Autor Wątek: roble - kolekcja  (Przeczytany 86372 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline roble

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #180 dnia: Cz, 21 Październik 2021, 18:26:15 »

Tak czekałem na Antygonę i Ikara żeby Egmont wrześniowy wrzucić i się nie doczekałem jeszcze udanej reklamacji..  Gdyby mi ktoś powiedział pięć lat temu że będę się jarał xmenami to bym się w czoło popukał, a tu Ed Piskor dał czadu, świetne rysunki, świetny komiks..  :)
dorzuciłem tez tu haszteta bo mi do następnej europejskiej wrzutki pasować nie będzie..  :)


Offline Megatron

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #181 dnia: Nd, 24 Październik 2021, 00:13:22 »
Jeśli nie czytałem nic z Xmen od czasów TM Semic, to warto zacząć od tego albumu, czy poczekać na te milestonesy? Jak by nie było to jeden wielki spoliler.

Offline michał81

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #182 dnia: Nd, 24 Październik 2021, 07:12:04 »
Jeśli nie czytałem nic z Xmen od czasów TM Semic, to warto zacząć od tego albumu, czy poczekać na te milestonesy? Jak by nie było to jeden wielki spoliler.
Wielki Projekt nie dociera tak daleko fabularnie, kończy się na początku lat 90. To jest bardziej kronika głównych wydarzeń mutantów. Nieraz wydarzenia są bardzo skompresowane. Zapowiedziane Punkty Zwrotne to lata o 2 dekady późniejsze. Przynajmniej na obecną chwilę, bo w oryginale też są historie, które są zawarte w Wielkim Projekcie. Wg mnie ten komiks jest bardziej dla fanów X-men oraz Piskora niż osoby, która chce wejść w świat mutantów.

Offline roble

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #183 dnia: Cz, 04 Listopad 2021, 13:30:26 »

dziś trochę kg, Timofa no i Brom tak zachwalany wszędzie.. dodruk integrala Kota Rabina sprawił że wchłonę pomijane dotąd przeze mnie dzieło Sfara.. Jest też Gipi i Sandoval.  :)


Offline radioblackmetal

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #184 dnia: Cz, 04 Listopad 2021, 13:46:42 »
Widzę, że "Kot rabina" jest teraz spójny kolorystycznie. Mam pierwsze wydanie integrala, grzbiet w kolorze niebieskim.

Ten "Pawełek Pinokio" cieniutki; już niby zrezygnowałem z jego kupna a tu ciągle trafiam na jakieś pozytywne opinie i zaczynam się łamać 😐
Tolerancja nie oznacza akceptacji.


The darkness will swallow everything

Offline roble

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #185 dnia: Cz, 04 Listopad 2021, 14:28:42 »
Widzę, że "Kot rabina" jest teraz spójny kolorystycznie. Mam pierwsze wydanie integrala, grzbiet w kolorze niebieskim.

Ten "Pawełek Pinokio" cieniutki; już niby zrezygnowałem z jego kupna a tu ciągle trafiam na jakieś pozytywne opinie i zaczynam się łamać 😐

to tylko sto stron świetnego komiksu, egmont by tego w życiu nie wydał.. :) jeśli lubisz np komiksy Łukasza Kowalczuka to bierz śmiało, mandiocia ma u mnie wiernego klienta.. :)

Offline Kielo

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #186 dnia: Pt, 05 Listopad 2021, 12:16:18 »
Czy "Kot rabina" trzyma poziom w tych ostatnich albumach? zatrzymalem sie na albumie numer 6 i nie wiem czy kupic reszte.

Offline gashu

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #187 dnia: Pt, 05 Listopad 2021, 13:59:52 »
Wg. mnie seria zjada trochę własny ogon i kręci się cały czas wokół tych samych tematów.
Jeżeli nie jesteś wielkim fanem Sfara - możesz spokojnie odpuścić.

Offline kosmoski

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #188 dnia: Pt, 05 Listopad 2021, 15:53:09 »
Ja po 6 i 7 dałem sobie (póki co) z czystym sumieniem spokój. O zgrozo wynudziłem się

Offline Death

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #189 dnia: Pt, 05 Listopad 2021, 15:59:52 »
Siódmy tom uważam za najlepszy od czasu jedynki. Ostatnie 3 tomy czekają na półce.

Offline skil

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #190 dnia: Pt, 05 Listopad 2021, 21:11:40 »
Tomy 1-4 ok, reszta słaba.
A poza tym uważam, że Rosja powinna być zniszczona.

Offline roble

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #191 dnia: Cz, 11 Listopad 2021, 00:03:14 »

no panowie, Sfar kiepski i nudny?? nudne to są bajki dla mojej 5letniej córeczki..  :)

wyleciał mi październikowy Egmont z paczkomatu i było ciężko to donieść do auta, tylko 14 komiksów a plecy mnie rozbolały..  ;)
same świetne albumy wg mnie oczywiscie, E miażdży konkurencję..



I znów dubelek, ale za to jaki..  :)


Offline stab

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #192 dnia: Cz, 11 Listopad 2021, 00:27:29 »
Wydania Marvel i DC Limited robią fenomenalne wrażenie

ukaszm84

  • Gość
Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #193 dnia: Cz, 11 Listopad 2021, 09:11:45 »
O, dobrze wiedzieć, że nie tylko ja kupuję tego Star Treka :)

Offline roble

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #194 dnia: Cz, 25 Listopad 2021, 13:22:36 »
O, dobrze wiedzieć, że nie tylko ja kupuję tego Star Treka :)

Star Trek jest swietny :)

dziś wrzutka od naszych mniejszych wydawców, naturalnie wspieram portfelem bo świetne albumy nam puszczają.. :)