Autor Wątek: Nowy nabytek zakupowy  (Przeczytany 391630 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hans

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #840 dnia: Śr, 16 Wrzesień 2020, 16:55:53 »
W tym tygodniu miks zagranicznych staroci i (względnych) nowości.

- Album wydany przy okazji wystawy Moebiusa w Max Ernst Museum. Format 25 x 31, świetne reprodukcje ilustracji, fragmentów komiksów i plansz, tekst w języku angielskim i niemieckim. Jedyny mankament to cena - 70 euro z wysyłką do Polski. U mnie Moebius jednak wygrał z Batmanem B&W ;)


W zapowiedziach jest dłuższy komiks: https://www.jesselonergan.com/planet-paradise

Wielkie dzięki za info.
Już zamówiony.
Link dla zainteresowanych:
https://maxernstmuseum.lvr.de/en/besuch/museumsshop/museumsshop_1.html

Bender

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #841 dnia: Śr, 16 Wrzesień 2020, 19:56:07 »
@marcing body world się czyta tak sobie, w sumie to jak dla mnie jego najgorszy tytuł. Ale że ten Moebius taki fajny to nawet nie wiedziałem. Chyba tez wciągne, bo w sumie od dawna wisi na ich sklepie ale wyglądał niepozornie.

Offline marcing

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #842 dnia: Śr, 16 Wrzesień 2020, 21:36:36 »
@marcing body world się czyta tak sobie, w sumie to jak dla mnie jego najgorszy tytuł.
To będzie dla mnie pierwszy dłuższy komiks tego autora, mam w takim razie nadzieję, że jednak robi lepsze wrażenie, jak się nie zna innych :)

Ale że ten Moebius taki fajny to nawet nie wiedziałem. Chyba tez wciągne, bo w sumie od dawna wisi na ich sklepie ale wyglądał niepozornie.
Mnie przekonał ten filmik:

Bender

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #843 dnia: Śr, 16 Wrzesień 2020, 22:14:22 »
Trochę drogo jak na taką ilość stron, choć pewnie się skuszę.

Offline NuoLab

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #844 dnia: Pt, 18 Wrzesień 2020, 08:21:55 »
Bardzo fajny ale nie na moją kieszeń. Do tego trzeba umieć w języki żeby sobie poradzić z zamówieniem :(

Yossarian

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #845 dnia: Wt, 22 Wrzesień 2020, 17:39:00 »
Kolejne wrześniowe nowości...
Trochę premier, kilka starszych frankofońskich rzeczy.
Większość kupiona stacjonarnie - powoli przechodzę na taki tryb zakupów, przynajmniej widzę za co płacę. Jest co prawda trochę drożej, ale nie mam poobijanych komiksów i nie użeram się z reklamacjami...
Fantastycznie prezentuje się Skarga utraconych ziem - wielki format, prawie 30 stron przepięknych grafik i szkiców - długo czekałem na takie wydanie. Jak ktoś nie zna, to polecam :)


Offline isteklistek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #846 dnia: Śr, 23 Wrzesień 2020, 16:24:13 »
Mam wariant MVM i szczerze mówiąc bardziej podoba mi się back :) I dorzuciłem sobie mały prezent Conner


Offline Castiglione

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #847 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 00:08:30 »
Co prawda jeszcze tydzień września, ale raczej więcej zakupów już nie planuję na ten miesiąc. Byłby jeszcze "Punisher Max" tom 9, ale że premiera przesunięta wpadnie dopiero w październiku.

Na "The Goon" skusiłem się w ostatni dzień promocji NSC, bo wychodził w ładnej cenie, "Czarna Orchidea" upolowana jeszcze w folii, na próbę pierwszy tom "Blame!" plus kilka nowości.


Offline Global

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #848 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 12:38:57 »
Czesc.

Chcialem sie przywitac i zaprezentowac najnowszy zakup.




Offline kubisz

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #849 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 15:03:23 »
Ostatnie kilka dni. Nie ma nawet startu do większości forumowych zakupokomiksoholików, ale gęba mi się cieszy  :D


Offline death_bird

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #850 dnia: Cz, 24 Wrzesień 2020, 15:07:15 »
Nie liczy się ilość tylko przelicznik ile złotych za stronę... znaczy się, chciałem napisać: "jakość".  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Kapral

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #851 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 12:02:18 »
Korono-wakacyjne zakupy. Nie miał co człowiek robić, to po internecie latał, a teraz nie wiadomo kiedy to wszystko przeczytać.

Na początek trejdy, trochę amerykańskich (większość to efekt promocji na Image) i trochę rosyjskich dla równowagi.



Teraz wakacyjne zeszyciki (całe lub rozpoczęte serie), grzecznie czekają w folijkach na swoją kolej.



Na koniec cała moja kolekcja trejdów o Inoku z wydawnictwa Bubble + wszystkie crossovery, eventy itd. Na razie doczytałem do różowej chorągiewki.


Offline Dracos

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #852 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 13:23:04 »
@UP Tak z ciekawości jak się kształtują cenowo takie grubsze wydania zbiorcze razem z przesyłką jak np ta Krucjata ?

Offline eferce

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #853 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 13:55:47 »
Pocieszyleś mnie, że dopiero teraz promka Image Ci przyszla.
Wg najnowszych danych dostawa mojej lipcowej promki planowana jest na połowę października...
Myslalem, że wszyscy dawno już mają.

Kapral

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #854 dnia: Pt, 25 Wrzesień 2020, 14:08:52 »
Image przychodził na raty. Ale przy takich cenach warto było trochę poczekać.