Autor Wątek: Szekak - kolekcja  (Przeczytany 48227 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline amsterdream

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #15 dnia: Pn, 18 Marzec 2019, 14:57:31 »
Mam wszystkie, czy może czegoś brakuje?

Niektóre mangi od JPF mają wydania slipcase, ale jakość taka sobie.

Offline Szekak

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #16 dnia: Pn, 18 Marzec 2019, 16:57:58 »
A możesz podrzucić jak to wygląda?
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline amsterdream

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #17 dnia: Pn, 18 Marzec 2019, 18:45:11 »
Mam dostęp tylko do slipcase na mangi Ito, ale na pewno były jeszcze do Akiry, Evangeliona, niektórych wydań z linii Deluxe i chyba DNAngel.

https://ibb.co/7VbrmPL
https://ibb.co/k5v4Z2J

Offline Szekak

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #18 dnia: Pn, 18 Marzec 2019, 19:14:27 »
Dzięki, muszę się zainteresować nimi, szczególnie tymi z wydań deluxe.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Szekak

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #19 dnia: Nd, 02 Czerwiec 2019, 09:04:48 »
Podzielę się dzisiaj wczorajszymi trofeami z Comic Con Warsaw.



Chwalenie się zacznę od... slipcase'a. xDD Nie wiedziałem o jego istnieniu, większość na forum chyba też, a chodzi o pakiet Biocosmosisc w etui, prezentuje się on tak:





Do tego od razu wrysik od Nikodema Cabały:





To teraz podpis mistrza:





Kolej na Surżenko, który wczoraj rozdawał przepiękne wrysy i harował jak wół, siedział do oporu i każdego chciał uszczęśliwić.







Był też Andrzej Nowakowski, autor Domana...







Był też Adam Kmiołek, twórca Białego Orła. Świetny gość, a do tego pracuje obecnie nad dwoma nowymi projektami oprócz kolejnego zeszytu Białego Orła, w tym western który prezentuje się wstępnie mega zachęcająco.





Byli również Zajączkowski i Wyrzykowski, twórcy komiksów IPN. Bardzo fajni i sympatyczni ludzie, choć chyba o dość odmiennych poglądach niż ja. ;)







No i na koniec chyba najciekawsza zdobycz, mianowicie rozmawiając sobie z Panem na przypadkowym stoisku z komiksami okazało się, że jest ona autorem scenariusza do jednego z komiksów znajdujących się w antologii "100 na 100". Takie sytuacje to ja szanuję! :D







To by było na tyle z tegorocznego CC - było świetnie, dobra organizacja, twórcy bardzo sympatyczni, ciekawa wystawa z okazji nowego wydania komiksu Szninkiel (na żywo prezentuje się genialnie), no i udało się zdobyć fotkę z Rosińskim, wszystko na tip top. Brawa dla organizatorów. Za rok również się zamelduję.


W kolejnych dniach wrzucę jeszcze zdobycze z Komiksowej Warszawy. :)
« Ostatnia zmiana: Nd, 02 Czerwiec 2019, 09:08:42 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline freshmaker

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #20 dnia: Nd, 02 Czerwiec 2019, 09:13:19 »
nikodem czym rysował? wyglada jak korektor czy może to farbka?

poza tym gratulacje! szczególnie surzenko robi wrażenie.

Offline Szekak

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #21 dnia: Nd, 02 Czerwiec 2019, 09:38:22 »
Nie mam pojęcia, ale prezentuje się super. Wyglądało jak jakiś pisak.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Itachi

  • Gość
Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #22 dnia: Nd, 02 Czerwiec 2019, 14:29:31 »
Super zdobycze. Rozumiem, że wrysy od Surżenki uzyskałeś w wyniku losowania? Szkoda, że nie udało się jeszcze z Rosińskim - miałbyś komplet ;D Ale i tam kolekcja pięknie się powiększa. Wrzucaj czym prędzej pozostałe prace z Komiksowej Warszawy i cóż Witaj w fanklubie zbieraczy wrysów!

Offline freshmaker

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #23 dnia: Nd, 02 Czerwiec 2019, 14:35:11 »
wg fb surzenko zrobił 82 dedykacje w sobotę, wiec więcej niż w losowaniu

Offline Szekak

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #24 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 12:24:30 »
Super zdobycze. Rozumiem, że wrysy od Surżenki uzyskałeś w wyniku losowania? Szkoda, że nie udało się jeszcze z Rosińskim - miałbyś komplet ;D Ale i tam kolekcja pięknie się powiększa. Wrzucaj czym prędzej pozostałe prace z Komiksowej Warszawy i cóż Witaj w fanklubie zbieraczy wrysów!
Losowania do Surżenko nie było, robił chłopaczyna tyle ile miał sił, każdy dostał wrys kto postał w kolejce pół godzinki czy 40 minut. No Rosińskiego bardzo, ale to bardzo żałuję, bo ogromnie mi zależało na wrysie od niego. Nakupiłem dużo numerków, jeszcze specjalnie pojechałem również w niedzielę choć na początku nie miałem jechać, znowu 60zł za wjazd, znowu nakupiłem numerków i znów nic, mimo, że teoretycznie procentowo szanse na wygrana miałem ogromną. Samo życie. Wielka szkoda, ale na pocieszenie zgarnąłem...

Kolejny piękny wrys od Surżenko.





Podpisy Rosińskiego na litografiach.





I jeszcze jeden wrysik od Cabały do kolejnego tomu Biocosmosis.




Mam nadzieję, że jeszcze trafi się okazja do zdobycia wrysu Rosińskiego i moja skołatana dusza zazna spokoju. Ogólnie CC jak najbardziej na plus, organizacja imprezy przez znanego na forum Grzegorza moim zdaniem świetna, obsługa super była, zawsze było komu zadać jakieś pytania, żadnych przepychanek itp. pełna kulturka. Mam nadzieję, że za rok znów zjawią się Surżenko i Rosiński bo jeszcze z nimi nie skończyłem! ;)
« Ostatnia zmiana: Pn, 03 Czerwiec 2019, 12:35:16 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Szekak

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #25 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 13:36:22 »
Ok, to teraz wrzucam zdobycze z komiksowej Warszawy.

Darmowe komiksiki.





Nagabe.





Wydział 7 - mocno chłopaków wymęczyłem, mam nadzieję, że mi wybaczą, ale nie moja wina, że tyle wariantów puścili! Na wszystkich pieczątki i podpisy Marka Turka i Kontnego.

Adler





Budziejewski





Klimek i Prosiak





Tomaszewski





Gawronkiewicz i Janusz w Przebiegłym dochodzeniau Ottona i Watsona + Esencja / Romantyzm





Podpis Baranowskiego w Orient Manie i naklejki które rozdawał przy okazji.





Świetny wrys Chmielewskiego, Nina Szubur.





I od razu Chmielewski w Podgląd.





Jasiński, Aurora.





Paweł Piechnik , Chleb Wolnościowy.





Momo od Śledzia. Drugi tom Czerwonego Pingwina niebawem!





Nie przebaczaj, Kuba Ryszkiewicz.





Cabot, Listopad.





Unka Odya





Futura Nostalgia.





Kolejne świetne wrysy od Adama Kmiołka.





+ bonusy







No i na zakończenie Pantera od Brechta Evensa





To by było na tyle z Komiksowej Warszawy. Jeszcze mini uzupełnienie z ostatniego CC.

Jacek Skrzydlweski.

Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline pMk_91

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #26 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 14:23:55 »
Świetne wrysy, szczególnie Chmielewski, Budziszewski i Klimek [zazdroszczę bo nie chciało mi się już zostać kiedy pojawiła się ekipa od W7 w niedziele!], a gdzie Marvano? :)

Midar

  • Gość
Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #27 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 15:06:23 »
Rozbiłeś bank! Gratuluję.

Offline LordDisneyland

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #28 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 16:22:18 »
Ależ żniwa! :)

Najlepszy moim zdaniem- jak zwykle ;) - Gawronkiewicz... ale tym razem konkurencja była blisko.

Gratulacje!
,, - Eeeeech.''

Offline Szekak

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #29 dnia: Pn, 03 Czerwiec 2019, 16:59:59 »
Dzięki za dobre słowa. ;)

Świetne wrysy, szczególnie Chmielewski, Budziszewski i Klimek [zazdroszczę bo nie chciało mi się już zostać kiedy pojawiła się ekipa od W7 w niedziele!], a gdzie Marvano? :)
To był mój pierwszy napad na wrysy więc Marvano jakoś odpuściłem bo nie znałem jeszcze dokładnie realiów tego jak to się odbywa dokładnie i skupiłem się na mniej pożądanych przez większość autorach. Niemniej po KW i CC mogę powiedzieć, że jeszcze wiele tego typu imprez przede mną bo się w to wkręciłem. :)
Piękno jest w oczach patrzącego.