Autor Wątek: donT - kolekcja  (Przeczytany 28213 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kielo

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #135 dnia: Pn, 11 Marzec 2024, 16:32:36 »
Ooooo, Zombies vs Robots! Props za to. Nie widzialem chyba tego wczesniej na tym forum.
Wogole Ashley Wood jest jakos malo popularny u nas.

Offline donT

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #136 dnia: Pn, 11 Marzec 2024, 16:56:42 »
To prawda Ashley Wood nie jest w polskim komiksowie zbyt popularny. Szkoda, bo to ciekawy, bardzo oryginalny artysta. ZVR wyczailem w malym dublinskim antykwariacie, za rowno dyszke. Nie widzialem tego tytuly nigdzie od dobrych lat, zakup wiec byl oczywistoscia.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Kielo

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #137 dnia: Pn, 11 Marzec 2024, 20:32:37 »
Szkoda, bo to ciekawy, bardzo oryginalny artysta.

Amen to that!

Jestem fanboyem od wielu lat i staram sie kupowac co moge, na zdjeciu ponizej sa albumy + zbiorcze, czego nie ma to zeszyty, ktorych jesy duzo wiecej - serie, ktore rysowal - Hellspawn, Automatic Kafka, Lore (ktore nota bene bedzie ponownie wydane w TPB niedlugo), Metal Gear Solid i oczywiscie mnostwo okladek jego autorstwa - Sam & Twitch, Spawn, Spawn the Dark Ages, 30 Days of Night. Genialny artysta moim skromnym zdaniem.


Offline donT

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #138 dnia: Pn, 11 Marzec 2024, 20:55:03 »
Wow! Super zbior, gratulacje! 🙂
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline donT

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #139 dnia: Śr, 27 Marzec 2024, 10:37:10 »
Dzis cos z innej beczki. Oto moja "kolekcja" (a raczej to, co z niej zostalo) starych hc/punkowych zinow ze szczeniecych lat. Wygrzebane gdzies z piwcznycznych czelusci.


You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline AntekSocjalny

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #140 dnia: Śr, 27 Marzec 2024, 14:18:03 »
Garaży to sam posiadam kilkanaście numerów. Kupowałem, ze względu na Oi! Punk, ale dzięki temu poznałem multum fajnych zespołów z innych gatunków takich jak ska czy później psychobilly no i dodawali fajne składanki

Offline donT

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #141 dnia: Śr, 27 Marzec 2024, 15:14:38 »
U mnie to samo - Garaz kupowalem tylko dla dodawanych plytek, bo choc nie byly to do konca moje rejony muzyczne, to czasem trafialo sie na prawdziwe perelki, bez znaczenia, ze poza spektrum. Mialem tez kilka numerow Pasazera, 2-3 Arlekiny, Reality i kilka innych. Czytalo sie namietnie, uzyczajac innym zalogantom. Niektore artykuly czy wywiady znalem wrecz na pamiec. Ech... fajne to byly czasy. 
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline Kielo

Odp: donT - kolekcja
« Odpowiedź #142 dnia: Śr, 27 Marzec 2024, 15:26:08 »
Jak mawiaja - kiedys to byly czasy a teraz to nie ma czasow  ;)

Ja troche inne ziny zbieralem (Thrash'em All glownie, ale nie tylko), ale tak ogolnie patrzac w przeszlosc to nachodzi mnie refleksja, ze chyba kiedys sie ludziom bardziej chcialo niz teraz...

Offline AntekSocjalny

donT - kolekcja
« Odpowiedź #143 dnia: Śr, 27 Marzec 2024, 15:57:10 »
Pasażera posiadałem kilka numerów, to samo Arlekin (przekształcony później na Arle’zine bo jakieś prawa autorskie, chyba wydawca Harlequinów się przyczepił). Było jeszcze coś takiego jak Gazeta Punkowa, wyszły chyba dwa numery z CD, głównie z polskimi zespołami z kręgu tzw punkopolo. To już były profesjonalne pisma, drukowane w drukarni, dostępne w Empikach. Do tej pory posiadam jeszcze kilka zinów kserowanych w czerni i bieli w kilkunastu sztukach w klimatach oi punk ska to był dopiero klimat