Autor Wątek: PawelC - kolekcja  (Przeczytany 8700 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Castiglione

Odp: PawelC - kolekcja
« Odpowiedź #45 dnia: Pt, 07 Styczeń 2022, 00:28:31 »
Równie dobrze możemy porównywać "Punisher: Soviet" Ennisa sprzed dwóch lat z tym z lat 90., gdzie pracował dla aniołów. Pojedyncze tytuły, które się wyróżniają znajdą się w każdym okresie.

Offline Death

Odp: PawelC - kolekcja
« Odpowiedź #46 dnia: Nd, 09 Styczeń 2022, 12:31:28 »
Też mam podobną historię.
Mnie dziwiło, że moja babcia (wówczas 60 letnia) lubi oglądać serial 'Xena : Wojownicza Księżniczka'.
Spytałem ją czemu to robi. "Czemu oglądasz takie gówno babciu ?". Jak czasami pomyślę o tym co mi odpowiedziała to, aż mi się łezka zakręci. Ale Ci tego nie napiszę, bo i tak byś nie zrozumiał...
Napisz co odpowiedziała, bo już kilka dni mnie to męczy.

Dawno temu nauczyłem oglądać babcię i dziadka Kiepskich. I kiedy mnie to już przestało bawić oni nadal oglądali wszystko milion razy. Powtórki, nowe sezony, wszystko co leciało. :) Na każde 5 razy jak tam przejechałem u dziadka (bo babci już nie było) 2 razy leciał mecz, a 3 Ferdek z Paździochem.
« Ostatnia zmiana: Nd, 09 Styczeń 2022, 12:33:21 wysłana przez Death »

Offline death_bird

Odp: PawelC - kolekcja
« Odpowiedź #47 dnia: Nd, 09 Styczeń 2022, 12:37:29 »
Napisz co odpowiedziała, bo już kilka dni mnie to męczy.

Popieram. Babcie mądrymi tekstami potrafią rzucić i też mnie skręca co usłyszałeś.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Gorzki

Odp: PawelC - kolekcja
« Odpowiedź #48 dnia: Nd, 09 Styczeń 2022, 19:29:30 »
Popieram. Babcie mądrymi tekstami potrafią rzucić i też mnie skręca co usłyszałeś.

Ha!  :P
"Wreszcie kobita, co nie boi się bić chłopów" 

Offline death_bird

Odp: PawelC - kolekcja
« Odpowiedź #49 dnia: Nd, 09 Styczeń 2022, 21:12:03 »
Niewątpliwie wtedy to było coś nowego.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline PawelC

Odp: PawelC - kolekcja
« Odpowiedź #50 dnia: Śr, 26 Styczeń 2022, 19:26:44 »
Styczniowe zakupy, akurat trochę przypadkiem wszystko przyszło tego samego dnia to postanowiłem zrobić pamiątkę. Najwięcej SH z preorderów, ale i odrobina naszych wydań i na dokładkę 2 tomy TF vs GIOE nie zebrane w IDW Collection (jak ktoś kompletuje TF to radzę nie czekać z zakupami tych tomów, na Allegro i OLX chyba ostatnie sztuki).


Offline Archie

Odp: PawelC - kolekcja
« Odpowiedź #51 dnia: Pn, 31 Styczeń 2022, 21:30:11 »
Jak się nazywają i skąd brane te folie na Epiki Marvela?
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens. And it can happen to you."

Offline PawelC

Odp: PawelC - kolekcja
« Odpowiedź #52 dnia: Wt, 01 Luty 2022, 18:04:17 »
Nie mam pojęcia :), generalnie w nich dostaję komiksy z Azylu/Multiversum. Napisz do nich maila, myślę, że ci powiedzą dokładnie czego używają.

Offline PawelC

Odp: PawelC - kolekcja
« Odpowiedź #53 dnia: Nd, 24 Kwiecień 2022, 19:05:03 »
Jakoś tak się złożyło, że w ciągu tygodnia dostałem 3 dawno temu złożone zamówienia, Atom, Azyl i ostatnia przesyłka z MVM :),


Offline Simon

Odp: PawelC - kolekcja
« Odpowiedź #54 dnia: Nd, 24 Kwiecień 2022, 19:38:23 »
Łał! Captain Britain i Excalibur.  :) Piękne cegły.
"I've... seen things you people wouldn't believe...
Attack ships on fire off the shoulder of Orion.
I watched C-Beams glitter in the dark
Near the Tannhäuser Gates.
All those... moments... will be lost in time,
Like tears... in... rain.
Time... to die..."

Offline PawelC

Odp: PawelC - kolekcja
« Odpowiedź #55 dnia: Nd, 24 Kwiecień 2022, 21:01:13 »
Yep, do kompletu będzie jeszcze kiedyś Knights of the Pendragon :)

Offline PawelC

Odp: PawelC - kolekcja
« Odpowiedź #56 dnia: Nd, 29 Maj 2022, 19:40:54 »
Maj wyszedł... no grubo, nie ma co ukrywać. Ale tłumaczę sobie to tak, że to pierwszy miesiąc w tym roku w którym wydałem na komiksy więcej niż odzyskałem ze sprzedaży :).

Pierwsza fota to polskie wydania z początku miesiąca oraz preordery z Azylu. Drugie zdjęcie to efekt odwiedzenia KW, gdzie głównie spędziłem czas na plotkowaniu z Taurasami i ekipą Scream. Do Lazarusa zbierałem się od dawna ale jakoś zawsze było co innego do kupienia, plus przez długi czas niepewne było czy dostaniemy wszystko. U Screamów zaszalałem, ale raz, że miałem dobrą okazję po prostu sprawdzić namacalnie część ich oferty którą wcześniej odpuściłem, dwa, że Panowie dali fajny rabat przy większym zakupie, i to bez jakiegokolwiek targowania się z mojej strony. Ogólnie udany wypad, zwłaszcza, że dziś pogoda nawet dopisała.

A najlepsze/najgorsze jest to, że jeszcze mam na liście zakupowej z tego miesiąca jeszcze całą masę komiksów innych wydawców :P.