Autor Wątek: Nowy nabytek zakupowy  (Przeczytany 396265 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bender

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #330 dnia: Cz, 12 Grudzień 2019, 15:29:32 »
@sad_drone. Czytałem to wczesniej w trejdach. Ogólnie ok-ish. Ale kupiłem to w hc bo dla rysunków bo Lemire dla mnie jest przereklamowany. Zgoda, że potem trochę siadło, ale da sią przeczytać. Niestety także rysunki im dalej w las tym słabsze. ;)

Offline donT

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #331 dnia: Cz, 12 Grudzień 2019, 16:00:42 »
^
Ja, pozwole sobie dodac slowo od siebie, odpadlem po 4 tpb. Kupowalem na biezaco, ale im dalej, tym ochota na poznanie zakonczenia, byla coraz mniejsza. Graficznie - tak, petarda. Scenariuszowo - hmmmm….srednio.
You know nothing. Hell is only a word. The reality is much, much worse.

Offline amsterdream

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #332 dnia: Cz, 12 Grudzień 2019, 16:06:33 »
Scenariuszowo Descender to jest plagiat kapitana Atoma i kilku elementów z Mass Effect.

Offline Szekak

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #333 dnia: Pt, 13 Grudzień 2019, 08:35:09 »
Ale przeciez za miesiac wyjda kolejne komiksy, ktore kupisz, a pozniej nastepne i nastepne.
No wyjdą, i też jeść wołać nie będą. Na razie mam ochotę więc kupuję, najwyżej kiedyś będę sprzedawał.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline isteklistek

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #334 dnia: So, 14 Grudzień 2019, 20:48:09 »
Świeżo zrobiony blank Nikodem Cabała

Offline Lyricstof

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #335 dnia: Pn, 16 Grudzień 2019, 22:06:37 »
Dużo czytadeł, ale tez dwie perełki prima sort.  :D















Greed is leaking like water. On your way. Hidden lurks lust.

Offline PJP

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #336 dnia: Śr, 25 Grudzień 2019, 18:14:16 »
;)

Offline death_bird

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #337 dnia: Śr, 25 Grudzień 2019, 21:52:47 »
Co prawda pogoda pod psem, ale za to Święta pod Muchą.  8)



I tematycznie:

"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline amsterdream

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #338 dnia: Cz, 26 Grudzień 2019, 14:51:22 »
Ale to jest cegła:


Spoiler: PokażUkryj
dla porównania:

środek:




Offline adamarluk

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #339 dnia: Cz, 26 Grudzień 2019, 15:26:16 »
Ciekawe jak ze scenariuszami.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #340 dnia: Cz, 26 Grudzień 2019, 16:22:00 »
Prezent pod choinkę, jeden z wielu... nie licząc tych, które ,,sobie sam kupiłem", które, ot  tak, nie doszły:


"Civil War"; event / crossover, wobec którego nie można przejść obojętnie. Komiks Marvela, którego specyficzny wydźwięk polityczno-społeczny, stawiający klasyczny etos superbohatera pod ścianą, wzmocniony wyrazistą kompozycją graficzną, po prostu trzeba doświadczyć! W końcu się za niego wezmę, bo powieść Stuarta Moore'a "Wojna Domowa", zazębioną w jakimś marvelowskim awangardowym świecie, również przedstawiającą ten sam koncept, co komiks Millara, mam za sobą! "Batman: Szalona miłość i inne opowieści", natomiast, to już inna historia. To taka odrębna nowela graficzna, w której można by rzec mamy jeden duży ,,One-Shot" (szalona miłość), annuale i inne historie, co razem daje nam ,,wydanie zbiorcze", w jakiś sposób osadzone w Uniwersum DC, jako coś alternatywnego, z niczym innym niezwiązanego, chyba że z serialem "Batman: The Animated Series (1992-95)". Bo ta kreska, monstrualna i jakby baśniowa, zapowiada się dla odbioru komiksu zjawiskowo!
« Ostatnia zmiana: Cz, 26 Grudzień 2019, 16:48:08 wysłana przez Michael_Korvac »

Offline OokamiG

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #341 dnia: So, 28 Grudzień 2019, 14:36:32 »
Komiksowe prezenty spod choinki.

« Ostatnia zmiana: So, 28 Grudzień 2019, 14:52:36 wysłana przez OokamiG »

Offline death_bird

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #342 dnia: So, 28 Grudzień 2019, 15:36:01 »
Wilku, a jeżeli to nie sekret to od kogo otrzymałeś Hellboya?  ;)
Sam żeby dostać pod choinkę interesujący mnie komiks musiałbym go sobie własnoręcznie kupić i takoż zapakować.  ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline OokamiG

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #343 dnia: So, 28 Grudzień 2019, 15:52:34 »
W mojej familii tworzy się list z życzeniami, a potem w losowaniu listów wybiera się kogoś. Losowanie jest tajne, więc nie wiem kto był moim Mikołajem tego roku.

Offline perek82

Odp: Nowy nabytek zakupowy
« Odpowiedź #344 dnia: So, 28 Grudzień 2019, 17:10:16 »
Wilku, a jeżeli to nie sekret to od kogo otrzymałeś Hellboya?  ;)
Sam żeby dostać pod choinkę interesujący mnie komiks musiałbym go sobie własnoręcznie kupić i takoż zapakować.  ;D
Ja parę tygodni temu podesłałem żonie linka do Batman Noir: Powrót Mrocznego Rycerza. Działając już z własnej inicjatywy żona zamówiła razem z Hush-em. Później jeszcze podesłałem linka do Zabójczego żartu, gdy się nagle pojawił. Więc pod choinką znalazłem 3 komiksy.
Grunt to właściwa komunikacja:)
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/