Szacun!!!

Offline OokamiG

Odp: Zdjecia calych kolekcji
« Odpowiedź #17 dnia: Śr, 18 Wrzesień 2019, 20:08:39 »
Toż to rasowy kubizm się maluje na tych zdjęciach. Świadczą o tym abstrakcyjne kształty i ostre krawędzie. Prawdziwy artyzm.

Offline Bazyliszek

Odp: Zdjecia calych kolekcji
« Odpowiedź #18 dnia: Śr, 18 Wrzesień 2019, 20:20:46 »
Tyle mam przy sobie. Wrócę na święta do domu, to będą zdjęcia wszystkiego co mam.

ramirez82

  • Gość
Odp: Zdjecia calych kolekcji
« Odpowiedź #19 dnia: Śr, 18 Wrzesień 2019, 21:31:09 »
Napiszę tylko, że to, co zrobiłeś z tutaj z panoramami, to dzieło sztuki. Jestem pod wrażeniem. Wielki Szacun!!!

Nie wierzę, by Bazyl nie miał takiej wyobraźni, by nie móc wyobrazić sobie tych panoram jako kompletnych.

Wrócę na święta do domu, to będą zdjęcia wszystkiego co mam.

A kojarzysz te wspomnienia różnych użytkowników, jak wyjechali na studia, a rodzice pod ich nieobecność pozbyli się ich kolekcji TM-Semiców?
« Ostatnia zmiana: Śr, 18 Wrzesień 2019, 21:32:44 wysłana przez ramirez82 »

Offline freshmaker

Odp: Zdjecia calych kolekcji
« Odpowiedź #20 dnia: Śr, 18 Wrzesień 2019, 21:36:22 »
a gdzie jakieś fajne komiksy?

Offline Bazyliszek

Odp: Zdjecia calych kolekcji
« Odpowiedź #21 dnia: Śr, 18 Wrzesień 2019, 21:50:34 »
@UP
Ja nie mam fajnych komiksów. Głównie superhero, Conan i Giganty. :D Na Gildii wrzuciłem też kiedyś zdjęcie mojego kuferka z Donaldami, ale nie mam go pod ręką.

Offline Gazza

Odp: Zdjecia calych kolekcji
« Odpowiedź #22 dnia: Cz, 26 Wrzesień 2019, 11:50:02 »
a gdzie jakieś fajne komiksy?
@UP
Ja nie mam fajnych komiksów. Głównie superhero, Conan i Giganty. :D Na Gildii wrzuciłem też kiedyś zdjęcie mojego kuferka z Donaldami, ale nie mam go pod ręką.
W kolekcjach też są fajne komiksy więc niepotrzebny ten przytyk.

Offline freshmaker

Odp: Zdjecia calych kolekcji
« Odpowiedź #23 dnia: Nd, 06 Październik 2019, 18:28:14 »
to był tzw. roast

Offline PocoNacoLoco

Odp: Zdjecia calych kolekcji
« Odpowiedź #24 dnia: So, 30 Listopad 2019, 12:42:01 »
No i stało się... Nadeszła zima, człowiek miał nadzieję na wypoczynek w kapciach po wiosenno letnich remontach budowlanych, aż tu przyszedł czas na szczerą dysputę z ukochaną połówką..."Ile zamierzasz kupić tych Thorgal jeszcze, jakie ekskluzywne wydanie, no dobrze, to jeśli to wydanie jest twoim celem to na co Tobie regularne, a gdzie ustawiasz Szninkielka, litografie przydałoby się wyeksponować"... Cudowna moja Pani...
Usłyszałem stanowcze "NIE, dla powiększania swojej kolekcji (w zasadzie do takich wywodów dochodziło przy każdym zakupie książki lub komiksu), chyba, że zrobimy sobie własnymi "ręcami" regał na całą ścianę". O żesz kur.. a pomyślałem, padam na ryj po całym sezonie, psycha mi siada od natłoku spraw w pracy, a tutaj jeszcze perspektywa wypadu do lasu, wycinki z dwóch dębaków, zwózka, trak i cięcie, obróbka, lakierowanie, skręcanie, stawianie, i co akurat najfajniejsze ustawianie książek na gotowym mebelku...... O w mordę... I co, wygrała moja Pani, trafiła w sedno, prosto w serce, kolejny raz. Zdaje sobie bowiem ona doskonale sprawę, że to było moje Marzenie (Marzenie podkreśliłbym), że stawiając ultimatum, dopnie swego i będzie miała porządek w domu i co chyba w tym najgorsze kontrolę nad stanami... Mimo wszystko życzę każdemu podobnej kobiety. Potrafi mobilizować i tylko sił wykrzesać nie sposób. Ojjj, jak fajnie mają misie, gdy spać się kładą na zimę, i dzierżą zapewne Opowieści różnego rodzaju w łapach... Postaram się wrzucić fotki z tego co się od wczoraj dzieje, w całym salonie morze, a może i ocean książek i komiksów na podłodze, pozycjonowanie, mierzenie głębokości, wysokości, grzbiety, plany, rozmowy... Widok przepiękny👷‍♂️

Offline PocoNacoLoco

Odp: Zdjecia calych kolekcji
« Odpowiedź #25 dnia: So, 30 Listopad 2019, 15:01:42 »
Kilka fotek z planowania regału, 2/3 pozycji wyrzucona już na środek.

Offline PocoNacoLoco

Odp: Zdjecia calych kolekcji
« Odpowiedź #26 dnia: So, 30 Listopad 2019, 15:10:14 »
Jeszcze jedno zdjęcie

Bender

  • Gość
Odp: Zdjecia calych kolekcji
« Odpowiedź #27 dnia: So, 30 Listopad 2019, 15:51:13 »
ahahah kocham to ;) next level

Bender

  • Gość
Odp: Zdjecia calych kolekcji
« Odpowiedź #28 dnia: So, 30 Listopad 2019, 21:27:53 »
teraz tylko poprosimy drobiazgową dokumentację po aranżacji

Offline death_bird

Odp: Zdjecia calych kolekcji
« Odpowiedź #29 dnia: So, 30 Listopad 2019, 21:32:51 »
Kilka fotek z planowania regału, 2/3 pozycji wyrzucona już na środek.

A buty jakie? ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".