Autor Wątek: Nowy nabytek zakupowy  (Przeczytany 399665 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Voitas

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #645 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 12:05:24 »
:O

Ile za wszystko?

Jakieś 620 zł, ale jak się potem okazało mogłem to taniej dostać. Trochę przepłaciłem za Prelude na BookDepository, bo później znalazłem taniej w MvM. Ogólnie w MvM 4 tomy kupiłem po 66 zł każdy, Prodigal na Alledrogo za 60. Część sfinansowana za sprzedany komplet Odrodzenia od NSC :)

Offline death_bird

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #646 dnia: So, 06 Czerwiec 2020, 23:52:41 »
Może nie tak imponujący stos jak na poprzednim zdjęciu, ale i tak jestem lekko podekscytowany.  8)

"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline rzodkiew

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #647 dnia: Pn, 08 Czerwiec 2020, 18:20:51 »
WTEM!



Offline rekinn

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #648 dnia: Pn, 08 Czerwiec 2020, 20:32:31 »
Ale ten włóczega to bydle! :o

Offline Lyricstof

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #649 dnia: Pn, 08 Czerwiec 2020, 20:40:04 »
To jest super wydanie i świetny komiks. Nawet się nie zastanawiaj tylko zamawiaj. A kto nie czytał, niech czyta.  :)
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Gazza

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #650 dnia: Wt, 09 Czerwiec 2020, 08:48:38 »
A propos formatu Włóczęgi - to jest ten sam co nowy Western i Skarbek?

Offline Lyricstof

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #651 dnia: Wt, 09 Czerwiec 2020, 08:58:57 »
Jest większy. Format:245x332 mm

Western to A4+
Format:234x312 mm
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline LordDisneyland

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #652 dnia: Wt, 09 Czerwiec 2020, 23:23:45 »
Drodzy komiksiarze, dziś wielki dzień- po raz pierwszy od marca przekroczyłem linię Wisły. Głównie po to, by w warsiawskiej Księgarni Korekty odebrać zamówienie, potem jeszcze cuś dokupiłem tu i ówdzie. Najwyraźniej wola posiadania komiksów jest silniejsza od lęku przed zarazą i niesfornymi ludźmi z Centrum ;)



Przy okazji [jak głosi napis na foci- "miast rzutków"] przybyła kolejna Mora Companion, tym razem w wersji Allblack - te noże są świetne w kuchni :D
Zdziwił mnie mocno tom Pilota- nie wiedziałęm, że go ostatnio wydawali...czytałem opowiadania tego autora kilkadziesiąt lat temu. To zresztą jeden z nielicznych pisarzy, który umieścił akcję swojego utworu w okolicy, w której mieszkam- na osiedlu Gocław Lotnisko :)

PS- aha, Kyrcz i Cichowlas kupieni, bo mi autobus uciekł. Zawsze, gdy jestem na przystanku koło Dedalusa, ucieka mi autobus - no i muszę wejść do księgarni :)
« Ostatnia zmiana: Wt, 09 Czerwiec 2020, 23:25:52 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline Arne

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #653 dnia: Śr, 10 Czerwiec 2020, 22:00:23 »
Od początku czerwca nie było mnie w domu, a gdy wczoraj wróciłem, to z odebranych pod moją nieobecność przesyłek, uzbierał się taki stosik :)

Offline LordDisneyland

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #654 dnia: Śr, 10 Czerwiec 2020, 22:07:14 »
Wniosek nasuwa się sam, musisz częściej wyjeżdżać z posiadłości, bo wieża cieszy oko ;)
,, - Eeeeech.''

Kapral

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #655 dnia: Pt, 12 Czerwiec 2020, 16:30:25 »
Chciałem zamówić angielską książkę z https://www.megaksiazki.pl/, a okazało się, że sklep jest czeski i mają też komiksy. No więc kupiłem magazyn "Aargh!" w połowie poświęcony Octobrianie oraz słowacki komiks w stylu Asteriksa (a w zasadzie trzy komiksy w jednym tomie). Bardzo lubię być w ten sposób zaskakiwany.




Offline Łukasz

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #656 dnia: Pt, 12 Czerwiec 2020, 21:39:03 »
Najnowsze nabytki zakupowe. Bardzo różne, co widać po zdjęciach.

https://www.instagram.com/lukasz_swiniarski/ - zdjęcia mojej kolekcji komiksów

Offline rekinn

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #657 dnia: Pt, 12 Czerwiec 2020, 23:59:45 »
Judasz świetny! Dobry wybór.

Offline LordDisneyland

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #658 dnia: So, 13 Czerwiec 2020, 00:15:15 »
@Kapral- i żadnych komplikacji ze sklepem nie było? Ja po kupnie JudgeAnderson powiedziałęm sobie, że już nigdy więcej, mimo wspaniałych tytułów, tam niczego nie kupię. Same kłopoty i wciskanie kitu.
,, - Eeeeech.''

Kapral

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #659 dnia: So, 13 Czerwiec 2020, 05:58:05 »
Absolutnie żadnych kłopotów. Paczuszkę dostałem po 5 dniach, komiksy zapakowane jak należy.