Autor Wątek: roble - kolekcja  (Przeczytany 34584 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KubciO

Odp: roble - kolekcja
« Odpowiedź #30 dnia: Pt, 08 Listopad 2019, 21:25:02 »
timof znów nie zawodzi
Oj tak. Ja dopiero zacząłem Donżona czytać, ale już mnie kupił. Chciałbym kiedyś też móc postawić na półce Ralpha Azhama w wydaniu zbiorczym. Wrzuta jak zawsze zacna!

Offline asx76

« Odpowiedź #31 dnia: Pt, 08 Listopad 2019, 21:35:51 »
Chciałbym kiedyś też móc postawić na półce Ralpha Azhama w wydaniu zbiorczym.

To niestety nierealne, przynajmniej jeśli chodzi o polskie wydanie. Warto więc cieszyć się tym co jest :)

Offline adamarluk

« Odpowiedź #32 dnia: Pt, 08 Listopad 2019, 21:50:03 »
nowe dostawy towaru głównie od wielkiego E,
timof znów nie zawodzi,
Ale Bouncer od scream miażdży konkurencję, przepiękne wydanie.. :)

Skrobniesz co nieco o Snow Blind? Zastanawiam się czy brać w promocji Non stop comics, a żadnej recenzji w necie nie znalazłem.

Offline LordDisneyland

« Odpowiedź #33 dnia: So, 09 Listopad 2019, 01:53:24 »
Dzięki wielkie, przez te twoje zakupy uznałem, że muszę ten skromny tomik pt ,, Trylogia Nikopola'' dostawić na półce...jeszcze mi jakieś bałkańsko-francuskie wymysły potrzebne, i to w nieporęcznym formacie ;)...po co mie to było, po co ja tu wchodziłem.... :)
"Just bow to me faithfully,
bow to me splendidly"

Offline roble

« Odpowiedź #34 dnia: So, 09 Listopad 2019, 14:08:39 »
adamarluk, ten album kupiłem dla rysunków jenkinsa i po przekartkowaniu jest świetnie. Kupił mnie i będę miał wszystko co wydadzą od niego po polsku.
A treść to nie wiem jeszcze, planuje przeczytać jak znajdę czas,  pewnie coś koło 2024 roku.. ;)

Offline roble

« Odpowiedź #35 dnia: Pn, 11 Listopad 2019, 23:59:24 »

tym razem wrzutka nietypowa, moze kogos zainteresuje, 32tomy, 72cm biezace, komplet dc deluxow, ostatni green arrow znakomity..
i skonczylo sie miejsce na polce..

Offline LordDisneyland

« Odpowiedź #36 dnia: Śr, 13 Listopad 2019, 00:49:55 »
Zarazem fantastycznie, że masz komplet...i denerwująco, że po miejscu tylko wspomnienie zostało. To drugie uczucie znam aż za dobrze :) Słuchaj, przeczytałeś tę Catwoman z rysunkami Gulacy'ego? Czy naprawdę jest bardzo źle? Bo takie miałem wrażenie kartkując parokrotnie ten tom. Może go jeszcze dokupić?
bow to me splendidly"

Offline Gazza

« Odpowiedź #37 dnia: Śr, 13 Listopad 2019, 08:39:52 »
Też odpuściłem ten tom i wciąż zastanawiam się czy nie popełniłem błędu...?

BTW: Pół metra DC Deluxe poproszę! ;)  Gratuluję skompletowania całości - ja tą linię wybiórczo traktuję.

Offline roble

« Odpowiedź #38 dnia: Śr, 13 Listopad 2019, 12:00:13 »
Pod presją brać poki jest i cieszyć się obecnością Seliny, całkiem inne rysunki, zmieniło to odbiór tego komiksu i przez to chyba te narzekania tzw specjalistów, no szkoda ale tak bywa.. ja dam wysoka ocene bo lubie catwoman, mimo ze przeczytałem tylko połowę i nie pamiętam juz co mnie oderwalo od lektury, pewnie premiera któregoś Skalpu..

Offline Kadet

• Polubień: 943
  • Disgustosa ostentazione di plutocratica sicumera!
« Odpowiedź #39 dnia: Śr, 13 Listopad 2019, 19:57:10 »
Cóż... ja się specjalistą nie mienię, ale rysunki Gulacy'ego raczej mi po prostu nie podchodzą, albo inaczej - niektóre detale w jego rysunkach, takie jak twarze, rzęsy itd. przeszkadzają mi cieszyć się w pełni odbiorem całości. Miałem tak w "Karmazynowym Imperium", miałem tak i w trzecim tomie "Catwoman".

Pisałem o nim tutaj i nie chcę się powtarzać, ale moim zdaniem można go sobie odpuścić, chyba że ktoś bardzo lubi Selinę i zależy mu na komplecie runu. Oczywiście YMMV, jak to się mówi w internetach :)

roble, ciekaw jestem, jakie będą Twoje odczucia po lekturze całości. Dla mnie druga połowa tego tomu jest zauważalnie gorsza od pierwszej z uwagi na niekompletność crossoveru "War Games".
Bardzo proszę o wsparcie i/albo udostępnienie zbiórki na pomoc dla ciężko chorej małej dziewczynki. Dziękuję!

https://www.siepomaga.pl/amelka-sma

Dziękuję!

Offline LordDisneyland

« Odpowiedź #40 dnia: Pt, 15 Listopad 2019, 03:55:30 »
Muszę sprawdzić, może mam to w moim wydaniu "WarGames" - też cholera rok prawie nieprzeczytane :/ Dzięki, Kadecie, za wzmiankę. Może to będzie impuls, który nakłoni mię do lektury.
bow to me splendidly"

Offline roble

« Odpowiedź #41 dnia: Nd, 01 Grudzień 2019, 19:01:05 »

koniec listopada i nareszcie dredd, i to dwa albumy..
w poszukiwaniu wyprzedanych kluczy do królestwa trafiłem do księgarni incal a tam wyszukalem sobie jeszcze d'artagnana wydanego 10 lat temu przez taurusa.
ogolnie udane zakupy :)

Offline roble

« Odpowiedź #42 dnia: Cz, 19 Grudzień 2019, 07:23:03 »

przedostatnia dostawa w tym roku, znów głównie egmont.

I największe zaskoczenie na plus to komiks polski, Rafała Mikołajczyka.
Bardzo polecam wszystkim miłośnikom sf.

Offline Gazza

« Odpowiedź #43 dnia: Cz, 19 Grudzień 2019, 08:31:10 »
A gdzie autora dorwałeś? Kapitalny wrys. Prosty ale klimatyczny. Wow!

Offline BosMan

« Odpowiedź #44 dnia: Cz, 19 Grudzień 2019, 08:47:20 »
Byly w sprzedarzy na stronie wydawcy opcje z wrysem.