Autor Wątek: PawelC - kolekcja  (Przeczytany 1988 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PawelC

Odp: PawelC - kolekcja
« Odpowiedź #15 dnia: Wt, 09 Listopad 2021, 17:52:13 »
Co do zeszytów, myślę, że zaskoczę parę osób bo generalnie to nic współczesnego ani mainstreamowego :). Według niektórych wręcz "najgorsze komiksy świata" :P

Co do komiksów blisko okna, hmm, hmm... Tak szczerze to nie wiem, chyba dopiero po tym sezonie zimowym będę w stanie coś powiedzieć, na razie za krótko są w tym miejscu żeby zauważył cokolwiek niepokojącego.

Omni DC - w sumie czemu nie. Chciałem porobić kiedyś fotki całość, powyjmować wszystkie podwójnie włożone, poukładać itd. Ale zanim to się stanie to minie sto lat pewnie, więc może faktycznie lepiej po kawałku :). Postaram się na dniach wrzucić te Omni DC, jak nie jutro to w czwartek powinienem mieć chwilę.

Offline PawelC

« Odpowiedź #16 dnia: Cz, 11 Listopad 2021, 19:46:08 »
Dobra, miałem dziś chwilę pocykać omni DC, dorzuciłem w sumie OHC.

Sporo Batka, ale to moja ulubiona postać w uni DC, nie jestem tu w ogóle oryginalny :). Cieszę się strasznie  z Gotham Central, zwłaszcza, że udało mi się je dorwać w normalnej cenie.

Z eventów chyba właściwie tylko by mi się przydało jeszcze zdobyć Brightest Day, parę razy miałem na oku egzemplarz na Ebay ale ceny drakońskie więc nigdy się nie zdecydowałem. Może kiedyś się trafi, albo będzie dodruk.

Online sad_drone

« Odpowiedź #17 dnia: Cz, 11 Listopad 2021, 19:55:33 »
@PawelC brightest day wyjdzie w pl, także chyba nie ma co przepłacać. No chyba że ci bardzo na ohc zależy, egmont pewnie w mniejszym rozmiarze wyda.

Offline Voitas

« Odpowiedź #18 dnia: Cz, 11 Listopad 2021, 20:15:35 »
"Grubo"!

Offline jotkwadrat

« Odpowiedź #19 dnia: Cz, 11 Listopad 2021, 20:51:37 »
Chrup chrup... zazdrość mnie zżera  ;D
Piękna kolekcja.

Offline Gazza

« Odpowiedź #20 dnia: Cz, 11 Listopad 2021, 21:22:45 »
@PawelC brightest day wyjdzie w pl, także chyba nie ma co przepłacać. No chyba że ci bardzo na ohc zależy, egmont pewnie w mniejszym rozmiarze wyda.
Jak to? Blackest Night wyszło w deluxe w ohc, a Brightest Day w zwykłym formacie będzie? Nie wierzę.

Offline adamarluk

« Odpowiedź #21 dnia: Cz, 11 Listopad 2021, 21:25:36 »
Jak to? Blackest Night wyszło w deluxe w ohc, a Brightest Day w zwykłym formacie będzie? Nie wierzę.
Wydadzą w formacie deluxe.

Online sad_drone

« Odpowiedź #22 dnia: Cz, 11 Listopad 2021, 22:10:23 »
Tez tak myslalem ale brigthest day to 24 zeszyty, ponad 600 stron, bede zdziwiony jak to w deluxe wyjdzie patrzac na takie seven soldiers np ktore mogloby do lini deluxe tez trafic gdyby nie rozmiar. Ale moze sie myle i to jasno okreslone bylo ?

Online ukaszm84

« Odpowiedź #23 dnia: Cz, 11 Listopad 2021, 23:14:04 »
Tez tak myslalem ale brigthest day to 24 zeszyty, ponad 600 stron, bede zdziwiony jak to w deluxe wyjdzie patrzac na takie seven soldiers np ktore mogloby do lini deluxe tez trafic gdyby nie rozmiar. Ale moze sie myle i to jasno okreslone bylo ?

No ale Seven Soldiers jest częścią tego, co Egmont wydaje jako Vertigo, tam nic nie jest powiększone. Potwierdzenia nie było, ale jestem praktycznie pewny, że Brightest Day wyjdzie w DC Deluxe, inne rozwiązanie byłoby mega dziwne. Co najwyżej rozbiją na dwie części, ale też niekoniecznie, wychodziły tam już tomy powyżej 500 stron.

Offline adamarluk

« Odpowiedź #24 dnia: Cz, 11 Listopad 2021, 23:30:50 »
No ale Seven Soldiers jest częścią tego, co Egmont wydaje jako Vertigo, tam nic nie jest powiększone. Potwierdzenia nie było, ale jestem praktycznie pewny, że Brightest Day wyjdzie w DC Deluxe, inne rozwiązanie byłoby mega dziwne. Co najwyżej rozbiją na dwie części, ale też niekoniecznie, wychodziły tam już tomy powyżej 500 stron.
T.K. wyraźnie zaznaczył podczas ostatniego konwentu że "będzie w takiej formie by pasował do Najczarniejszej Nocy".