Autor Wątek: roble - kolekcja  (Przeczytany 86436 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline roble

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #135 dnia: Wt, 27 Kwiecień 2021, 17:27:35 »
dziś mało na kupce ale te tytuły zasługują na wyróżnienie, nowe wydanie Fasta z autografem Marka Turka, nowy świetny Gippi od Timofa i nowy stary Śledziu..  :)
kupiłem też w końcu 2 tom Thorgala od Libertago, zwlekałem bo przyznaje się ze myślałem że obniża cenę.. :)






Offline roble

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #136 dnia: So, 01 Maj 2021, 13:58:21 »
wreszcie zakupiłem Bone, dzięki promce w smyku nie zabolało. Jeff Smith wydawał sagę przez ponad 10 lat chyba, ja spróbuję ogarnąć w weekend majowy.. :)
danie główne tej wrzuty to kwietniowy Egmont,
9tomow a najlepsze z nich, nowy Hex, Tom Strong, Lucyfer i Iznogud vol. 3 :)



Offline KubciO

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #137 dnia: So, 01 Maj 2021, 14:52:14 »
Ktoś tu nadrobił Gnata. ;D Bardzo dobrze mi się to czytało. Mam nadzieję, że i Ty miło spędzisz czas przy jego lekturze. ;)

Offline roble

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #138 dnia: Pn, 17 Maj 2021, 13:57:35 »

dziś post nietypowy, może kiedyś powtórzę z innym trudno dostępnym komiksem jak go polubicie..
mój egzemplarz na zdjeciu z czytam.pl, stan idealny, świetny sklep..   :)



a teraz zdjęcie z nr zamówienia, miejscem odbioru od dzis, płatne przy kasie oczywiscie, macie czas do czwartku, ja odbiorę w piątek jakby chętnego nie było. Taki prezent dla forumowiczów lubiących mój wątek i mieszkających w okolicach Leszna.  :)




Offline stempel

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #139 dnia: Wt, 18 Maj 2021, 10:03:11 »
dziś post nietypowy, może kiedyś powtórzę z innym trudno dostępnym komiksem jak go polubicie..
mój egzemplarz na zdjeciu z czytam.pl, stan idealny, świetny sklep..   :)



a teraz zdjęcie z nr zamówienia, miejscem odbioru od dzis, płatne przy kasie oczywiscie, macie czas do czwartku, ja odbiorę w piątek jakby chętnego nie było. Taki prezent dla forumowiczów lubiących mój wątek i mieszkających w okolicach Leszna.  :)


Brawo. Świetny gest

Offline roble

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #140 dnia: Cz, 20 Maj 2021, 14:05:55 »

nie samym superhero człowiek żyje, czas na trochę dobra od KG, Timofa, SL, LiT, Mandioci.. :)



Offline kubisz

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #141 dnia: Cz, 20 Maj 2021, 15:30:36 »
Bardzo przyjemne zdjęcie. Pewnie przez to, co na nim widać ;) Choć z tej kupki tak naprawdę mam ochotę tylko na 2 komiksy ("Zakazany port" i "Walizka"). Ale miło popatrzeć na szaleństwo zakupowe innych :)

Offline roble

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #142 dnia: Pt, 21 Maj 2021, 13:54:48 »

kubisz, tylko dwa byś chciał? a slaine millsa, albo bajki urlalckie prosiaka?  :)
Ja najbardziej się cieszę że zdobyłem w końcu salę prób, cudo komiks z 2008r. Był u mnie w schowku na gildi wciąż niedostepny od 2017 kiedy to timof wydał ziemie swoich synów i rok pozniej pięknego S. Niespodziewany mail z gildi że mają jeden egzemplarz, szybkie składanie zamówienia i nerwy czy dojdzie do mnie.. Gipi jest świetny, miażdży, no uwielbiam jego komiksy. dwa miesiące temu wydano czwarty jego komiks w Polsce, pewną historie, polecam szczerze..  :)

Offline kubisz

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #143 dnia: Pt, 21 Maj 2021, 14:36:43 »
Ja jestem wciąż nieustająco początkujący, na wstępnym etapie przygody z komiksem (i pewnie długo jeszcze tak będzie). Mam trochę innych wydatków oraz czasożernych zajęć (choćby seriale w ilościach sporych), więc już dawno się pogodziłem sam ze sobą i z faktem, że nie dane mi będzie obejrzeć i przeczytać wszystkiego, co bym chciał. Dlatego selekcja komiksów jest w moim przypadku bardzo staranna - muszę wiedzieć, że to będzie pewniak i mi się spodoba :D. Zerkasz czasem do mojego wątku i jak pewnie zauważyłeś, moje zakupy są skromne w porównaniu z większością z Was. Ale notuję sobie w pewnym pliczku wszystkie takie tytuły które chwalicie - to mój główny sposób owej selekcji - więc i "Salę prób" tam wpiszę. Może kiedyś się trafi.

Offline roble

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #144 dnia: Pt, 28 Maj 2021, 18:28:21 »
czas na majowy Egmont i wyszło mi 14 albumów, pyrkon przełożony ale dla E to chyba miesiąc wciąż festiwalowy..  :)
Gaiman, Leo, Loisel, Kirkman z 11 już tomem Invincible, Conan, Punisher, Abe Sapien, samo dobro..



Offline roble

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #145 dnia: Cz, 17 Czerwiec 2021, 12:06:37 »

przeglądałem dziś ostatnie zakupy i mam z 60 nowych komiksów na wrzutke.
na dziś mucha czyli zaleglosci (promocja w gildi) i mega Moonshadow..  :)



Offline KubciO

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #146 dnia: Cz, 17 Czerwiec 2021, 12:26:28 »
Ależ chmara!  ;D

Offline roble

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #147 dnia: Cz, 17 Czerwiec 2021, 12:50:05 »
Ależ chmara!  ;D

13 much, plaga jakaś, kurcze pechowa to liczba.. :)

Offline KubciO

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #148 dnia: Cz, 17 Czerwiec 2021, 12:53:24 »
Dobrze roble, że dzisiaj wrzuciłeś zdjęcie, a nie jutro...  :P
« Ostatnia zmiana: Cz, 17 Czerwiec 2021, 12:58:08 wysłana przez KubciO »

Offline roble

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #149 dnia: Pt, 18 Czerwiec 2021, 12:03:24 »

dziś komiksy z dalekiego wschodu, ponad rok czekania na t3 Akiry..
no i wreszcie poznam Eden..  :)