Autor Wątek: Nowy nabytek zakupowy  (Przeczytany 391347 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pawelek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #45 dnia: Pn, 04 Marzec 2019, 13:17:50 »
Podziękowania dla ludzi odpowiedzialnych za inwentaryzacje, dzielnie wynajdujących w odmętach magazynów takie perełki. Podziękowania też należą się sprzedawcom, którzy do pozycji z małą ilością egzemplarzy dopinają automatycznie plakietkę "outlet". Good job! Czekałem na dodruk Rorka - już nie muszę  :) to samo z "Równonocami". Do tego wszystko poniżej połowy ceny okładkowej  ;D
« Ostatnia zmiana: Pn, 04 Marzec 2019, 13:19:45 wysłana przez Pawelek »

Offline OokamiG

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #46 dnia: Pn, 04 Marzec 2019, 19:41:31 »
Zdobycze lutowe, różne wydawnictwa i różne formaty:



Offline isteklistek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #47 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 10:20:06 »
Najnowsza skromna dostawa, najbardziej cieszy mnie wariant Rossa



Dojechała nowo zakupiona pozycja, aby nie tworzyć nowego posta dodam kilka zdjęć. Stan idealny, nic nie jest ubite, art book był zafoliowany, więc wszystko w porządku. To była chyba ostatnia okazja, aby go złapać w tak niskiej cenie, możliwe, że też, aby w ogóle go zakupić.
« Ostatnia zmiana: Cz, 07 Marzec 2019, 12:58:52 wysłana przez isteklistek »

Offline komiksowe_warianty

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #48 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 11:00:57 »
Ross to standardowa okładka ;)

Online Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #49 dnia: Wt, 05 Marzec 2019, 16:36:19 »
Ostatnia dostawa z Czytam.pl plus Zimowy Żołnierz z Empiku. Prawie wszystko w SC :)
Ultimate Marvel bardzo mnie na plus zaskoczył, pominąłem ten tytuł wcześniej, ale w końcu się skusiłem po recenzji w Nowej Fantastyce i jest dużo lepszy niż bym się spodziewał. Daleko mu do takich infantylnych "encyklopedii" które były kiedyś wydawane z siłami postaci itd. Słabo tylko pod względem edytorskim, raptem parę wpisów przeczytałem i już w nich były ze 3 były literówki czy zjedzone wyrazy. Tłumaczenie też się wydaje drętwawe, ale to może być już też wina materiału wyjściowego.




Offline Voitas

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #50 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 08:48:24 »
U mnie wczoraj taka dostawa z gildii

Offline cookiez

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #51 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 14:32:22 »
Dzisiejsza paczucha, dosyć ciężka.
W końcu zamknę Kaznodzieję, Wondie i Anihilację

Offline Antari

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #52 dnia: Cz, 07 Marzec 2019, 20:22:18 »
Kilka zdjęć pięknego wydania Promethea Deluxe 20th anniversary Book 1, które dziś dostałem.


Offline LordDisneyland

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #53 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 20:03:35 »
Powiem tak - jak już jestem naprawdę zadowolony z tego, co udało się ostatnio kupić [tak jak choćby dziś :) ] , wystarczy otworzyć ten temat i GRHYMS!!! i HKHHKRAK!!!  - Antari łamie piszczele mojemu dobremu samopoczuciu, wykorzystując w tym celu gustowny drobiażdżek, w tym przypadku Prometheę  :D

Gratulacje, szczere i prawdziwe. Piękny tom , panie kolego.


PS- ale widzę, że się tak do końca nie postarali - gdzie złocone brzegi stron? :P  ;) ;D
« Ostatnia zmiana: Pt, 08 Marzec 2019, 20:06:20 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline Konrad

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #54 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 20:18:15 »
Dwie nowe dostawy komiksów.
Nowości od NSC z prawie 40% rabatem i darmową przesyłką w Livro - 86zł
 
 
Oraz zamówienie z chodnika literackiego za niecałe 150zł. "Mort Cinder" i "YE" wyszły z 42% rabatem (a te 2 komiksy ciężko znaleźć nawet z 30% obniżką) dzięki tej promocji: https://bit.ly/2UjR8Gx (-42% na 2 książki z 3 zamówionych, promocja wciąż obowiązuje).
 

Offline Aleksandros

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #55 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 20:19:49 »
Szkoda, że zmienili okładkę. W zapowiedziach Amazona była do niedawna inna. Widać ją na zdjęciu Antariego nr 22. Ta wydaje mi się zbyt pstrokata, ale może to kwestia przyzwyczajenia. Z zaprezentowanych  stron wnioskuję, że ta nowa też bardziej pasuje do treści komiksu.

Łukasz

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #56 dnia: Pt, 08 Marzec 2019, 22:39:26 »
Ktoś z Was mógłby wrzucić kilka fotek okładki i zawartości  polskiego wydania Podwodnego Spawacza od KBOOM?

Offline LordDisneyland

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #57 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 02:05:45 »
Co ciekawsze z moich ostatnich  zakupów, jeszcze bez najnowszych nabytków:











Niestety, brak mi nr25 X-Statix - bolesną tą dziurę zasłoniłem starą, francuską, kolorową edycją Draculi, bo sporo o tym komiksie ostatnio było mowy.
Jeśli macie zbędny X-Statix #25 - odezwijcie się proszę, w domu czeka zrozpaczona rodzina.

Przepraszam za fotki- zdjęcia robiła córka, a ja zapomniałem, że będzie chciała udowodnić, iż konieczny jest jej nowy smartfon ;)


PS Aha- dla mnie najbardziej zaskakujący zakup to jedyna w mojej kolekcji zeszytówka Eclipso, i to z rysunkami McKeevera. Wygrzebana przypadkiem i pod koniec zakupów w CentrumKomiksu... Jeśli ktoś chce wyrzucić nr8, niech da znać :)
« Ostatnia zmiana: Pn, 11 Marzec 2019, 03:47:18 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline Lou

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #58 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 10:32:13 »
Lajk za Buffy. Każdego roku na MFK planuję kupić omnibusy, ale zawsze wychodzi tak, że są dostępne tylko wybrane tomy, najczęściej w sporym rozstrzale :(
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Online qprime

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #59 dnia: Pn, 11 Marzec 2019, 12:36:17 »
Czekałem na dodruk Rorka - już nie muszę  :) to samo z "Równonocami". Do tego wszystko poniżej połowy ceny okładkowej  ;D
Super! A można wiedzieć gdzie takie cuda ? Bo też staram się upolować ten pierwszy tom Rorka ale nigdzie nie mogę go znaleźć.
Ewentualnie czy w niedalekiej przyszłości są szanse na dodruk ?