Autor Wątek: Nowy nabytek zakupowy  (Przeczytany 391349 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Kapral

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #930 dnia: Cz, 15 Październik 2020, 06:22:29 »
" Saints- Book of Blaise" Lewisa było przyjemną lekturą

Serio? A ja nie mogę zmęczyć tego pasztetu. Taka graphic novel przebrana dla niepoznaki za akcyjniaka. Ni pies ni wydra, jakby autor nie mógł się zdecydować co właściwie chce nam opowiedzieć. Na szczęście było to dość tanie :)

Online Gazza

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #931 dnia: Cz, 15 Październik 2020, 08:09:42 »
(...)
Spóźniony prezent urodzinowy sobie zrobiłem,  folder w stylu oldskulowych nożyków z dawnych lat....no i co Frazetta, to Frazetta :D

PS- Gazza, nawet nie wiedziałem, że taki album o Conanie istnieje, dzięki za zwrócenie nań uwagi ;)
Najładniejszy z Twoich okazów. I babeczka Frazetty w bonusie. Gratuluję i wszystkiego najlepszego! ;)

Co do Art of Conan - piękna sprawa. Jak chcesz obejrzeć przed potencjalnym zakupem to na kanale znanego tu powszechnie Omara jest przekartkowany cały - sprawdź. Ponadto, już za kilka dni swoją premierę będzie miał bliźniaczy album - The Art of Savage Sword of Conan!! Uncanny Omar już prezentuje go na swoim vlogu. Polecam - tony artów o Cymeryjczyku. :)

Yossarian

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #932 dnia: Cz, 15 Październik 2020, 13:49:44 »
Najnowsze zakupy. Kolejne wrześniowe omnibusy, kilka nowych Egmontów i zaległości z promocji w sklepie NSC:




Offline kubisz

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #933 dnia: Cz, 15 Październik 2020, 16:56:41 »
Alan Moore i batmanowy rodzynek:

Offline Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #934 dnia: Cz, 15 Październik 2020, 17:24:28 »
Najnowsze zakupy. Kolejne wrześniowe omnibusy, kilka nowych Egmontów i zaległości z promocji w sklepie NSC:



Z DC kupuję obecnie tylko Green Lanterna, ale muszę przyznać, że fajnie wygląda, zróżnicowanie grzbietów (kolor, czcionka) pod serię. Ta jednolita czcionka w Marvel Now nudna przy tym jest.

PS. U mnie za oknem szaro, buro, a u Ciebie w ogrodzie cały czas ładnie:)

Yossarian

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #935 dnia: Cz, 15 Październik 2020, 17:43:46 »
Marvel też ma różne kolory napisów dla różnych serii, ale grzbiety DC faktycznie ładniejsze. Szkoda tylko, że tak niewiele tych serii zostało...
Wizualnie jedno i drugie wydawnictwo na duży plus, porównując z Marvel Now 1.0 i DC Odrodzenie.

U mnie za oknem szaro, buro, a u Ciebie w ogrodzie cały czas ładnie:)

Mam tylko jedno drzewo, które żółknie i gubi liście. Reszta to tuje i iglaki, więc jest zielono przez cały rok ;)

Offline LordDisneyland

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #936 dnia: Cz, 15 Październik 2020, 22:58:14 »
@Gazza- dzięki!
,, - Eeeeech.''

Offline NuoLab

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #937 dnia: Pt, 16 Październik 2020, 19:03:03 »
@Gazza- dzięki!

Podbijam, co prawda nie interesuje mnie Art of Conan ale sprawdziłem sobie z ciekawości co ma ten sprzedawca na allegro i trafiłem na artbooka Wayne Barlowe'a za 30 PLN ! @Gazza - dzięki

Offline PJP

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #938 dnia: Pt, 16 Październik 2020, 23:32:25 »
W końcu mam więcej do czytania, nie tylko starocie ;)

Offline OokamiG

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #939 dnia: So, 17 Październik 2020, 01:05:50 »
Piękne słowa, Todd to nie staroć.

Offline Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #940 dnia: So, 17 Październik 2020, 21:26:15 »
Ostatnie zakupy z czytam.pl i w połowie za szybki zakup Gaulda z Bookdepository:





Czarne nenufary - świetne, może nawet na 9/10, za taką cenę to nic tylko brać.

Globalne pasmo - duży zawód, więcej tutaj opisałem: https://forum.komikspec.pl/komiksy-amerykanskie/warren-ellis/msg97263/#msg97263

Przedwieczni - rysynkowo cudo, fabularnie po 2 zeszytach jest ciężko, infantylne to strasznie (a czytam równocześnie z 10 lat starszego Fury'ego Agenta SHIELD i pierwsze zeszyty da się czytać bez żadnego bólu - choć to trochę inna konwencja, bardziej bondowska). Co do wydania, myślałem że po Incalu od Scream nic ciężej nie będzie się już dało czytać, jednak Egmont to przebił :) Bez okularów góry stron mi się lekko rozmywają - pierwszy raz tak mam coś czytając ;) Mimo, że rysunki Kirby'ego świetne to dla mnie spokojnie wystarczył by format DC Deluxe, a i kieszeń by miała lżej.

Instytut Bombowych Teorii Gaulda - genialny. Obowiązkowo brać jak wyjdzie niedługo polska wersja, szczególnie że to Marginesy i cena świetna będzie. Choć jak patrzyłem przykładowe plansze przetłumaczone (https://magazynpismo.pl/obraz/komiks/instytut-bombowych-teorii-tom-gauld/?seo=pw) to w tłumaczeniu trochę smaczków umyka. Trochę przykładowych plansz wrzucałem też już w tym wątku: https://forum.komikspec.pl/dzial-ogolny/komiksrysunek-prasowy/msg92765/#msg92765 . Jutro planuję się wziąć za Jetpack.

Offline Death

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #941 dnia: So, 17 Październik 2020, 22:00:05 »
Gauld nie jest na Gildii w kategorii komiksy, więc polecam dać go do schowka żeby nie przegapić. :)

Offline Pawel.M

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #942 dnia: Nd, 18 Październik 2020, 07:24:30 »
Pawle M - ale Resnicka ,,Polowanie na jednorożca" i ,,Na tropie wampira" już masz na półce? Bom się zaniepokoił, ze taki cymes pominąłeś ;) Aha- w pełni rozumiem przyczyny powrotu do starszych tytułów SF&F ;)
Oczywiście, że mam:
https://seczytam.blogspot.com/2019/01/grudzien-2018-raport-z-biblioteczki-i.html
Przy czym Wampira czytałem dawno temu w starym wydaniu z Iskier z 1991 r., a fragment jeszcze wcześniej w Fantastyce w 1987 r. (był jako opowiadanie pt. Łowy na jednorożca z karabinem i kamerą).

Offline Global

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #943 dnia: Nd, 18 Październik 2020, 17:05:51 »


Zawsze chciałem zobaczyć spidera strzelającego siecią z...

Offline gashu

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #944 dnia: Nd, 18 Październik 2020, 17:48:22 »
Myślałem, że z d... to tylko promienie  :o.