Autor Wątek: Nowy nabytek zakupowy  (Przeczytany 391420 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #585 dnia: Nd, 10 Maj 2020, 19:40:15 »
Hmm. Chciałeś, żeby były anglojęzyczne, czy to po prostu gotowiec z zagranicznej strony, którego nie dało się przerobić?
Dałoby się przerobić, ale nawet na polską wersję mówię BPRD, więc nawet lepiej.

Offline Łukasz

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #586 dnia: Śr, 13 Maj 2020, 23:26:41 »
Najnowsza paczuszka ze sklepu Gildii :D A tam różne gatunki komiksów :D







https://www.instagram.com/lukasz_swiniarski/ - zdjęcia mojej kolekcji komiksów


Offline Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #588 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 12:53:44 »
Kusi mnie od jakiegoś czasu, żeby wziąć na spróbowanie któregoś z tych klasycznych Batmanów, szczególnie teraz przy darmowej przesyłce na atomie (o ile to jeszcze trwa). Co byś polecił na początek?

Offline OokamiG

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #589 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 13:31:22 »
Skąd wytrzasnąłeś Second Chances? Świetne zakupy, sam mam wszystkie Caped Crusader i to fajne, klasyczne czytanie jest.

Offline jotkwadrat

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #590 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 14:26:21 »
Też poluję na Second Chances i pierwszy tom Moencha i Jones. Ale nie ma nigdzie :(

Offline elwis1982

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #591 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 16:52:18 »
Kusi mnie od jakiegoś czasu, żeby wziąć na spróbowanie któregoś z tych klasycznych Batmanów, szczególnie teraz przy darmowej przesyłce na atomie (o ile to jeszcze trwa). Co byś polecił na początek?

Na pierwszym miejscu na pewno poleciłbym Dark knight detective są to w większości historie, które wydawał u nas tm semic w latach 90 z rysunkami kochanego tutaj przez wszystkich Norma Breyfogla Później to już tylko run morrissona i część runu Snydera (w większości przez rysunki Capello) dostarczyła mi tyle radości co te historie. Caped crusader to tez cudowna rzecz tylko tutaj trzeba tez dokupić Last chances oraz Death in the family, które się w zbiorku nie znalazły odnośnie Neala Adamsa to scenariuszowo jest to straszna ramotka, ale za to rysunkowa perełka.

Offline elwis1982

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #592 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 16:54:32 »
Skąd wytrzasnąłeś Second Chances? Świetne zakupy, sam mam wszystkie Caped Crusader i to fajne, klasyczne czytanie jest.
Second chances udało mi się dorwać na Olx za 120 zł miesiąc temu.


Offline elwis1982

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #593 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 17:00:27 »
Też poluję na Second Chances i pierwszy tom Moencha i Jones. Ale nie ma nigdzie :(
Pierwszy tom Moencha i Jonesa udało mi się kupić w księgarni Muza w gdańsku za 160 zł, w innych punktach też widziałem.


Offline OokamiG

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #594 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 17:03:10 »
Second chances udało mi się dorwać na Olx za 120 zł miesiąc temu.


Gość chyba nie wiedział co sprzedawał. W sieci tego nawet za 120 dolców nie da się tego znaleźć Ja zadowoliłem się wydaniem kolekcyjnym i w przyszłości walnę jakąś ładną obwolutę.

Offline death_bird

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #595 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 19:21:15 »
Uzupełnień czas.

Końcówka(?) originu Emmy



To z czego być może wymiksował się Egmont



I (żeby nie być monotematycznym) wyjątkowo zakup krajowy

"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Kielo

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #596 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 22:29:52 »
Wlasnie mi uswiadomiles jak bardzo zapozniony jestem jesli chodzi o Harley Quinn... super zakupy!

Offline death_bird

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #597 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 22:45:53 »
Dziękować. ;) Zwł. gdy chwali taki zakupoho... kolekcjoner.  ;D
Ale żeby było zabawniej: to co dla Ciebie jest zapóźnieniem dla nas jest niepewną przyszłością zważywszy na opóźnienie w wydawaniu tego tytułu nad Wisłą (o ile jeszcze cokolwiek się pojawi poza tym jednym zapowiedzianym tomem).
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Kielo

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #598 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 22:55:32 »
 ;D

Ostatni tom, ktory kupilem to Vote Harley wiec...

To jest jedna z ”pobocznych” serii, dlatego czasami mi umykaja. Ale dzieki Tobie zaraz zamowie  ;D

Offline death_bird

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #599 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 23:34:41 »
Masz babo placek.
I teraz będę musiał żyć ze świadomością tego, że zgrzeszyłem i wciągnąłem Cię głębiej w toń nałogu z którego przez zapomnienie, ale jednak zacząłeś się wygrzebywać.  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".