Autor Wątek: Nowy nabytek zakupowy  (Przeczytany 396355 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kubisz

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #870 dnia: Śr, 30 Wrzesień 2020, 19:01:20 »
@Leyek - na razie od Moore'a mam jeszcze tylko "Strażników" i "Zabójczy żart", ale wszystko to co wymieniłeś jest w bliższych lub dalszych planach zakupowych (tak, "Top 10" jeszcze bez problemu można kupić). Powolutku, bez pośpiechu, kiedyś. W każdym razie dzięki za wpis, no i przede wszystkim za podpowiedź o Dreddzie.

Offline gashu

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #871 dnia: Cz, 01 Październik 2020, 19:57:23 »
Głupotki zza oceanu:

Offline Global

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #872 dnia: Pt, 02 Październik 2020, 19:43:41 »
Świeży imporcik.

Offline Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #873 dnia: Pt, 02 Październik 2020, 23:14:30 »
Reszta wakacyjno-wrześniowych nabytków:
- pakiet od Ongrysa (część dot. Baranowskiego wrzucałem już w jego temacie ale w znacznie gorszej jakości fotek),
- Zavvi (promocja 10 za 20 funtów - instynktowy zakup skuszony nazwiskami, pakowanie w Zavvi - tragedia) + Droga do zatracenia z Allegro,,
- mój pierwszy i pewnie jedyny FunkoPOP Książe Robot IV z Sagi (te normalne z "oczkami" są dla mnie tragiczne).















Offline Szekak

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #874 dnia: Nd, 04 Październik 2020, 18:54:01 »
Co ciekawsze nabytki z NŻKW.



















Nie mam pojęcia, czemudwa zdjęcia mi rzuciło bokiem, ale tak już widocznie musi być. ;)
« Ostatnia zmiana: Nd, 04 Październik 2020, 19:11:20 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #875 dnia: Nd, 04 Październik 2020, 20:20:33 »



Nie mam pojęcia, czemudwa zdjęcia mi rzuciło bokiem, ale tak już widocznie musi być. ;)


Tą środkową okładkę to chyba Ci musieli dopłacić żebyś wziął ;)

U mnie wszystkie zdjęcia wyświetlają się normalnie.

Offline Pawel.M

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #876 dnia: Nd, 04 Październik 2020, 21:52:08 »
Wrzesień 2020 – raport z biblioteczki

Co tu się odjaniepawliło... Dziewięćdziesiąt osiem woluminów – w tym tylko trzy pozycje naukowe, jedenaście komiksów (Japonia x sześć, Europa x dwa, USA x trzy). Reszta to fantastyka, z czego tylko dwie pozycje kupiłem na rynku pierwotnym, reszta z OLX i antykwariatu.

WIĘCEJ:
https://seczytam.blogspot.com/2020/10/wrzesien-2020-raport-z-biblioteczki.html


Offline Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #877 dnia: Nd, 04 Październik 2020, 22:09:00 »
Co tu się odjaniepawliło... Dziewięćdziesiąt osiem woluminów

Obstawiam, że za rok będziesz z tego miał przeczytane z 10-20% ;) Jak na szybko przejrzałem to z Twoich nabytków czytałem tylko Kroniki marsjańskie Bradbury'ego (w tym samym wydaniu zresztą), ale to genialna rzecz. Dwa razy już czytałem i planuję niedługo powtórzyć. Kocią kołyskę też wreszcie muszę zaliczyć. Dobrze, że z fantasy się dawno temu wyleczyłem, bo tej "papki" wychodzą nieprzebrane ilości ;)

Offline Pawel.M

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #878 dnia: Nd, 04 Październik 2020, 22:36:51 »
Leyek
Jestem po prostu zmęczony współczesną fantastyką z obowiązkowo straumatyzowanym bohaterem, obowiązkowo poruszoną tematyką prześladowań rasowych i prześladowań LGBT itd. itp. Rzygam już tym, więc z nostalgią wspominam fantastykę sprzed 10-30 lat. I po prostu naszło mnie na stare, dobre SF/fantasy bez nadmiaru ideolo.

Offline LordDisneyland

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #879 dnia: Pn, 05 Październik 2020, 06:13:51 »
Pawle M - ale Resnicka ,,Polowanie na jednorożca" i ,,Na tropie wampira" już masz na półce? Bom się zaniepokoił, ze taki cymes pominąłeś ;) Aha- w pełni rozumiem przyczyny powrotu do starszych tytułów SF&F ;)

Tymczasem...



Ostatnio nabyta garść komiksów oraz gra paragrafowa S.Jacksona i I. Livingstone'a z 1982 roku :D - zdziwiłem się widząc ją spolszczoną w empiku. Gdyby ukazała się, gdy miałem te 11 lat i zaczynałem kupować ,,Fantastykę"...ech....

Pierwszy kontakt z serią "Blueberry", tom wybrany losowo- nie wiem, czy akurat dobry, czy przeciętny. Złamałem się i kupiłem oba tomy DMZ po polsku, dwa tpb będę miał zdublowane- trudno, przeżyję. Dicka Tracy polecam wszystkim - bardzo udany powrót do postaci. Natomiast Daredevil kupiony w zasadzie tylko dlatego, że tom ten zawiera miniserię rysowaną przez Van Fleeta, zatęskniłem za tym rysownikiem. Przy okazji- gdyby ktoś chciał sie pozbyć  numerów 1 - 4 "Shadow's Fall", to proszę o niezwłoczny kontakt :D
,, - Eeeeech.''

Yossarian

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #880 dnia: Pn, 05 Październik 2020, 11:58:54 »
Weekendowe zakupy - przywiezione z CK i FKW:



Sporo nowości, sporo Muchy (hurtowo z dużą promocją), trochę gratisów (karty z Batmanem, torba z KiK)
Najbardziej mnie cieszy oczywiście Mignola, dla mnie jedna z najważniejszych premier roku, więcej tu:
https://forum.komikspec.pl/komiksy-amerykanskie/dc-deluxe-egmont/msg95786/#msg95786

Udało mi się również "wygrzebać" na stoisku antykwarycznym tom 2 Largo Wincha z Egmontu w cenie okładkowej (po bardzo długich negocjacjach). Już myślałem, że nigdy nie będę miał tego komiksu, a jednak...


Z zeszytówek warianty X-Men #1 z 1991, układające się w jeden obrazek:


Trochę się musiałem nalatać z plecakiem :)
Festiwal generalnie na plus - biorąc pod uwagę okoliczności, dobrze, że w ogóle się odbył

Offline Castiglione

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #881 dnia: Pn, 05 Październik 2020, 12:07:18 »
Festiwal generalnie na plus - biorąc pod uwagę okoliczności, dobrze, że w ogóle się odbył
Przynajmniej internet nie padł :)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #882 dnia: Pn, 05 Październik 2020, 12:58:19 »

Kapral

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #883 dnia: Pn, 05 Październik 2020, 13:10:40 »
Dzisiaj przyszło z Danii, tzn. tylko to na samej górze, bo te dwa pod spodem są dla porównania.


Offline Lyricstof

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #884 dnia: Pn, 05 Październik 2020, 19:20:54 »
Zakupy festiwalowe i inne różności.













Jakoś mało na tych zdjęciach wyszło.  :o A plecak ciężki.  ;D
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.