Autor Wątek: Szekak - kolekcja  (Przeczytany 48246 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Szekak

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #150 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 12:38:20 »
Buehehe, ladnie tu fantazjujecie, ale rzeczywistosc wyglada tak, ze podejdziecie do stoiska polishcomicart, powiecie, ze jestescie od szekaka i dostaniecie wpier***.

Midar sie nie musi powolywac. 😅
« Ostatnia zmiana: Wt, 05 Październik 2021, 12:42:05 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Teli

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #151 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 13:06:56 »
Buehehe, ladnie tu fantazjujecie, ale rzeczywistosc wyglada tak, ze podejdziecie do stoiska polishcomicart, powiecie, ze jestescie od szekaka i dostaniecie wpier***.

Midar sie nie musi powolywac. 😅

Tam akurat niedługo każda zidentyfikowana osoba z forum/nocnej kolejki będzie dostawać wpier**** jako potencjalne zagrożenie :)

Midar to klasa światowa. My to za mali w uszach jesteśmy i możemy co najwyżej powołać się na niego. Zresztą Szekaku ja się na Ciebie nie powołuję, ale na bezczela adaptuję niektóre Twoje patenty do swoich potrzeb ;) poza tym męczącym klonowaniem, wystarczy że, jak sam stwierdziłeś, potrafię błyskawicznie zmieniać wygląd :D

Online Szekak

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #152 dnia: Nd, 07 Listopad 2021, 17:26:03 »
A wrzucę przy niedzieli... ::)

Piękno jest w oczach patrzącego.

Online Leyek

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #153 dnia: Nd, 07 Listopad 2021, 17:41:16 »
I to rozumiem, a nie jakieś blanki* :)
Wrzuć więcej fotek i tej drugiej części co tam dalej jest widoczne plansze (Christa?).

Muszę, wreszcie za swoje ściany się zabrać, bo rok od przeprowadzki a one puste, szczególnie, że parę fajnych rzeczy w tym czasie mi doszło.

* i żeby być dobrze zrozumianym pełno jest świetnych, tyle, że kiszone w kartonie, na półce to marnotrawstwo. A taki rysuneczek - odebrany od autora i cyk na ścianę.

Online Szekak

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #154 dnia: Nd, 07 Listopad 2021, 18:45:12 »
Blanki tez sa fajniutkie jak dla mnie i tez jak sie chce mozna je fajnie wyeksponowac, choc ja akurat mam malo i trzymam w folijkach zamkniete. Wiecej scian by sie przydalo, moze kiedys.  :)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline PawelC

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #155 dnia: Nd, 07 Listopad 2021, 19:31:53 »
WOW. Tak jak plansze średnio mnie jarają (a przynajmniej tak sobie powtarzam żeby nie wchodzić w nowe wydatki :) ) tak taka ściana robi na mnie wielkie wrażenie.

Dałbyś radę wrzucić fotkę frontem do ściany? Pod tym kątem trochę nie można w pełni docenić całości, ale i tak czuć tu wielki pietyzm.

Online Szekak

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #156 dnia: Pn, 08 Listopad 2021, 11:54:52 »
Mówisz i masz. ;)

Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline stab

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #157 dnia: Pn, 08 Listopad 2021, 12:25:08 »
Piękny kącik do czytania

Online Szekak

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #158 dnia: Pn, 08 Listopad 2021, 16:30:15 »
To bardziej salon do czytania niz kacik, bo mam niewielkie mieszkanie, ale dzieki. :D
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline starcek

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #159 dnia: Pn, 08 Listopad 2021, 23:03:33 »
Folie KK w Kosmosie oryginalne? Czy dorabiałeś samodzielnie, żeby w pełni rozkoszować się kolorami, które kładł Christa?
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Online Szekak

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #160 dnia: Wt, 09 Listopad 2021, 05:08:39 »
Oryginalne. ;)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline starcek

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #161 dnia: Śr, 10 Listopad 2021, 09:25:45 »
"Takiemu dobrze. Takiemu to dobrze".
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Online Szekak

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #162 dnia: Cz, 18 Listopad 2021, 20:33:57 »
Dwa wrysiki w antologiach Norwida i Moniuszki + rysunek A4 by Sporek. :)





Piękno jest w oczach patrzącego.

Online Szekak

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #163 dnia: So, 20 Listopad 2021, 21:46:02 »
Jako, że spodobał mi się bardzo komiks "Jeśli zrobisz to teraz, to co będzie zaraz?" Sztybora i Nowackiego, których szczerze bardzo lubię, to postanowiłem sobie sprawić ulubioną stronę z komiksu i rysunek z okładki, które mocno do mnie trafiają. :)






Piękno jest w oczach patrzącego.

Online Szekak

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #164 dnia: Pn, 06 Grudzień 2021, 11:57:00 »
Lubi ktoś slipcase'y? 8)










Piękno jest w oczach patrzącego.