Autor Wątek: Szekak - kolekcja  (Przeczytany 48554 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arne

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #135 dnia: Śr, 08 Wrzesień 2021, 13:51:14 »
Batman od Turka - nieźle 👍

Offline Szekak

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #136 dnia: Cz, 09 Wrzesień 2021, 10:54:08 »
No i zapomniałem o przepięknym wrysiku Turka.



I przy okazji świetny wrys Huberta Ronka który otrzymałem ostatnio.

Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Szekak

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #137 dnia: Pt, 10 Wrzesień 2021, 15:19:25 »
Tak by wyglądał Batman w czasach Mieszko zdaniem Graphosa. Jak dla mnie mega. :)





Wincyj Graphosa, wrys w tomie pierwszym Mieszka + dwa rysunki.








Pierwszy rysunek jak dla mnie absolutnie rewelacyjny, drugi też super, zrobiony na "usztywniaczu" który wrzuca się do folii w celu ochrony zeszytu komiksowego. :D

Komiksiarze to chyba najfajniejsza grupa zawodowa w kraju. 8)
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Szekak

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #138 dnia: Wt, 14 Wrzesień 2021, 11:06:08 »
Ja ostatnio dostałem wrysik w Wybrańcach, świetnym polskim komiksie wydanym w 2014 roku w dość małym nakładzie (500), komiksie o którym dziś już mało kto pamięta, a który dla mnie jest w top 5 polskich komiksów mimo nienajlepszych rysunków, dlatego ten wrysik jest dla mnie wyjątkowo ważny.




Iga musiała sobie przypomnieć jak się rysuje, bo od lat tego nie robiła, i próbny szkic również dołączyła mi do komiksu. :)





I przy okazji wrzucę rzeczy z WK Start o których zapomniałem ostatnio.





« Ostatnia zmiana: Wt, 14 Wrzesień 2021, 11:08:05 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

sum41

  • Gość
Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #139 dnia: Wt, 14 Wrzesień 2021, 11:11:47 »
Prawie wszystkie mi sie podobaja :)

sum41

  • Gość
Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #140 dnia: Wt, 14 Wrzesień 2021, 12:21:51 »
Technicznie lepiej narysowane i staraniej, wiecej detali, całe postacie itd. chyba widac, dlatego lepsze od tamtych :)

Offline Szekak

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #141 dnia: Wt, 28 Wrzesień 2021, 17:19:27 »
WilQ!

Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Szekak

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #142 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 08:31:15 »
Jako, że wrysy z rana jak śmietana, to wrzucam trofea z emefki. Nie ma tego jakoś kosmicznie dużo, ale jakość niektórych mnie powaliła.


Na początek klasycy, a więc Rosiu. W tym miejscu chciałbym podziękować Lyricstofowi za to, że zgodził się zostać Szekakiem na chwilę. Całuski. :* :*







No i Tadeusz, mimo słabej formy zawitał na festiwal i złożył podpisy na komiksie i puzzlach. Zdrówka mistrzu.







Kolejna rzecz to wrysik Podolca, który dokończył rysunek Chmielewskiego z 2019 w Podglądzie. Trochę gościa ścigałem, jak już złapałem to się okazało, że nie ma białego pisaka, ale w Łodzi już się nie wyłgał, bo byłem w niego uzbrojony. Imo wyszło wspaniale.





Rafał Szłapa i Truściński w Panaeuropa vs. Covid.







A skoro już przy Truścińskim jesteśmy... Batman!





Piotr Nowacki... To be continued...





Zostając w klimacie luźniejszej kreski, kajkowa ekipa.





No i na koniec zostawiłem to co tygryski lubią najbardziej, czyli rysunki na A4. Pierwszy idzie Ronek, który zaczął działać na KW Meta, a skończył właśnie w Łodzi. Robi wrażenie, wycyzelowane jak trzeba. :D





Teraz Jagielski, miał być Violator ze Spawna, ale jest kilka rzeczy które zamieniają go w po prostu zajebistego potwora. :D





No i na koniec Cabała. Ścigałem go o Dredda od czasów WOŚP, teraz przeznaczenie się dopełniło. Dla mnie mistrzostwo świata.





I to by było na tyle!



« Ostatnia zmiana: Wt, 05 Październik 2021, 09:17:26 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Lyricstof

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #143 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 08:54:51 »
Bardzo ładne zbiory. Podium: Trust - Jagielski - Cabała.  8)
Rosek poza konkurencją.  :o
Do następnego. ;D
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Boro

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #144 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 09:27:22 »
Ja po tegorocznej MF-ce jestem pewien, że Szekaków jest kilku, albo jakimś sposobem dorwał tego dynksa do manipulacji czasem od Hermiony. Przechodzę obok jakiegoś stoiska - stoi Szekak, podchodzę do strefy autografów - stoi Szekak, idę na pogadankę z Rosińskim - kto siedzi w pierwszym rzędzie? Szekak! Jak Szekak ogarnia te imprezy to głowa mała ;)
Przepiękne wrysy! Gratulacje i super, że udało się spotkać!

Offline Arne

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #145 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 10:01:27 »
Gratki za świetne wrysy i szacun za samozaparcie, aby autorów ścigać po kilku imprezach, aby zrobili jeden wrys "w odcinkach"😁
Chyba faktycznie, jak twierdzi Boro, jesteś "zmultiplikowany" 😁

Offline Szekak

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #146 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 10:06:33 »
To zludzenie, ale dzieki za mile slowa. 😊

Ja po tegorocznej MF-ce jestem pewien, że Szekaków jest kilku, albo jakimś sposobem dorwał tego dynksa do manipulacji czasem od Hermiony. Przechodzę obok jakiegoś stoiska - stoi Szekak, podchodzę do strefy autografów - stoi Szekak, idę na pogadankę z Rosińskim - kto siedzi w pierwszym rzędzie? Szekak! Jak Szekak ogarnia te imprezy to głowa mała ;)
Przepiękne wrysy! Gratulacje i super, że udało się spotkać!
😅😅

Też się cieszę, piona!
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Koora

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #147 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 10:25:03 »
Pisałeś, że sporo Ci umknęło, ale tym razem jakość Premium przed ilością! Graty! Świetne zdobycze.

Co do multiplikowania Szekaka - on ma po prostu swoich ludzi wszędzie. Idzie na prelekcje, a potem tylko słychać z dwóch kolejek - ej gdzie jest Hubert? Dzwońcie po niego.
 ;D ;D ;D

Offline Midar

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #148 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 11:12:16 »
Szekak jest wszędzie. Idę do kibla, a tam zajęte - Szekak. Myślę trudno, wbijam do damskiego, a tam też Szekak. Sklonowany, jak nic.

Offline Teli

Odp: Szekak - kolekcja
« Odpowiedź #149 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 11:52:44 »
Ma to swoje plusy.
Może i pełno go wszędzie, może ma wszędzie ludzi ale da się to wykorzystać na swoją korzyść. Rzucasz na stoisku że jesteś z polecenia Szekaka i zaczynają się dziać cuda bo pojawia się towar spod lady. Siedzisz przy artyście a on Ci wybrzydza że się nie wrysuje to mówisz że Szekak powiedział że to się da ogarnąć i nagle wrys zarobiony.

My tu sobie podśmiechujki, a z niego prawdziwy Don Corleone polskiego komiksu. Trzeba go szanować. Za pięć/sześć lat to czy dostaniesz wrys czy nie będzie uzależnione od tego czy jesteś w Szekakowej mafii czy nie.

A na poważnie.

Szekak, gratulacje! Nie wiem jak Ty to ogarniasz. Ale masz mój pełny szacunek za pasję. Mi by się nie chciało.
« Ostatnia zmiana: Wt, 05 Październik 2021, 11:55:33 wysłana przez Teli »