Komiksy > Nasze komiksowe kolekcje

perek82 - kolekcja:)

(1/2) > >>

perek82:
To może też wrzucę swoją niby kolekcję. Białych kruków i ciekawostek raczej nie mam, ale dość krytycznie podchodzę do tego, co ma stać na półce i co jakiś czas robię odsiew, więc w mojej skromnej ocenie zestaw ten poziom "niezły" trzyma.
Staram się jakoś logicznie układać, ale coraz trudniej z tym jest.

2 półki frankofonów:


Studio Lain, Vertigo i kilka, które tutaj się zmieściło:


Vertigo ciąg dalszy, Dark Horse


Superhero


Alan Moore


polskie, amerykańskie i te, które tutaj się zmieściły

perek82:
Lubię takie poranki, szczególnie na home office:)

perek82:
To po kilku latach zrobię mały update:

Widok ogólny - idea jest taka, żeby się mieścić w tych 3 kolumnach i staram się tego trzymać, ale (o czym niżej) ostatnio trochę pękłem.


I dokładniej:







W tym czasie zniknęły m.in. Dreddy, parę sztuk Marvano, Bilala, KiK w kosmosie, Fatale. Sin City i Kolekcja Rosińskiego zmieniły wydanie. No i trochę doszło nowych rzeczy.
A, że mam wreszcie przyzwoity spis, to:
- posiadam obecnie 455 komiksów (liczone każdy tom / zeszyt osobno) - kurde, śmiesznie mało przy niektórych forumowiczach poruszających się w tysiącach; z czego 394 na półkach, 58 w pudłach w komórce (głównie tpb superhero) i 2 pożyczone koleżance z fabryki;
- sprzedałem przez ostatnie 10 lat z hakiem 347 sztuk, z czego jakieś 10% w ramach wymiany na inne (fajniejsze) wydanie, kolejne 10% bo mi po prostu nie podeszły. Co daje jakieś 80% sprzedanych, bo miejsca brakowało.

donT:
Bardzo fajna, zroznicowana kolekcja!

eferce:
Super upgrade! Ja ostatnio wrzucalem we wrzesniu 2020 i az takiego progresu nie zrobilem.
Subiektywnie:
- za pozbycie się całości Dreda. Bo o ile Kompletne akta mam 1 sztukę - bo ramota i bohomazy - to Mandroid i Tytan to dla mnie sztos SF, również jesli chodzi o rysunki.
+ za pozbycie Palcojada. To pierwsza seria jaka sprzedalem, bo gdzie by go nie ustawic - to zawsze odstawal poziomem ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej