Autor Wątek: roble - kolekcja  (Przeczytany 88499 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Online roble

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #210 dnia: Śr, 19 Styczeń 2022, 11:43:05 »
@Leyek, elemental wydał u nas już trzy komiksy Alfonso Fonta i dla mnie świetna informacja ze zapowiedział kolejny. Font wg mnie to wybitny rysownik, móc przeglądać Jego plansze i czytać te historie to dla wrecz prawdziwa przyjemność..   :)

Online Leyek

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #211 dnia: Śr, 19 Styczeń 2022, 15:30:43 »
Wiem co wydał, bo wszystko mam :) Opowieści o niedoskonałej przyszłości uważam za świetną pozycję, niegłupie scenariusza i świetne rysunki. Więźnia gwiazd zacząłem w zeszłym roku czytać, rysunki klasa, ale fabuła już trochę ramotkowa i w sumie jeszcze nie dokończyłem.

Online roble

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #212 dnia: Pn, 31 Styczeń 2022, 13:15:25 »

czas na wrzutke grudniowego i styczniowego Egmontu u mnie. wizualnie wyróżnia się Morrison i jego siedmiu żołnierzy, ciekawe jak mi wejdzie. wznowienie armady, kajko i kokosz, mlodosc blueberrego, Abe Sapien, dorwac ramireza t2, iliada.. No jest co czytać..  :)


Online roble

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #213 dnia: Pt, 04 Luty 2022, 08:45:04 »

uzbierał mi się stosik dalekowschodnich komiksów więc wrzucam :) kolejne tomy rozpoczętych serii, ulubiony eden, chłopaki, Usagi, saga winlandzka, dragon ball.. na próbę jedyneczki gto i pluto, hanami zrobiło dodruki i jest szansa skompletować całość jeśli okaże się że takie to dobre jak mówią..  :)


Online roble

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #214 dnia: Śr, 23 Luty 2022, 10:27:41 »

przyszedł czas na mniejszych dilerów, parę staroci, zaległości, plus nowości. głównie szybkie czytadła, troszkę więcej czasu zejdzie na wolverine od muchy i zalogu promieniu od KG..  :)


Offline radioblackmetal

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #215 dnia: Śr, 23 Luty 2022, 16:10:28 »
Najbardziej zazdroszczę Ci nie samych komiksów tylko miejsca na nie  8) 👍
lubię oglądać te i inne stosiki, przy okazji widzę jak rozmiarowo wyglądają niektóre tytuły
Tolerancja nie oznacza akceptacji.


The darkness will swallow everything

Online roble

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #216 dnia: Nd, 06 Marzec 2022, 19:14:54 »

wrzucił KubciO, Konrad więc i ja wrzucam kolejne nabytki. głównie nowości od LiT oraz Scream, conan od Labrum, Saria od SL, plus dubel Świat Edeny w wydaniu limitowanym, dwa lata wisiał mi w schowku w sklepie gildii i tak się wahałem z zakupem, finalnie nie żałuję..


Online roble

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #217 dnia: Wt, 15 Marzec 2022, 14:20:02 »
aż wierzyć mi się nie chce że przez miesiąc uzbierałem tyle japonii, głównie kontynuacje, w tym świetny Eden t4, DB t4. kolejna jedynka, Pasożyt, klimatycznie się zapowiada.. Akuma jak zawsze po bandzie, Pluto Tezuki jedynka weszła cudownie więc szybciutko musiałem zebrać całość.. :)

« Ostatnia zmiana: Wt, 15 Marzec 2022, 14:21:57 wysłana przez roble »

Online Alexandrus888

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #218 dnia: Wt, 15 Marzec 2022, 18:53:07 »
Dla formalności: Pluto jest Urosawy na podstawie jednego z arców Tetsuwan no Atom (Astro boy), który to dopiero jest mangą Tezuki.

Bender

  • Gość
Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #219 dnia: Wt, 15 Marzec 2022, 19:56:53 »
I ten w AstroBoyu jest lepszy ;)

A ja zacząłem Pieśń o Renarcie. I jak się obawiałem narracja Sfara już zaczyna mnie trochę irytować. Ale zobaczymy.
« Ostatnia zmiana: Wt, 15 Marzec 2022, 19:58:26 wysłana przez Bender »

Online roble

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #220 dnia: Wt, 15 Marzec 2022, 20:07:21 »
@alexandrus, tak oczywiście masz rację, Urasawa jest autorem. pisząc posta ten Tezuka mi wyskoczył przez tą okładkę pewnie. za dużo ufam pamięci wzrokowej, coraz gorszej zresztą u mnie..   :)

Online roble

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #221 dnia: Śr, 16 Marzec 2022, 13:37:33 »
I ten w AstroBoyu jest lepszy ;)

A ja zacząłem Pieśń o Renarcie. I jak się obawiałem narracja Sfara już zaczyna mnie trochę irytować. Ale zobaczymy.

Zaintrygowałeś mnie. Planowałem przeczytać po wydaniu całości i gdzieś poszedł w jakiś kąt domu.. Teraz mam chwilę i chciałem zajrzeć w te piękne kadry ale nie mogę znaleźć tego cienkiego tomiku..  >:(

Offline OokamiG

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #222 dnia: Śr, 16 Marzec 2022, 15:19:15 »
Wady posiadania dużej chaty.

Bender

  • Gość
Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #223 dnia: Śr, 16 Marzec 2022, 17:37:26 »
Zaintrygowałeś mnie. Planowałem przeczytać po wydaniu całości i gdzieś poszedł w jakiś kąt domu.. Teraz mam chwilę i chciałem zajrzeć w te piękne kadry ale nie mogę znaleźć tego cienkiego tomiku..  >:(

Zakładam, że mówisz o AstroBoyu, bo Renart miał iść w innym miejscu. ;) Sorki

Ja ogólnie mam słabość do Tezuki i czytałem to najpierw w AB. Wiec pewnie nie jestem obiektywny. Urasawa natomiast mnie nuży. I po kilku próbach podejsca do autora sobie odpuściłem. Faktem jest jednak, że Pluto podobał mi sie niebo bardziej niż 20th century boys (czy jak to się tam nazywało). Ale wrócić do tego na pewno nie wrócę.

Online roble

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #224 dnia: Wt, 05 Kwiecień 2022, 14:07:16 »
moje wybory od Egmontu z lutego i marca dotarły do mnie. kilka naprawdę fajnych opowieści wpadło, nareszcie przeczytam całość Lucyfera, nowy stary KiK tak ślicznie wydany, jaram się też Conanem i Punisherem..  :)