Autor Wątek: sTab - początki kolekcji  (Przeczytany 4195 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline stab

Odp: sTab - początki kolekcji
« Odpowiedź #30 dnia: Cz, 18 Listopad 2021, 15:11:14 »
Niestety przyszło trochę uszkodzone i zastanawiam się czy nie zwrócić

Offline stab

« Odpowiedź #31 dnia: Pn, 29 Listopad 2021, 13:58:53 »
Taka ramotka do mnie dotarła

Offline sum41

« Odpowiedź #32 dnia: Pn, 29 Listopad 2021, 14:08:02 »
Dobrze widze ze to miekka okladka?

Ile dales bo to tanie przynajmniej kiedys nie bylo?
To będzie ciekawa jesień. Ministerstwo Zdrowia będzie jednej połowie Polaków mówić, żeby się szczepili, bo szczepionki działają, a drugiej połowie Polaków mówić, żeby się szczepili 3 raz, bo ich szczepionki już nie działają :)

Offline stab

« Odpowiedź #33 dnia: Pn, 29 Listopad 2021, 16:54:51 »
Okładka miękka, ale taka bardzo twarda "miękka", a kupiłem na amazonie za 30 euro

Offline SawiK

« Odpowiedź #34 dnia: Pn, 29 Listopad 2021, 21:08:52 »
Wow gratuluję zakupu pierwszego Naszego Pająka. Tak z czystej ciekawości ile zabiłeś? Masz co nadrabiać, a z drugiej strony pozazdrościć możemy zapełniania półek i możliwości jakie stwarza rynek i bogate komiksowe zaplecze jakie mamy. Nawet 20letnim zbieraczom nie jest dziś łatwo ,więc siły , determinacji i dobrej zabawy życzę 💪

Offline stab

« Odpowiedź #35 dnia: Wt, 30 Listopad 2021, 10:11:14 »
Mój Pajączek (czyli TM-Semic) powoli się zbiera, ale tak, najlepsze na początku drogi jest to, że jaram się praktycznie wszystkim. Wiem że to z czasem minie, ale na razie od kilku miesięcy mam gwiazdkę za każdym razem jak przychodzi paka z komiksami.

Offline sum41

« Odpowiedź #36 dnia: Wt, 30 Listopad 2021, 10:34:31 »
Mój Pajączek (czyli TM-Semic) powoli się zbiera, ale tak, najlepsze na początku drogi jest to, że jaram się praktycznie wszystkim. Wiem że to z czasem minie, ale na razie od kilku miesięcy mam gwiazdkę za każdym razem jak przychodzi paka z komiksami.

Mialem to samo gdy z USA przychodzily paczki z kolejnymi ORGINALNYMI zeszytowkami dzis mam juz ich kilka tysiecy i niestety niema juz tej podjarki... :)
To będzie ciekawa jesień. Ministerstwo Zdrowia będzie jednej połowie Polaków mówić, żeby się szczepili, bo szczepionki działają, a drugiej połowie Polaków mówić, żeby się szczepili 3 raz, bo ich szczepionki już nie działają :)

Offline burberry

« Odpowiedź #37 dnia: Cz, 02 Grudzień 2021, 15:30:23 »
Doszła kolejna staroć

Fajnie wygląda, co tam jest w środku?