Komiksy > Nasze komiksowe kolekcje

Rysografy / Autografy - Chwalimy się :)

(1/6) > >>

pMk_91:
Wątek przeznaczony do wrzucania, chwalenia się swoimi rysografami, autografami. Z przyjemnością popatrzę i będę zazdrościł Waszych skarbów.


Na początek wrzucę dwie swoje zdobycze:


Duma mojej kolekcji, piękny rysunek od Petera Snejbjerg w Świetlistej Brygadzie





Pan Żarówka, Wojciech Wawszczyk


Bender:
Oba fajne, choć pierwszy wyjątkowo. Gratki

Lyricstof:
Witam wszystkich po raz pierwszy.
Świetne rysografy pMk_91.A oto moja zdobycz z ubiegłego roku, wrysowana przez włoskiego artystę o nazwisku Marinetti (nie mylić z Marinim). Na razie jego komiksy nie były wydane w Polsce (ale może będą!)Rysunek w komiksie wydawnictwa Soleil z serii "Rewolucje: kiedy historia Francji runęła"

Michael_Korvac:
Do Crossoveru postaci pochodzących z różnych Uniwersów, gdzie każde z takich Uniwersów można by porównać do odrębnego od drugiego Uniwersum Wszechświata, podchodziłem z dystansem i lekkim niedowierzaniem, może nawet zazdrością. Do tej pory Crossover w płaszczyźnie kultury komiksowej, dla mnie był równoznaczny z wzorcowym Crossoverem "Uniwersum Marvela", np. z Secret Wars, Secret Invasion, Infinity, Infinity Gauntlet (jako komiks, teoretycznie można przypiąć mu łatkę Crossovera). Na inne historie obrazkowe, w których ogrom postaci uczestniczy w rozpisanym w serii arcyważnym, epickim wydarzeniu, np. na te należące do "Uniwersum DC", mimo iż miałem świadomość, że takowe Crossovery, z tego Uniwersum są obecne, nie zwracałem uwagi. Aż do czasu.

Natrafienie na Batman/Sędzia Dredd. Wszystkie spotkania lekko przyszpiliło mnie do surowego, grubego Crossoverowego muru, pokazując, że zarówno Batman z Gotham City i Sędzia Dredd z Mega-City One, mimo pochodzenia z różnych światów, jakby z obych wymiarów mogą spotkać się ze sobą w jednym cyklu historii, tworząc tym samym wysmakowany, świetny Crossover.

Będąc na Warsaw Comic-Conw październiku 2018 roku, wziąwszy ze sobą na Konwent komiksBatman/Sędzia Dredd. Wszystkie spotkania, podszedłem do stoiska, gdzie autografy podpisywali
Glenn Fabry oraz Simon Bisley - mrocznie, w sposób napastliwy i dziwnie wyszukany rysujący rzeczywistość Crossovera Batmana i Sędziego Dredda, artyści. Do był niedający się opisać zaszczyt i przyjemność, gdy obaj podpisali mi się w odpowiednich miejscach wewnątrz tego wydania komiksu.

SIMON BISLEY



GLENN FABRY

Itachi:
Wrysy też dawali?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej