Autor Wątek: roble - kolekcja  (Przeczytany 3777 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KubciO

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #30 dnia: Pt, 08 Listopad 2019, 21:25:02 »
timof znów nie zawodzi
Oj tak. Ja dopiero zacząłem Donżona czytać, ale już mnie kupił. Chciałbym kiedyś też móc postawić na półce Ralpha Azhama w wydaniu zbiorczym. Wrzuta jak zawsze zacna!

Offline asx76

« Odpowiedź #31 dnia: Pt, 08 Listopad 2019, 21:35:51 »
Chciałbym kiedyś też móc postawić na półce Ralpha Azhama w wydaniu zbiorczym.

To niestety nierealne, przynajmniej jeśli chodzi o polskie wydanie. Warto więc cieszyć się tym co jest :)

Offline adamarluk

« Odpowiedź #32 dnia: Pt, 08 Listopad 2019, 21:50:03 »
nowe dostawy towaru głównie od wielkiego E,
timof znów nie zawodzi,
Ale Bouncer od scream miażdży konkurencję, przepiękne wydanie.. :)

Skrobniesz co nieco o Snow Blind? Zastanawiam się czy brać w promocji Non stop comics, a żadnej recenzji w necie nie znalazłem.

Offline LordDisneyland

« Odpowiedź #33 dnia: So, 09 Listopad 2019, 01:53:24 »
Dzięki wielkie, przez te twoje zakupy uznałem, że muszę ten skromny tomik pt ,, Trylogia Nikopola'' dostawić na półce...jeszcze mi jakieś bałkańsko-francuskie wymysły potrzebne, i to w nieporęcznym formacie ;)...po co mie to było, po co ja tu wchodziłem.... :)

Offline roble

« Odpowiedź #34 dnia: So, 09 Listopad 2019, 14:08:39 »
adamarluk, ten album kupiłem dla rysunków jenkinsa i po przekartkowaniu jest świetnie. Kupił mnie i będę miał wszystko co wydadzą od niego po polsku.
A treść to nie wiem jeszcze, planuje przeczytać jak znajdę czas,  pewnie coś koło 2024 roku.. ;)

Offline roble

« Odpowiedź #35 dnia: Pn, 11 Listopad 2019, 23:59:24 »

tym razem wrzutka nietypowa, moze kogos zainteresuje, 32tomy, 72cm biezace, komplet dc deluxow, ostatni green arrow znakomity..
i skonczylo sie miejsce na polce..