Autor Wątek: Nowy nabytek zakupowy  (Przeczytany 395944 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline asx76

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #525 dnia: Nd, 26 Kwiecień 2020, 20:25:48 »
Niektórzy mówią, że najlepszy jest 8 pasażer Nostromo  :-X

No way! Z serii "Alien" zdecydowanie najlepiej wypada trzecia część w wersji reżyserskiej :)
W dwójce była fajna rozwałka, lecz "heroiczne" zakończenie psuje wrażenie :(

Offline death_bird

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #526 dnia: Nd, 26 Kwiecień 2020, 22:56:26 »
Trzy pierwsze części są świetne. Każda na swój własny sposób.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline rzodkiew

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #527 dnia: Pn, 27 Kwiecień 2020, 07:47:42 »

Offline Konrad

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #528 dnia: Wt, 28 Kwiecień 2020, 13:35:40 »
Promocja 3za2 w Smyku (wyszło 48%rabatu, a doliczając cashback to nawet 50% co jak na komiksy Muchy jest super okazją):

Offline Łukasz

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #529 dnia: Wt, 28 Kwiecień 2020, 16:33:28 »
W końcu jest w mojej kolekcji ten komiksowy biały kruk :D Oczywiście jestem po lekturze i jestem zachwycony. Najbardziej chyba tytułowym rozdziałem komiksu, ale inne oceniam równie wysoko.

https://www.instagram.com/lukasz_swiniarski/ - zdjęcia mojej kolekcji komiksów

Offline Castiglione

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #530 dnia: Śr, 29 Kwiecień 2020, 14:40:08 »
Ehh, w pracy coraz większe zmiany, więc zostaje chociaż porządna lektura na majówkę.

Spora przesyłka z Gildii i większością interesujących mnie nowości plus dwie mangi (niestety Do Adolfów poczeka, aż kiedyś - może - upoluję tom pierwszy) i Książę nocy z Allegro. Już jakiś czas chodziła za mną ta seria, a że pierwsze wydanie bardziej do mnie przemawia i akurat trafiło się fajnie zachowane, to nie wahałem się długo - po przekalkulowaniu wyszło mi może z 20 zł drożej niż gdybym kupił nowe integrale Egmontu.

Na żywo Hitman prezentuje się dużo lepiej niż na prezentacji u Filmożerców, nie wali tak po oczach ta czerwień na grzbiecie.


Offline perek82

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #531 dnia: Śr, 29 Kwiecień 2020, 20:06:40 »
Zamówienie z komiksiarni - bez zarzutu wszystko
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline MarcusSz

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #532 dnia: Śr, 29 Kwiecień 2020, 20:11:06 »
Może już wszystko na ten tydzień, a może jeszcze coś jutro dotrze, tak czy inaczej:

1. Pierwsza z dwóch przesyłem z Empiku (niestety Marvele lekko trzepnięte, ale nie na tyle by mi się chciało bawić z nimi w reklamacje, na szczęście - i o dziwo - twardo-okładkowe Pamiętniki wyglądają OK)


2. Małe uzupełnienia zakupione w TaniejKsiążce - z kodem rabatowym wyszło bardzo fajnie bo w okolicach 50% zniżki


3. Niezawodne Centrum Komiksu i szybkie podjechanie po najnowszego Manarę - moim zdaniem, o niebo lepszy Artbook niż Kobiety, i fajnie że do każdej ilustracji jest naprawdę sporo informacji dot. powstania, inspiracji itp. A "Indyjski Włóczęga" - jak przepięknie wydany album! I ten rozmiar - niech ktoś powie teraz że rozmiar nie ma znaczenia  ;)

Offline Lyricstof

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #533 dnia: Śr, 29 Kwiecień 2020, 22:40:57 »
Kolejne komiksy przybyły. Tym razem ze sklepów wydawnictw. Od Mandioci skusiłem się na Barras i Che Pep oraz te dwa tomiszcza super wydane. Gratis zakładki - niestety nie stalowe.  :) I fajne zaproszenie do kupienia następnego ich komiksu "Imaginarium zbiorowe".





Następne pokuszenie Non Stop Comics 45%. "Porcelana" - fajna, bo okładka połysk. Pozostałe spoko jak zawsze. Jeszcze zakupiłem audiobooka, a drugi wpadł bonusowo od wydawnictwa. Fajny prezent.  8)



Niestety to nie koniec zamówień.  ;D
Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline Wtem!

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #534 dnia: Cz, 30 Kwiecień 2020, 17:19:16 »
Niestety komiksów u mnie szybciej przybywa niż ubywa i kwiecień nie był tu wyjątkiem. Tym razem nie wszystkie zakupy zaliczam do udanych. Zapraszam do oglądania.


Offline LordDisneyland

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #535 dnia: Cz, 30 Kwiecień 2020, 18:36:24 »
Dotarła paczka z Komiksiarni-

           

 Zastępy Dredda szybko rosną w siłę.  "Contagion" w tym wydaniu [TitanBooks] na żywo wypala oczęta kolorkiem, niestety nie umiałem oddać tego na zdjęciu- co nie dziwi, gdyż oczęta miałem już wypalone ;)
No i skusiłem się na ,,Zayę"- okładka podstawowa, chłopaki z forumki taką brali, to ja też :)

,, - Eeeeech.''

Offline Pawel.M

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #536 dnia: Pt, 01 Maj 2020, 18:56:23 »
Zdawało mi się, że prawie nic nie kupiłem, a tu nazbierało się osiemnaście pozycji... Jedenaście książek i siedem komiksów. Książki wyłącznie antykwaryczne (wyszukane na allegro i olx), bo z nowości nie bardzo jest co kupować. Tak patrzę po schowkach w różnych księgarniach i mam na dziś może ze trzy nowości z gatunku „na pewno kupię”.

WIĘCEJ:
https://seczytam.blogspot.com/2020/05/kwiecien-2020-raport-z-biblioteczki.html


Offline death_bird

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #537 dnia: Pt, 01 Maj 2020, 21:17:27 »
Anno Dracula jest spoko - Genevieve to moja ulubiona wampirzyca; jeszcze z czasów Warhammer.
Ech, wspomnień czar.  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline PJP

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #538 dnia: Pt, 01 Maj 2020, 22:32:09 »
Kilka nowych i sporo upolowanych staroci ;)

Online Leyek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #539 dnia: Pt, 01 Maj 2020, 23:13:30 »
Pakiet na majówkę (+ niefoliowane, w większości książki i nowy pakiet Egmontu przechodzą jeszcze kwarantannę)






« Ostatnia zmiana: Pt, 01 Maj 2020, 23:16:54 wysłana przez Leyek »