Autor Wątek: Nowy nabytek zakupowy  (Przeczytany 398610 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Voitas

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #945 dnia: Nd, 18 Październik 2020, 18:23:36 »
Zazdro tego Ben Reilly

Offline PawelC

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #946 dnia: Nd, 18 Październik 2020, 19:32:23 »
Trochę nowych grubasków. Nie ma ktoś na sprzedaż Clone Saga 2 i Ben Reilly1 :)? Długo się zastanawiałem nad zakupem tych pająków a teraz pewnie będzie czekać 10 lat na dodruki brakujących x).


Offline eferce

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #947 dnia: Cz, 22 Październik 2020, 13:57:55 »
W końcu po latach  miesiącach oczekiwań przyszła druga porcja Image z Atomu


HC Black Road w towarzystwie Resistance - czyli trzeciej drogi dla super hero (która to już z kolei ;) )
Z zeszytów niespodziewanie otrzymałem 2x FCBD

Warhammer 40k to moje guilty pleasure. Jestem na bieżąco z książkami z Herezji Horusa i z zeszytami Marneusa też mam zamiar.

Offline Global

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #948 dnia: So, 24 Październik 2020, 21:18:10 »

Offline PawelC

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #949 dnia: Nd, 25 Październik 2020, 19:06:09 »
Kolejne omni na które dłuuugo się decydowałem, ale w końcu są.


Offline Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #950 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 22:18:54 »
Dla odmiany (w stosunku do ostatnich postów) nabytki z naszego rynku (Gildia i czytam.pl):





Znów stylowe opakowanie Prison Pitów:



Ciekawostka - ulotka dołączona do Prison Pitów zdradza, że zbiórka na Innsmouth Cop szykowała się już rok temu (ulotka na pewno nie drukowana aktualnie z błędnymi datami, bo na drugiej stronie jest zapowiedź Małego Nemo od OMG, który już dawno wyszedł).




Offline Kandor

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #951 dnia: Pn, 26 Październik 2020, 23:07:34 »
O, widzę, że Kyle też dostał rachunek za komiksy :) Na szczęście znalazł się w miejscu gdzie można to opić/zapić, a poza tym dobrze mieć na podorędziu znajomego hitmana (zwanego Hitmanem), który dopilnuje by wszelkie zwroty/reklamacje zostały pomyślnie rozstrzygnięte ;D

Offline LordDisneyland

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #952 dnia: Wt, 27 Październik 2020, 02:16:42 »
Kolejne omni na które dłuuugo się decydowałem, ale w końcu są.



Bardzo ładna edycja, winszuję zakupu :) No i nie ma panoramy, co zawsze cieszy :D
,, - Eeeeech.''

Offline PawelC

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #953 dnia: Wt, 27 Październik 2020, 19:18:16 »
Bardzo ładna edycja, winszuję zakupu :) No i nie ma panoramy, co zawsze cieszy :D

Dzięki! Cieszę się z tego zakupu bo zawsze miałem jakoś z nim nie po drodze, a to brakowało któregoś tomu, a to cena odstraszała, albo było po prostu co innego do kupienia w danej chwili. A  teraz trafiła się fajna okazja - dobry stan i sensowna cena.

Offline Konrad

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #954 dnia: Śr, 28 Październik 2020, 12:47:57 »
Miszmasz zakupów z ostatnich dwóch tygodni, kupionych z dużymi rabatami:


Offline Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #955 dnia: Śr, 28 Październik 2020, 16:28:49 »
Miszmasz zakupów z ostatnich dwóch tygodni, kupionych z dużymi rabatami:

I przez takie promocje kupki wstydu zmieniają się w półki wstydu, a potem w regały wstydu ;)

Offline Death

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #956 dnia: Śr, 28 Październik 2020, 16:48:18 »
I przez takie promocje kupki wstydu zmieniają się w półki wstydu, a potem w regały wstydu ;)
I ostatecznie w pokoje wstydu (bo w mieszkania i domy wstydu to jeszcze nie wierzę, na razie ostateczną mutacją jest pokój wstydu, jestem szczęśliwym posiadaczem).
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline Konrad

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #957 dnia: Śr, 28 Październik 2020, 18:41:17 »
@Leyek

Trafiłeś idealnie z tym stwierdzeniem, bo nawet to zdjęcie było robione na dopiero co skręconym, kolejnym regale (już szóstym, który pewnie nie jest ostatnim, bo tu jeszcze tyle do kupienia zostało).
Przy okazji to tymi ostatnimi zakupami komiksy są już u mnie blisko dogonienia książek i zrównania się z nim pod względem zajętego miejsca na półkach. Muszę niedługo trochę to uporządkować i cyknąć jakieś zdjęcie całości.

Offline Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #958 dnia: Śr, 28 Październik 2020, 19:02:26 »
Szósty regał - szczęściarz, że masz go gdzie ustawić :) Ja się muszę mieścić na 3 + jeden mniejszy. Na szczęście dwa są głębokie i można układać w 2 rzędach. U mnie książki już dawno zostały w tyle, aczkolwiek staram się ostatnio odwracać ten trend i ograniczyć komiksy do brania tylko must-have'ów. Tyle, że dalej za dużo takich pozycji wychodzi ;)

Offline Pawel.M

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #959 dnia: Śr, 28 Październik 2020, 20:04:52 »
Ja się muszę mieścić na 3 + jeden mniejszy.
Łączymy się z Tobą w bólu :D